Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2576 odpowiedzi na ten temat

#421 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:24

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach I na to nic nie poradzisz. Moj sie smieje z tego.

Ostatnio mowil ze 3kobiety w domu i pelno garow do mycia, to im zmywarke kupi. ;)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 00:05
  •  

#422 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:33

Coś tu nie tak z tą twoją hipotezą, nie wierzę że aż tyle jest łóżkowych fujar, a po drugie dziwne że jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie, to inne jakoś nie uważają go za fujarę.

Mat - hipoteza jest ok. Nie wierzysz, że ''aż tyle'' - to ilu ich znasz? Ci, których znam(niewielu), a którzy mają problem z bólami głowy żony, bez wątpienia są fujarami - wiem, bo rozmawiamy o 'tych' sprawach. Jeśli nie odpowiada Ci określenie 'fujara' to można ich nazwać- leniwymi - bo pomimo sugestii nic z tym fantem zrobić nie chcą ;)
co do : 'jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie' - to rzeczywiście, przez krótką chwilę jest drapieżny jak tygrys :lol: - podobnie jak kiedyś w stosunku do swoje żony - ale na dłuższą metę, pomysłów i chęci - brak :P

You Shook Me All Night Long

#423 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:52

W tym co piszesz jest dużo prawdy i nie sposób się z tym nie zgodzić, ale... zanim nasz myśliwy uda się na łowy, powinien wnikliwie zbadać powód tych ciągłych bólów głowy - przyczyny mogą być trzy:
1) ma rogi B)
2) jest łóżkowym fujarą B)
3) partnerka ma 'inne' preferencje :o
W zdecydowanej większości przypadków, 'bóle' spowodowane są przyczyną nr 2. ;)

Dużo prawdy w tym co piszesz ,ponieważ jak można nie lubić czegoś co jest przyjemne ,fajne itp? Dodam jeszcze( jak na analityka cudzego życia przystało ,lecz mimo wszytko dużo pisze z własnego punktu widzenia i doświadczenia ) ,że kobiecie do tego by z ''tego '' czerpała równie przyjemność jak mężczyzna ,potrzeba troszkę więcej ''atmosfery'' jak mężczyźnie . I nie jak tu jeden pan za staranie się uważa ciągłe paplanie ''kocham cię ''jak to w ogóle nie niesie ze sobą żadnych emocji . Kobieta nie chce słyszeć ciągle ,że ją kochasz ,ty ją kochaj w całym tego słowa znaczeniu . Nie wierzę ,że doceniona ,zadbana przez mężczyznę kobieta ,skarży się na ból głowy .
Panowie co mają problem bólu głowy u żony ,niech się zastanowią w czym jest tak naprawdę problem ,ponieważ powiem jako kobieta ,że z tego mam ogromną przyjemność i to taką o której Wy panowie możecie sobie tylko pomarzyć . ;)

Drogie Panie, Wy z nami to macie jak w raju, byście były którąś tam z kolei żoną Araba, to inaczej byście piały.

To zależy Mat od tego araba ,ponieważ ,albo się za mężczyzną tęskni ,albo ''gdy cię nie wiedzę ,nie szlocham nie płaczę ...'' i dobrze ,że to nie dziś moja kolej . :lol:

Edytowany przez Meg5, 15 grudzień 2013 - 20:21.

#424 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 19:56

Dużo prawdy w tym co piszesz ,ponieważ jak można nie lubić czegoś co jest przyjemne ,fajne itp? Dodam jeszcze( jak na analityka cudzego życia przystało ,lecz mimo wszytko dużo pisze z własnego punktu widzenia i doświadczenia ) ,że kobiecie do tego by z ''tego '' czerpała równie przyjemność jak mężczyzna ,potrzeba troszkę więcej ''atmosfery'' jak mężczyźnie . I nie jak tu jeden pan za staranie się uważa ciągłe paplanie ''kocham cię ''jak to w ogóle nie niesie ze sobą żadnych emocji . Kobieta nie che słyszeć ciągle że ją kochasz ,ty ją kochaj w całym tego słowa znaczeniu . Nie wierzę ,że doceniona ,zadbana przez mężczyznę kobieta ,skarży się na ból głowy .
Panowie co mają problem bólu głowy u żony ,niech się zastanowią w czym jest tak naprawdę problem ,ponieważ powiem jak kobieta ,że z tego mam ogromną przyjemność i to taką o której Wy panowie możecie sobie tylko pomarzyć . ;)

Święta prawda Meg. Poza tym kobieta ma dużo więcej stref erogennych od mężczyzny więc może jej nie wystarczać przejście od razu do sedna... Bardzo zastanawiające jest, że mężczyźni, którzy wiedzą, umieją pobudzić kobietę poprzez pieszczoty i pocałunki całego ciała i kontynuują je również w trakcie jakoś nie narzekają na żaden ból głowy. Ale lepiej narzekać niż poznać ciało czy potrzeby swojej wybranki, prawda?

Edytowany przez WodnyElf, 15 grudzień 2013 - 19:57.

#425 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3063 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:02

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No jak chlop potrafi sie dobierac do kobiety to kobiete nigdy nic nie boli. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#426 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:14

Święta prawda Meg. Poza tym kobieta ma dużo więcej stref erogennych od mężczyzny więc może jej nie wystarczać przejście od razu do sedna... Bardzo zastanawiające jest, że mężczyźni, którzy wiedzą, umieją pobudzić kobietę poprzez pieszczoty i pocałunki całego ciała i kontynuują je również w trakcie jakoś nie narzekają na żaden ból głowy. Ale lepiej narzekać niż poznać ciało czy potrzeby swojej wybranki, prawda?

Dokładnie tak jak piszesz . Bo nikogo nie pociąga, to co jest nijakie ,przeciętne i w sumie jakby nic nie było. ^^
Edit:

Mat - hipoteza jest ok. Nie wierzysz, że ''aż tyle'' - to ilu ich znasz? Ci, których znam(niewielu), a którzy mają problem z bólami głowy żony, bez wątpienia są fujarami - wiem, bo rozmawiamy o 'tych' sprawach. Jeśli nie odpowiada Ci określenie 'fujara' to można ich nazwać- leniwymi - bo pomimo sugestii nic z tym fantem zrobić nie chcą ;)
co do : 'jak wyjdzie taki poza łoże małżeńskie' - to rzeczywiście, przez krótką chwilę jest drapieżny jak tygrys :lol: - podobnie jak kiedyś w stosunku do swoje żony - ale na dłuższą metę, pomysłów i chęci - brak :P

Nic dodać ,nic ująć widać , że kolega pofatygował się poznać naturę kobiety w tej sferze życia i ma nadzieje, że kobieta, to odwzajemniła . ;)

Edytowany przez Meg5, 15 grudzień 2013 - 20:18.

#427 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:20

To zależy Mat od tego araba ,ponieważ ,albo się za mężczyzną tęskni ,albo ''gdy cię nie wiedzę ,nie szlocham nie płaczę ...'' i dobrze ,że to nie dziś moja kolej . :lol:

O ile arab stosował by jakąkolwiek kolejkę, bo czasem mogło by czekanie na swoją kolejkę zająć lata, zwłaszcza jak by miał ciągle nowe, albo młodsze żony. :lol:

#428 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:21

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Z drugiej strony bywa też tak, że kobieta nie pokazuje i nie wymaga od faceta tego co powinna otrzymać w czasie seksu. Powody? wiele np. wstyd, nieznajomość swojego ciała, przekonanie, że nie wypada znać swojego ciała albo o tym mówić.... albo że kobieta niczym facet może od razu przejść do meritum i osiągnąć wyżyny... ;)

#429 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:27

O ile arab stosował by jakąkolwiek kolejkę, bo czasem mogło by czekanie na swoją kolejkę zająć lata, zwłaszcza jak by miał ciągle nowe, albo młodsze żony.

Jakby był np. przeciętniakiem . Żadna strata ... :lol:
Elf ,tego tak jak jazdy rowerem człowiek się uczy ,uczy się poznawania siebie i to prawda ,że zależy od obydwóch stron ,jak i gdzie zajdą . ;)

#430 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:32

Jakby był np. przeciętniakiem . Żadna strata ...

No to celibacik, bo o zdradzie żadna nawet nie śmie pomyśleć, a co dopiero zrobić. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:38

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach A tam ,kto to wie jak tam jest ,to raz, a dwa i bez da się żyć ... ;) Także luzik ,ponieważ lepiej wcale jak byle jak .

#432 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:43

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach To już nie chodzi o to jak, czy byle jak, tylko o to że to zależy od araba i żony nie mają nic do gadania. :P

#433 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:44

Z drugiej strony bywa też tak, że kobieta nie pokazuje i nie wymaga od faceta tego co powinna otrzymać w czasie seksu. Powody? wiele np. wstyd, nieznajomość swojego ciała, przekonanie, że nie wypada znać swojego ciała albo o tym mówić....

:) , jestem pod wrażeniem- nie myślałem,że którakolwiek z Was przyzna się do tego. Podobno dwoje kochających się ludzi nie powinno mieć przed sobą tajemnic :P

You Shook Me All Night Long

#434 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:48

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Od zawsze byłam inna, dziwna i na zasadzie że nic co ludzkie nie jest mi obce :P

#435 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 20:52

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dziwna ? Ty jesteś normalna ,jesteś sobą i nie przestawaj ,nie udawaj ...a życie będzie mieć smak ,czasem słodki ,czasem gorzki ,ale smak ,a nie jakieś nijakie .... ;) Pozdrawiam ;)

To już nie chodzi o to jak, czy byle jak, tylko o to że to zależy od araba i żony nie mają nic do gadania. :P

Mat na szczęście mamy Polskie i inne zwyczaje ...także nie ma co gdybać ...

Edytowany przez Meg5, 15 grudzień 2013 - 20:58.

#436 Share zonaRolnika

zonaRolnika

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 21:44

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Czy ja mogę, tak nie śmiało dołączyć do zacnego grona ? :)

#437 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 21:46

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Oczywiście :)

#438 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 22:07

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach No dalej śmiało panie na czym polega codzienne zdobywanie? Póki co to jedna napisała lakoniczne ''nie mam pytań'' druga że ma być wyjątkowo, inaczej itp.Na razie śmiem twierdzić że albo nie wiecie same co byście chciały, lub druga opcja że macie tak wywindowane oczekiwania że aż wstyd się przyznać publicznie. Czekam na konkrety; co?,gdzie?, ile? kiedy?

#439 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 22:18

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Oczekują inicjatywy chłopaka, zaskakiwania ich, odkrywania nowych miejsc ale czasem wystarczy miły wieczór przy kominku, jakieś danie uszykowane przez nas własnoręcznie. Czasem trudno się domyśli co w danej chwili by chciała partnerka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 22:31

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach dawidg2 wiem że trudno się domyśleć. Dlatego chciałem się dowiedzieć u źródła niestety póki co same pokrętne odpowiedzi i zero konkretów.