Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
binek    374

To czasowe za 5-10 lat sie zmieni

 

i się zaczeło zmieniać :lol: tylko pojawiło się następne i znowu kicha na 5-10lat :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Nie mówcie że po pojawieniu się dzieci jest tak kolorowo i wesoło jak przed. Naturalną rzeczą jest że w związku pojawia się dziecko i kobieta całe swe zainteresowanie skupia na dziecku i tym samym facet jest skierowany na boczny tor. Może wasze żony bardziej interesowały się wami, moja bynajmniej większość uwagi skupiała na dzieciach.

 

 

A to jest normalne, jest zawsze coś:

, ale wiadomo dzieckiem trzeba się zająć jak jesteśmy sami bez dzieci ( dwoje) to można by powiedzieć że "Nie znamy dnia ni godziny."

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@banan, bo chyba po to człowiek szuka tej drugiej połówki ( nie mam na mysli 0,5 ;) choć są i tacy :P ) aby najpierw się nacieszyć sobą , że się ją znalazło, Ale potem trzeba zrobić kolejny krok, ( jeśli stwierdzymy, że to TA/TEN) coś więcej niż tylko sex... w końcu nie samym seksem człowiek żyje... ;) i wtedy pojawiają się dzieci, rodzina... i o to w tym chodzi :)

Tylko najważniejsze w tym jest to aby tego życia we dwoje nie zaczynać od du....py strony(z dzieciakiem na rękach... ) :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale FINN nigdy nic nie wiadomo jak zaczniesz to nowe zycie, ja zaczelam od mieszkania na kocia potem od dziecka, a potem byl slub cywilny

 

Ale co kraj to obyczaj. Jedni roba tak jak chca, drudzy tak zeby im sasiedzi d... nie obrobili, a jeszcze inni pieklo dzieciom stwarzaja. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no ja bym chciał tak jak to sobie wymarzyłem , a jak to się ułoży to nikt tego nie wie... :) jak na razie to trzeba się zaręczyć a potem planować co dalej.. wtedy to i dziecko może się pojawić i mieszkać na kocią łapę tez można... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Na kocia jak tam na kocia, ale pojawienie sie dziecka nikogo nie zmusza do slubu, tylko na wsiach d... obrabiaja ze ci ZYJA BEZ SLUBU,

 

Przed chrzestem dziecka bierzesz z wybranka slub cywilny, koszt 100zl + okolo 500zl zrobienie przyjecia w domu dla rodzicow.

 

Na koscielny zawsze jest czas.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

też prawda...

 

Ale ja ślubu nie chcę brac dla tego , że ludzie będą mi d... obrabiać... czy dla tego że dziecko się pojawi. Ja po prostu chcę :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Oki rozumiem.

 

Jedni chca slub brac bo tego chca a potem sie docieraja

 

Inni biora bo pojawi sie dziecko i rodzice zmuszaja do tego, zeby na wsi smiechu nie bylo

 

jeszcze inni w wolnym zwiazku zyja

 

Inni pieklo dzieciom stwarzaja

 

Jeszcze inni po roku sie rozwodza bo stwierdzaja ze jednak nie pasowali do siebie.

 

 

A to wszystko wychodzi jak oboje zamieszkaja razem i jeszcze jest gorzej jak mieszkaja pod jednym dachem z tesciami i oni sie wtracaja

 

 

Wtedy wszystko wychodzi czy oboje sie kochaja i szanuja nawzajem, jezeli nie to sprawa jest w sadzie i jest rozwod. :rolleyes: i alimenty


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A najlep)iej sie nie zenic , mieszkajac na kocià to RYPIESZ sie kiedy chcesz, gdzie chcesz, ile chcesz, :lol: .

Do czego Ty namawiasz, jakby tak było jak mówisz, to Sodoma i Gomora to by było przedszkole przy Twoim świecie .

Ludzie zbyt pochopnie podejmują decyzje bycia razem, a do tego najmniejsza przeszkoda w życiu, to już nie dobrze, już powód do rozwodu, w d***** się ludziom poprzewracało.

Wszystko zaraz muszą mieć, kiedyś ani połowy nie było tego co teraz i się młodzi dorabiali po malutku i jednak takiego k*******a nie było jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

N o z tym rypaniem zartowalam,

 

Ale jak pojedziesz na takie miastowe dyskoteki, to w lokalu widac jak po katach sie obmacuja mlodzi.

 

A co najgorsze to jest to ze te dziewczyny sa ze wsi.

 

 

Na wsi corcia mamusi, w w miescie w lokalu kur...szon jakich malo. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No myślę że żartowałaś, bo to akurat Wy bardziej byście na tym straciły, facet zrobił by Ci dziecko i by poszedł dalej, bo co by go trzymało, a Ty wychowuj.

Co do dziewczyn ze wsi, może i tak jest, bo myślą że jak odda się takiemu bajerantowi z miasta to zaraz zrobi karierę, akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

a jak się na takie pary i kur...szony się patrzy to aż rzygać się chce... gdzie nie ma szacunku do drugie osoby...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

 

i się zaczeło zmieniać :lol: tylko pojawiło się następne i znowu kicha na 5-10lat :wacko:

binek... wynika z tego, że Żoneczka stwierdziła , że Twoja rola powinna się ograniczać do funkcji rozpłodnika B)

Wbrew pozorom, wzbudzenie porządania u partnerki nie jest wcale trudne - pomimio tego, że niestety większość z nich (nie wiedzieć czemu :rolleyes: ) nie mówi otwarcie o swoich pragnieniach , tłumacząc to tym, że podobno kobieta powinna być tajemnicza i jako 'tajemniczy ląd', lubi być 'odkrywana'...


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

ile razy można odkrywać coś odkrytego?

Wygląda na to, że Oboje znależliście 'lekarstwo' na rutynę. :lol:


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
binek... wynika z tego, że Żoneczka stwierdziła , że Twoja rola powinna się ograniczać do funkcji rozpłodnika B)

Obawiam się ,że nie tylko jego Żona tak uważa ,ponieważ On też ....Uraczył nas kiedyś informacją ,że mężczyzna ma zachowania jak samiec u zwierząt . Tylko zapomniał o jednym ,że w naturze samców jest mniej i stado samic przypada temu który jest ''naj ''... ;) Jakby przełożył tą teorię na ludzi ,to już niejeden pan by musiał obejść się smakiem ,z wiadomych względów ... B)

zresztą na czas posuchy można swe zainteresowania przekierować w inną stronę

Przepraszam Binek że się czepiam ,ale faktycznie ambitne zainteresowania ....Tylko po zastosowaniu tego coś Cię jeszcze interesuje ? :lol: Pewnie coraz mniej ,ponieważ z każdym napiciem się ,parę szarych komórek zostaje utraconych bezpowrotnie . :huh:

Edit : To są'' pociągający '' mężczyźni .. :unsure: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=VqlF6RbQf4k&list=PL11B574680BED6A81

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

oj Meg5 nie bądź taka sucha ''...utuli, pokocha och będzie radocha...'' :D wyluzuj i nie bierz tak wszystko na poważnie bo to niezdrowe a przynajmniej bardziej szkodliwe niż specyfik z linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Binek ....te Twoje niby żarty są bardziej na serio niż Ci się wydaje ,to idzie wyczytać ...

oj Meg5 nie bądź taka sucha ''...utuli, pokocha och będzie radocha...'' :D

Wódka utuli ,pokocha ? Chyba raczej wyrypiesz orła jak ona Cię wykocha :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No myślę że żartowałaś, bo to akurat Wy bardziej byście na tym straciły, facet zrobił by Ci dziecko i by poszedł dalej, bo co by go trzymało, a Ty wychowuj.

Co do dziewczyn ze wsi, może i tak jest, bo myślą że jak odda się takiemu bajerantowi z miasta to zaraz zrobi karierę, akurat.

 

 

Tak to jest kto sie szanuje i kocha to sa razem do konca, a takie przelotne to dziecko zrobi, dziewczyna to dziecko sama wychowuje, a koles z innymi siedzi.

 

 

Ale to juz jest problem tych co sie dopiero beda poznawac i dobierac,


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Meg5 ja ci mówię - próbuj sił jako wróżbitka. Nigdy mnie nie widziałaś, nie znasz mnie a takie trafne spostrzeżenia, jak Ty to robisz ? z fusów? za pomocą kuli? Jeszcze tylko powiedz mi kiedy wygram 6 w totka a obiecuje że podzielę się z tobą 50/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A moze @MEGI to taka sama jak ten jasnowidz. :rolleyes: Wszystko przepowiedzial.

 

 

Obejrzyjcie

 


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

A najlep)iej sie nie zenic , mieszkajac na kocià to RYPIESZ sie kiedy chcesz, gdzie chcesz, ile chcesz, :lol: .

Rany Boskie, Banan no!!! jak ty się wyrażasz ;[

 

 

Nie mówcie że po pojawieniu się dzieci jest tak kolorowo i wesoło jak przed. Naturalną rzeczą jest że w związku pojawia się dziecko i kobieta całe swe zainteresowanie skupia na dziecku i tym samym facet jest skierowany na boczny tor. Może wasze żony bardziej interesowały się wami, moja bynajmniej większość uwagi skupiała na dzieciach.

Próbowałeś z żoną rozmawiać? wyjaśnić, że czujesz się odrzucony oraz że też potrzebujesz miłości???

 

 

coś więcej niż tylko sex...

Bo seks z ukochaną osobą to kochanie się z nią, to okazywanie czułości, szacunku, miłości... potwierdzenia, że ci się tak podoba, że pożądasz...

 

 

Na koscielny zawsze jest czas.

Bo kościelny jest tylko jeden raz -_-

 

 

Inni biora bo pojawi sie dziecko i rodzice zmuszaja do tego, zeby na wsi smiechu nie bylo

 

 

Jeszcze inni po roku sie rozwodza bo stwierdzaja ze jednak nie pasowali do siebie.

 

 

I właśnie po takim zmuszeniu do tragedii dochodzi -_-

Co do drugiego stwierdzenia to tak jak już Mat zauważył - pochopna decyzja, lukrowate myślenie, mało poważne i odpowiedzialne i myślenie i postępowanie -_-

 

 

ile razy można odkrywać coś odkrytego? zresztą na czas posuchy można swe zainteresowania przekierować w inną stronę

Uwielbiam takie teksty... lepiej tylko użalać się że nie jest tak jak dawnej, żona nie chce się kochać, a samą żoną sie nie interesować, nie strać się ect. a potem ciekawe czemu żona nie chce seksu :rolleyes: Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak to jest kto sie szanuje i kocha to sa razem do konca, a takie przelotne to dziecko zrobi, dziewczyna to dziecko sama wychowuje, a koles z innymi siedzi.

 

 

 

Nie no w Twoim świecie rozwiązłym bez ślubów nie było by wzajemnego poszanowania, rach ciach i następna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Meg5 ja ci mówię - próbuj sił jako wróżbitka

Naprawdę tak myślisz ? Hmmm nigdy się nad tym nie zastanawiałam , podobno z tego niezła kasa jest ;)

Nigdy mnie nie widziałaś, nie znasz mnie a takie trafne spostrzeżenia, jak Ty to robisz ? z fusów

 

A czy trzeba koniecznie kogoś widzieć ,by poznać jego tok myślenia ? Poznajesz kogoś głownie patrząc na niego, czy raczej słuchając co mówi ,jak mówi ? Czy muszę widzieć jak wyglądasz ...moim zdaniem nie .Widzieć to trzeba kogoś z kim się chce bliższych kontaktów , natomiast tu na forum nie wiedzę takiej potrzeby . :)

Może i z fusów wróżyłam ,bo wtedy właśnie kawę piłam ,a może po prostu znam trochę życia i ludzi ? ;)

Wystarczy poczytać posty tu ostatnio napisane ,by zobaczyć jak kto myśli . Dziś np. tak bym podsumowała tą dyskusję .

Trzeba się szanować w związku ,ale żonę często boli głowa i nic z tym nie da się zrobić ,ponieważ dłużej jak 5 minut mi się nie chce ,a wszelka rozwiązłość jest niemoralna . Z drugiej strony ,to może i dobrze że ją ta głowa boli ,bo ile można odkrywać coś ,co już dawno odkryta i zdobyte ,to już lepiej zaprzyjaźnić się z Janem Sobieskim by nie trwać posusze . ;)

Jeszcze tylko powiedz mi kiedy wygram 6 w totka a obiecuje że podzielę się z tobą 50/50.

Z tym to jest mały problem ,ponieważ sama gram dość regularnie i mnie jak na razie zawodzi ten dar przewidywania . -_-

A to ,że się podzielisz zemną 50/50 świadczy o tym ,że lubisz rzucać słowa na wiatr . :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale kochani i kochane kazdy sam sobie uklada zycie, i najlepiej jest gdyby tescie sie nie wtracali w to.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj