Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#401 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:02

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Na początku chciałbym przeprosić za pomylenie profesji, po przeczytaniu tekstu rozumiem że jesteś psychoanalityczką.Ciekawi mnie tylko dlaczego tak lubisz analizować osobowości innych,a mało piszesz o sobie.Cechą ubogich osobowości jest nadmierne interesowanie się i analizowanie życia innych jednocześnie niespostrzeganie swoich problemów bądź unikanie ich. Poza tym może zsumujmy 5minut=gól głowy= posucha=sobieski (według ciebie)a może tak(według mnie); sobieski-> 1,5h->brak bólu głowy->brak posuchy, jak widać można to różnie interpretować

WodnyElf - zahaczyłaś o bardzo ciekawy aspekt, mianowicie co masz na myśli mówiąc ''starać się'' proszę rozwiń. Czy powtarzanie jak mantrę codziennie po kilkakroć ''kocham cię'' nie stanie się pewnego razu tak oklepane że straci sens i któreś powie zmień płytę.

W sumie po części osiągnąłem swój zamiar wzbudzenia dyskusji wystarczyło połączyć kilka elementów; kobieta, brak seksu + alkohol i mamy wybuchowy mix Szczególnie po pojawieniu się pani psychoanalityk dr. Meg5 było wiadomo że wszystko nam rozłoży na czynniki pierwsze i wytłumaczy.

Na koniec jeszcze jedna kontrowersyjna teza. Mężczyźni zdradzający żony te które cierpią na nieustające bóle głowy są jak najbardziej usprawiedliwieni, a winę za ten stan rzeczy ponoszą panie które z bliżej nie znanych przyczyn próbują wprowadzić celibat. Po prostu głodnego wilka nie wypuszcza się do lasu, tymczasem syty wilk nie będzie ganiał za łatwą zwierzyną
Jak to jest waszym zdaniem?

P.S proszę nie odnosić się w dyskusji ad personam osobiście do mnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 09:35
  •  

#402 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:05

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Drogie Panie, Wy z nami to macie jak w raju, byście były którąś tam z kolei żoną Araba, to inaczej byście piały. :lol:

#403 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:06

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach no własnie banan a ja mam takie problemy

#404 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:09

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Teściów trzeba od samego początku ładnie od separować i tyle.

Na koniec jeszcze jedna kontrowersyjna teza. Mężczyźni zdradzający żony te które cierpią na nieustające bóle głowy są jak najbardziej usprawiedliwieni, a winę za ten stan rzeczy ponoszą panie które z bliżej nie znanych przyczyn próbują wprowadzić celibat. Po prostu głodnego wilka nie wypuszcza się do lasu, tymczasem syty wilk nie będzie ganiał za łatwą zwierzyną

Czy usprawiedliwieni to nie wiem, bo robi się rozwiązłość, a z resztą się zgadzam.

#405 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:17

Bo seks z ukochaną osobą to kochanie się z nią, to okazywanie czułości, szacunku, miłości...

być może będę postrzegany jako ordynus, ale jak dla mnie - powiało nudą ;)

You Shook Me All Night Long

#406 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:18

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @Mat ale to teraz nie takie proste tescie maja chalupy, a mlodzi co??Nic. :rolleyes:

Zeby cos miec to trzeba legalnie pracowac i miec dobre zarobki zeby jakies kredyty wziasc zeby na swoje pojsc. :rolleyes:

Jezeli nie masz pracy, a to tak jest w dzisiejszych czasach, to jestes na lasce rodzicow lub tesciow. i glosu nie podniesiesz. :wacko:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#407 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:25

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dużo zależy od córki czy syna, {zależy u kogo się mieszka}, jeżeli jedno broni drugiego, a nie trzyma strony rodziców, zwłaszcza za plecami, to w końcu zrozumieją że nie da się mieszać.

#408 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:31

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach zreszta ja nie mieszkam ani z rodzicam ani z tesciam, bo nigdy tego nie chcialam.

ale np widze u swoich rodzicow jak to mieszka 3rodziny pod jednym dachem , to jest istne pieklo tylko dzieci placza.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#409 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:35

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To widzę że Twoi rodzice tacy niezgodni. :P

#410 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:36

WodnyElf - zahaczyłaś o bardzo ciekawy aspekt, mianowicie co masz na myśli mówiąc ''starać się'' proszę rozwiń. Czy powtarzanie jak mantrę codziennie po kilkakroć ''kocham cię'' nie stanie się pewnego razu tak oklepane że straci sens i któreś powie zmień płytę.

Jeżeli dla ciebie staranie się oznacza mówienie tylko "kocham cię" to cóż.... nie mam pytań -_-

być może będę postrzegany jako ordynus, ale jak dla mnie - powiało nudą ;)

No wiesz... może wolisz jakieś mocniejsze wrażenia typu sado-maso czy bdsm lub jakiś "fetiszing" ja już w to nie wnikam ;) ale generalnie większość chyba kobiet woli coś delikatniejszego ;)

@Mat ale to teraz nie takie proste tescie maja chalupy, a mlodzi co??Nic. :rolleyes:

Zeby cos miec to trzeba legalnie pracowac i miec dobre zarobki zeby jakies kredyty wziasc zeby na swoje pojsc. :rolleyes:

Jezeli nie masz pracy, a to tak jest w dzisiejszych czasach, to jestes na lasce rodzicow lub tesciow. i glosu nie podniesiesz. :wacko:

Banan ja znam lepszy przypadek - rodzice już dali ziemię na dom dla córki....i dalej czekają gdyż młodym nie śpieszyło się ani z pójściem na swoje ani teraz z wykończeniem domu, przecież lepiej jeździć, bawić się, korzystać z życia i mieszkać w jednym pokoju z dzieckiem :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @wodna kazdy sobie sam uklada jak chce zyc. Jedni wola byc na swoim drudzy jednak wola na garnuszku rodzicow siedziec.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#412 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:43

W tym co piszesz jest dużo prawdy i nie sposób się z tym nie zgodzić, ale... zanim nasz myśliwy uda się na łowy, powinien wnikliwie zbadać powód tych ciągłych bólów głowy - przyczyny mogą być trzy:
1) ma rogi B)
2) jest łóżkowym fujarą B)
3) partnerka ma 'inne' preferencje :o
W zdecydowanej większości przypadków, 'bóle' spowodowane są przyczyną nr 2. ;)

#413 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:44

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Zgadzam się z tym co piszesz Banan, ale lepiej żeby tacy ludzie nie irytowali innych swoim wywyższaniem jacy to nie są super ;)

A tu coś na temat seksu i żon http://www.demotywat...-zostaja-zonami :P

Edytowany przez WodnyElf, 15 grudzień 2013 - 18:45.

#414 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:46

..........chyba .......... ;)

...i w tej kwestii się zgadzamy ;)

#415 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:53

Zgadzam się z tym co piszesz Banan, ale lepiej żeby tacy ludzie nie irytowali innych swoim wywyższaniem jacy to nie są super ;)

Ja Ci podalam przyklad jak to sie tak mieszka.

Moi rodzice maaja dom 3pietrowy ale tylko jedno pietro jest zrobione, I 3rodziny na jednym pietrze siedza,

Co do zakupow na obiad nikt sie nie dokklada moj ojciec z pensji 1600zl wszystko musi utrzymac, przychodza oplaty za prad itp i tez nikomu sie niechce tych oplat uiscic.

Jest 2pietra wolne, i nikomu sie niechce tego wykonczyc, no bo to trzeba swoje pieniadze dac.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#416 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:54

W tym co piszesz jest dużo prawdy i nie sposób się z tym nie zgodzić, ale... zanim nasz myśliwy uda się na łowy, powinien wnikliwie zbadać powód tych ciągłych bólów głowy - przyczyny mogą być trzy:
1) ma rogi B)
2) jest łóżkowym fujarą B)
3) partnerka ma 'inne' preferencje :o
W zdecydowanej większości przypadków, 'bóle' spowodowane są przyczyną nr 2. ;)

Coś tu nie tak z tą twoją hipotezą, nie wierzę że aż tyle jest łóżkowych fujar, a po drugie dziwne że jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie, to inne jakoś nie uważają go za fujarę.
Tu przyczyna jest zupełnie inna i dobrze by było gdyby się wypowiedziały te Panie z bólem głowy, tylko teraz znajdź tu taką. :P tu są wszystkie "ru****wsze" niż mucha w 30-to stopniowym upale . :lol:

#417 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:16

Dużo zależy od córki czy syna, {zależy u kogo się mieszka}, jeżeli jedno broni drugiego, a nie trzyma strony rodziców, zwłaszcza za plecami, to w końcu zrozumieją że nie da się mieszać.

toć ja mam taka podobna sytuacjie....MAT chyba tez sie przekonałes na swojej skorze

#418 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:19

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No chyba mało kto się w jakimś stopniu tam nie przekonał, tylko ja sobie nie dałem mieszać.

#419 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:21

Ja Ci podalam przyklad jak to sie tak mieszka.

Moi rodzice maaja dom 3pietrowy ale tylko jedno pietro jest zrobione, I 3rodziny na jednym pietrze siedza,

Co do zakupow na obiad nikt sie nie dokklada moj ojciec z pensji 1600zl wszystko musi utrzymac, przychodza oplaty za prad itp i tez nikomu sie niechce tych oplat uiscic.

Jest 2pietra wolne, i nikomu sie niechce tego wykonczyc, no bo to trzeba swoje pieniadze dac.

Czyli jednym słowem - pasożyty i to niezłe -_-

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:23

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Elfunia, nic dodać nic ująć. :P