Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Gość   
Gość
6 godzin temu, fenix30 napisał:

Debil! Dalej nie wiem dlaczego mnie i Ja obrazasz? O co Ci cbodzi? bo robisz ze mnie idiote. Czym ja Ci zawinił albo @Ansja? napisz konkretnie i przestań się ośmieszać. Jesteś dla mnie śmiećiem, zadnych argumentów tylko obrazasz.

Obrażać to ja ciebie dopiero mogę jak się nie uspokoisz, bo jak na razie to ty plujesz wyzwiskami :)  tacy jak ty pojawiają się tu od czasu do czasu jak Ansja urobi nowego .   :D Argumenty tobie?   xD  poszukaj sobie na forum sam, zresztą twój styl pisania kogoś mi tu przypomina, także nie udawaj durnia.    :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

@fenix30 dzięki za pozdro,ale jak chcesz już kogoś w temacie pouczać to naucz się najpierw prawidłowo odmieniać nicki. Piszę się CANDY, wymawia się KENDI....więc nie wiem co wspólnego ma z tym słowo "cendy"???

Edytowano przez Candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
1 godzinę temu, fenix30 napisał:

 Poproszę tego banana na śniadanie. 

Mówisz masz  :) 

Ps. Radzę powrócić do  tematów ze żniwami . ''Kolega'' może przez dłuższy czas nie odpowiadać :)

  • Haha 2



Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Cytat

Chcesz jej podziękować to napisz na PW albo u niej pod zdjęciem w komentarzu.Rozumiem  że twoje posty to zwykła prowokacja ,bo jak inaczej  nazwać  dziękowanie komuś w temacie w którym się nie udziela  albo nawet i nie czyta ?  

Po drugie : Szacunek się należy każdemu  nie tylko kobietom.

Po trzecie: Każesz komuś ''odpier**lić się ",później wyzywasz od debili i śmieci przy okazji zastanawiasz dlaczego ktoś robi z Cb idiotę ?

Pkt. 3.1 - używanie wulgaryzmów oraz wyrażeń powszechnie uznawanych za obraźliwe na forum

O.o  Trochę to "Salomonowy" osąd, wspomnienie o kimś i to w pozytywnym znaczeniu jest uznawane już za prowokacje? Ale to, że jakiś prostaczek zaczął się wyśmiewać z niej i z niego to już nie? O.o . Nie uważasz, że nie doszło by do wyzwisk gdyby nie to? Wyśmiewać i robić z kogos debili można, ale podziękować już nie?  A skąd założenie, że nie czyta i w ogóle co to ma wspólnego? Jakieś nowe zakazy? Ciekawe, że przez kilkanaście wcześnijszych stron jakoś moderacji nie przeszkadzało kiedy Ci sami goście pisali i wyzywali ją tu bez najmniejszych oporów, a też się wtedy nie udzielała i nie czytała... O.o

P.S

Za wulgaryzmy oczywiście odpoczynek się należał, ale może jednak warto się zastanowić czy i te nie zostały sprowokowane np wyśmiewaniem się i robieniem z kogos debila? Bo z tego co widze właśnie taka kolejność tu była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, Sean napisał:

Nie musisz mi nic pisać, no mogę się domyślić że awokado kazała ci nasadzić w doniczkach.    xD

Nie , Tatrę przyniosła . :ph34r::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Ja myślałem , żeś Ty chociaż trochę tą wyobraźnię opanował po tych ostatnich wymysłach :D


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
Dnia 28.07.2018 o 20:35, grego napisał:

O.o  Trochę to "Salomonowy" osąd, wspomnienie o kimś i to w pozytywnym znaczeniu jest uznawane już za prowokacje? Ale to, że jakiś prostaczek zaczął się wyśmiewać z niej i z niego to już nie? O.o . Nie uważasz, że nie doszło by do wyzwisk gdyby nie to? Wyśmiewać i robić z kogos debili można, ale podziękować już nie?  A skąd założenie, że nie czyta i w ogóle co to ma wspólnego? Jakieś nowe zakazy? Ciekawe, że przez kilkanaście wcześnijszych stron jakoś moderacji nie przeszkadzało kiedy Ci sami goście pisali i wyzywali ją tu bez najmniejszych oporów, a też się wtedy nie udzielała i nie czytała... O.o

P.S

Za wulgaryzmy oczywiście odpoczynek się należał, ale może jednak warto się zastanowić czy i te nie zostały sprowokowane np wyśmiewaniem się i robieniem z kogos debila? Bo z tego co widze właśnie taka kolejność tu była....

Wiesz niby nie jest ale z drugiej strony wspominanie  pewnej pani tu jest jakby nie na miejscu-Tym bardziej że sama tego nie chciała . Ja tamten post    widzę  jak  kibica  Poloni / Lecha czy innego klubu  który wchodzi na "żylete" w szaliku  swojego klubu i krzyczy że jest jego  klub  jest za***isty:$:)  Niby nic złego ale jednak  jest to proszenie  się o wpier... znaczy prowokowanie  do kłótni :10_wink:

 

Ukryłem  waszą twórczość chłopaki . Szczerze mówiąc to sam już nwm czy   wy tam żartowaliście czy   była zwykła wymiana "poglądów" w  "waszym stylu'' .:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480
Dnia 28.07.2018 o 07:06, fenix30 napisał:

 

Przepraszam @with  już wykropkowałem co by nie uczyć Cb  brzydkich słów xD 




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

oj tam ...po prostu takie poczucie humoru mamy i nie lubimy '' ę,ą '' tylko w prost i na temat :D

  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866
16 godzin temu, artur125 napisał:

tu ostatnio, wszyscy jakoś nadmiernie wrażliwixD

Chłopaki jak już będą po 70-tce w końcu ogarną te hormony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Podobno pierwsze 40 lat dzieciństwa jest najtrudniejsze,a potem to idzie już z górki 😁😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A gdzie tam . Później jeszcze gorzej człowiek dziecinnieje .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wa jego mać, z d*py rynnę dzisiaj miałem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co tam popłynęło po rowku ? :D...no miał że ja podobnie bo klimy w kabinie nie ma ...a właściwie kabiny tez nie ma w kombajnie :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

 Romantyk z Ciebie, miłość i sraczka ponoć zawsze chodzą w parze  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, marko-kolo napisał:

co tam popłynęło po rowku ? :D...no miał że ja podobnie bo klimy w kabinie nie ma ...a właściwie kabiny tez nie ma w kombajnie :D

Pot, tylko pot,   :D stolec mam raczej uregulowany jak wojsko    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

A już myślałem,,, trzeba było leżeć peryskopem do góry :P  i problemu by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Pigmei napisał:

 Romantyk z Ciebie, miłość i sraczka ponoć zawsze chodzą w parze  xD

 Nie no mi to już raczej tyko sraczka pozostała z tych dwóch uniesień, ale to też tylko jak przebiorę w jedzeniu miarkę, wtedy mam z d*py oliwiarkę.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1866

Też wolał bym samą sraczkę  szybciej przechodzi i alimentów nie ma gdy się stara o niej zapomnieć  xD

Edit: Napisz co żeś wyprawiał w ten upał że aż Ci pociekło

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj