Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2086 odpowiedzi na ten temat

#181 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślinna.

Napisany 04 grudzień 2013 - 16:02

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Chyba macie rację :mellow:.

Edytowany przez aletes, 04 grudzień 2013 - 18:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 00:11
  •  

#182 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 18:57

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Pedro ano tak to jest -_- Albo inna sytuacja: Babcia stoi w autobusie czy kościele bo 10-letnie dziecko MUSI siedzieć bo go nóżki będą boleć -_-

#183 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:03

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Bo teraz dziecko to swieta rzecz nic mu nie wolno zrobic nawet za ucho wykrecic, bo jakas paniusia to zauwazy to zglosi na policje o molestowanie dziecka. I matka ma przewalone
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#184 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:03

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Z okazji Imienin dla wszystkich Pań o imieniu Barbara, a w szczególności dla Koleżanki @banan575, bo wiemy że tak ma na imię.

Wszystkiego Najlepszego :)

Dodany obrazek

#185 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:18

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Nie jest tak tragicznie -właśnie podawali,że nasi gimnazjaliśći zajeli 1sze miejsce w matematyce,3 w naukach przyrodniczych w europie-więc gdzieś tam na świecie jest dużo gorzej-pocieszające?

#186 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:29

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Przyłączam się do życzeń - sto lat, sto lat, niech żyją Basie naaaaam :)

#187 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:37

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Z okazji Imienin dla wszystkich Pań o imieniu Barbara, a w szczególności dla Koleżanki @banan575, bo wiemy że tak ma na imię.

Wszystkiego Najlepszego :)

Dodany obrazek

Alez serdzecznie dziekuje. Ja tez skladam wszystkiego najlepszego wszystkim Baskom z okazji ich imienin.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#188 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:39

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Także dołączam się do tych życzeń, STO LAT Basie :)

#189 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 19:43

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Pół żartem ???
Jak miałem 16 lat to do knajpy po bilet strach było wchodzić bo tam siedzieli tacy w dzisiejszym moim wieku i można było za uszy i z kopniakiem wylecieć
Dzisiaj do knajpy niema co iść bo tam siedzą tacy co maja po 16 iat i niewiadomi czy nie skopią
dawniej w autobusie trzeba było stać aby starsi mogli siedzieć (nikt nawet sobie innaczej nie wyobrażał)
Dzisiaj w autobusie ( dobrze że rzadko jeżdżę) trzeba stać bo młodzi zajęli wszystkie miejsca i nawet im do głowy nie przyjdzie aby wstać

Wszystkiego najlepszego Basiu

Edytowany przez GoRAL1, 04 grudzień 2013 - 19:45.

#190 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 20:06

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Góral owszem młodzi nie zachowują się jak należy ale ile osób dorosłych pcha się na siłę do autobusu mimo, że wysiadający nie zdążyli wysiąść? ile razy na siedzeniu siedzą zmęczone siatki z zakupami.... o przepychaniu się w kolejce czy wpychaniu przed kolejkę nie wspomnę...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 22:14

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A ja zapytam kto jest za to odpowiedzialny -my dorośli tak wychowujemy nasze dzieci niestety i nie winie nikogo bo każdy dziś za czymś biega ,dąży do tego aby zapewnić byt rodzinie ,a dzieci puszczone samopas robią co chcą ,są też wyjątki ,tacy co dają przyzwolenie na to ,ja wychowuje tak jak mnie wychowywano i nie ma obcji aby moje dzieci zachowywaly się w ten sposób jak i w domu tak i na ulicy ,staram się je kontrolować na ile się da i póki co nie ma problemu.

#192 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 04 grudzień 2013 - 22:40

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dołącze się również do życzeń dla koleżanki - wszystkiego co najlepsze. :P

#193 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 23:30

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ja powiem jak to u mnie było, po pierwsze obowiązki potem przyjemności... Chciałem iść na wieś czy jechać na imprezę z kolegami ojciec mówił ok ale najpierw zrób swoje, znałem wartość pieniądza wiedziałem że nie leżą na ulicy... Tak samo jak poszedłem do technikum, przez dwa lata dojeżdżałem autobusem ostatnie 6 km to była loteria albo zdążyłem na szkolny autobus albo na stopa albo z buta, owszem mogłem siedzieć w internacie ale wiedziałem że ojciec sam się zapracuje...

To trzeba wynieść z domu, bo ani ulica ani internet nie nauczy dzieciaka co wolno, czego nie... Przeskrobałem coś, wystarczyło że ojciec krzyknął, a już siedziałem w kącie z łzami w oczach...

Fakt że teraz za klapsa można mieć duże problemy, szwagra sąsiadka pogoniła córkę do roboty w ogródku (panna 13 lat) ta poskarżyła się w szkole, wychowawczyni poszła na policję, zrobiła się afera efekt dzieciak jest w rodzinie zastępczej a matka ma kuratora i grożą jej odebraniem dwójki małych dzieci... Gówniara teraz dzwoni i prosi matkę żeby ją zabrała do domu...

Ja czasami mówię w żartach, że końca świata nie będzie tylko któregoś dnia ludzie sami wszystko rozpier... i jeden drugiego zagryzie

Edytowany przez pedro2, 04 grudzień 2013 - 23:37.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#194 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 08:10

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach mam 2,5 letnią córke i czasem w nocy sie zastanawiam , co to bedzie, jak pójdzie ona do szkoły? stramy się z żoną wychowywać ja na " normalną" osobę, dużo tłumaczymy że coś można robić a innych rzeczy nie. ale nie oszukujmy się, duży wkład w wychowanie dzieci ma też szkoła i rówieśnicy. w dzisiejszych czasach spory problem to dzieci poprostu " olewane" przez swoich rodziców, dla których całym światem jest komputer i telewizja i mają zero obowiązków, zero pracy i zero szacunku do wszystkiego. to jest naprawde przerażające co się dzieje w szkołach i na ulicach w dzisiejszych czasach.
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

#195 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 12:17

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Ja jak byłam mała to rodziców też wiecznie nie było-praca- była babka albo prababka i nas więcej rozumu uczyły jak rodzice-fakt ganialiśmy brygadką po dworze i jedno drugie pilnowało-od czasu do czasu ktoś tam zawołał na obiad....a teraz strach dzieci same wypuścić-tyle się słyszy o uprowdzeniach dzieci,pedofilach i zresztą myślę,że ludzie się też zmienili -pozamykali się tylko w obrębie swojego podwórka i swoich spraw-kiedyś byli bardziej otwarci!była społeczność a teraz jest jednostka :blink: ale się rozpisałam...sorki..

Edytowany przez aletes, 05 grudzień 2013 - 19:09.

#196 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 19:13

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To samo, Jako dzieci biegalismy to w piaskownicy, to po polu, jak byla zima to sankami sie zjezdzalo do wodopoju. Ja czesto jezdzilam rowerykiem do babci i tam sie bawilam, Bawilismy sie do czasu jak padla komenda obiad!!!! Wtedy szybko do domu zjadlo sie co bylo w miskach i ponownie do zabawy do wieczora.

A teraz???? Dzicinstwo zabiera internet
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#197 Share aletes

aletes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 20:44

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Najlepsza zabawa zimą była na takiej zamarżniętej dużej (wielkiej) kałuży na środku pola,była płytka i bezpieczna-wszystkie dzieciaki z okolicy tam jeżdziły na łyżwach nawet ciągały sanki a co sprytniejsze miały wypchany worek po nawozie i to dopiero była zabawa-robiliśmy iglo tatkie duże,ale przerosło nasze możliwości i nie skończyliśmy-pamiętam...

Ale u nas wieje- jutro ma dochodzić do 130/h-co to będzie?co to będzie?głucho wszędzie....

#198 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 732 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 05 grudzień 2013 - 21:31

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Banan Wszystkiego Najlepszego, Sto lat :)

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#199 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2013 - 21:50

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach odnośnie dzieci i uprowadzen, pedofilii itp... myslicie, że kiedyś tego nie było??? bylo... ale to nie było tak nagłasniane jak teraz, że trabią o tym przez pół roku... a jak się kiedyś o tym nie słyszało to i nie zwracało na to uwagi... kiedyś rodzicie po porstu nie mieli czasu siedzieć i oglądac 24 h na dobę tvn24... kiedyś było więcej pracy , bo ta praca była bardziej czas chłonna. Ja wiem po sobie, i boje się sobie wyobrazić jak będzie wyglądać dziecinstwo moich dzieci ( choć ich nie mam, ale planuje mieć ;) ) ja nie miałem takiego szczęścia, ze bawiłem się z gromadką dzieci, mieszkam na koloni i od kąt pamiętam zawsze bawiłem sie sam, czasami bracia przyjechali, lub sie poszło do sąsiadów , ale to sporadyczne przypadki... ja to zawsze spędzałem czas tam gdzie są maszyny... mama nie raz dostawała zawału jak widziała co mogło by się stać jakby coś poszło nie tak... miało się siniaki , guzy, blizny... ale to to oto chodzi w dzieciństwie... ;) teraz się smiejemy , że jak ktoś przeżył dzieciństwo to miał szczęście... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 22:06

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Taki urok mieszkania na koloni , skąd ja to znam ?

Ja jak byłam mała to rodziców też wiecznie nie było-praca- była babka albo prababka i nas więcej rozumu uczyły jak rodzice-fakt ganialiśmy brygadką po dworze i jedno drugie pilnowało-od czasu do czasu ktoś tam zawołał na obiad....a teraz strach dzieci same wypuścić-tyle się słyszy o uprowdzeniach dzieci,pedofilach i zresztą myślę,że ludzie się też zmienili -pozamykali się tylko w obrębie swojego podwórka i swoich spraw-kiedyś byli bardziej otwarci!była społeczność a teraz jest jednostka :blink: ale się rozpisałam...sorki..

Dobrze że miałaś w domu babcię czy prababcię , ale ile jest sytuacji że dziecko wraca do domu i nie zastaje nikogo bo rodzice pracują aby zapewnić dziecku luksus (nieraz ten luksus bokiem wychodzi bo dziecko trafia w złe towarzystwo).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878