Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#261 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:15

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To super-fajnie!Bo najważniejsze są dzieci!
Co do kiecki-to co to za kiecka - czekam na fotkę :blink:
A co do Sylwka to jakie macie plany?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 13:20
  •  

#262 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:21

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Mat pracują za granicą ,to ich stać na takie prezenty .
Krótki filmik na temat gosp. w Niemczech i takie widoki jak w tym filmiku są bardzo częste tam .
Edit :
Sylwester z krowami mlecznymi i do tego 2 sztuki z terminem wycielenia na 31 grudzień i 1 styczeń ,to chyba można tylko spędzić na białej sali ... :unsure:

Edytowany przez Meg5, 10 grudzień 2013 - 20:26.

#263 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:39

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Każdy narzeka na biedę, tylko jakoś nie widać tego po sklepach, mało wózków nie pozarywają, inna sprawa że i tak połowę tego zmarnują co kupią.

Sylwester z krowami mlecznymi i do tego 2 sztuki z terminem wycielenia na 31 grudzień i 1 styczeń ,to chyba można tylko spędzić na białej sali ... :unsure:

Na pewno "przeniosą", bo będą byczki, bale zaczynają się o 20-tej, to zdążysz, :P także jutro jedziesz po kreację. :P :D i nie wymyślaj sobie przeszkód.

#264 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:43

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Mat ,ja to cały czas powtarzam ,by Ci co tak narzekają na biedę ,niech najpierw przeczytają definicję biedy . Bo w dzisiejszych czasach ,to ludzie biedy nie znają ,a jak już ,to b. sporadyczne przypadki .
Mat ,byłeś na zakupach ? :rolleyes: Fajnie :D

#265 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:46

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nie nie byłem, ale w TV mówili że już ludzie szturmują sklepy. Już, a co to będzie przed Świętami.

#266 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:48

No moja paczka mikolajowa zostala dostarczona.

Z tego co sie dowiedzialam to az sie poplakali jak zobaczyli co jest w paczce. :rolleyes:

A ja sobie dzisiaj sprawilam prezent. KIECKE NA SYLWESTRA. :D Kosztowala mnie az 300zl. :rolleyes:

Apropos tematu. Tak ludzie wyjezdzaja za granice zeby miec jako takie godne zycie. Prawie 1/4 podkarpacia wyjechalo za chlebem bo tu bida i nedza az piszczy. :unsure:

Tak moja siostra właśnie tak zrobiła i została na stałe Niemczech. Tam sobie ułożyła życie jak zresztą wielu innych, sąsiad zapier***a w Szwajcarii na utrzymanie żony i dwójki dzieci i buduje dom, tylko w taki sposób można się czegoś dorobić. Mieszkam miedzy Jasłem a Krosnem to naprawdę dużo tam zakładów polikwidowano lnianka była w Krośnie, huty ledwie zipią na skraju bankructwa. Zostały same sklepy gdzie robi się za pensje głodową...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#267 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Przed świętami będzie coroczny szał i zakupy na kredyt.Po Nowym Roku nagle otrzeźwieją i kilka miesięcy będą pracować na samą spłatę rat.

#268 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:55

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To niech najpierw idą co niektórzy do psychologa i on im każe zadać sobie pytanie ''czy ten kredyt ,czy takie zakupy są mi potrzebne ,czy naprawdę nie obędę się bez paru rzeczy ''? ;)
Wczoraj z banku do mnie dzwonili o 21 czy nie potrzebuje kredytu na święta :D Kusiciele ,jak ktoś ma lajtowe podejście ,to pewnie skorzysta z takiej jak to ta panie z banku powiedziała '' niepowtarzalnej propozycji '' . ;)

#269 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:59

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Aj Meg, jaka Ty jesteś nienowoczesna, żeby taką okazję przerypać, :P a mogła być sukienka za 600 zł. :D I Bananek ze swoją za 300 zł. blado by wyglądała. :P :lol:

#270 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:01

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Do mnie to nawet dzwonią firmy od obsługi rolnictwa ( pasze, nawozy, śor) ze świątecznymi cenami i promocjami. Szok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:03

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To pewnie i te "panie" z pod lasu od kompleksowej obsługi też mają jakieś promocje. :P

#272 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:04

To super-fajnie!Bo najważniejsze są dzieci!
Co do kiecki-to co to za kiecka - czekam na fotkę :blink:
A co do Sylwka to jakie macie plany?

Kiecka czarna z cekiniami. Co do sylwestra to idziemy na bal, ostatnim razem bylam na sylwestra w 2009r w lokalu. :rolleyes:.

A co do zakupow w swieta to tak jak piszecie, bieda jest ale przed swietami ludzi w sklepach co nie miara. A kupuja tak jakby pierwszy raz w takim duzym sklepie byli.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#273 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:10

Aj Meg, jaka Ty jesteś nienowoczesna, żeby taką okazję przerypać, :P a mogła być sukienka za 600 zł. :D I Bananek ze swoją za 300 zł. blado by wyglądała. :P :lol:

Może i jestem nienowoczesna w wydawaniu pieniędzy ,ale co zrobić zmienić oprogramowanie ? ^^
Nie szata zdobi człowieka ,a i czasem w tej sukience za 600 zł gorzej można wyglądać jak w tej za 300 zł .

#274 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:13

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Fakt, ale byś zaszpanowała. :P i nie jedną szlag by trafił. :lol:

#275 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:22

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A tego ,to już nie wiadomo czyby coś trafiło niejedną ...Wyznaję zasadę w ubiorze ,że nie chcę się wyróżniać z tłumu .

#276 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 22:14

Przed świętami będzie coroczny szał i zakupy na kredyt.Po Nowym Roku nagle otrzeźwieją i kilka miesięcy będą pracować na samą spłatę rat.

Siostry koleżanka pracowała w pewnym banku (szybki kredyt, nieduża kwota) i tam był sezon : wakacje, ferie, święta, komunie. Część społeczeństwa nie potrafi zaoszczędzić tylko woli spłacać odsetki.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#277 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 10 grudzień 2013 - 22:31

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ja trochę z innej beczki:prezentów jeszcze nie kupiłem ale karpiki już są!

#278 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 10 grudzień 2013 - 23:09

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ja zamówiłam dorsza u rybaka -kiedyś oglądałam ten taki program Ludzie gór i jeden z bohaterów złapał karpia i mówi do drugiego- to jest niejadalna ryba....może dać psu?-- nie zdają sobie sprawy, że w Polsce to świąteczne danie :ph34r: oni tam na tej Alasce tylko pstrągi <_<

#279 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 grudzień 2013 - 23:41

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Są ludzie co jedzą różne robactwo, a my nie zdajemy sobie sprawy, że to ich danie świąteczne, tylko marnujemy tyle jedzonka. :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 08:33

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach @MAT912 jak to mówią " co kraj, to obyczaj" :) My z żoną jak zwykle sylwester w domu. chętnie by człowiek się gdzieś wybrał, ale nie ma z kim zostawić córki, bo dziadki daleko mieszkają :( .Czyli jak zwykle dla nas po lampce ruskiego szampana, a dla córki soczek ( jeśli wytrzyma do północy) .
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem