Skocz do zawartości

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

2599 odpowiedzi na ten temat

#2181 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 837 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:13

no bardzo trafnie piszesz o swoim koledze ...sam bym lepiej nie podsumował  ;)

wybacz wale dziś na imprezę więc pisz do siebie ... w dzień i w nocy i o po północy  :D  :D  :D

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Dzisiaj, 22:58
  •  

#2182 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:26

Wiesz grego, ja to się już nie dziwię co te dwa trolle wypisują, bo u trolli to jest norma,   :D   tylko dziwię się że Meg dała się im tak opętać.     :P

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

#2183 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:31

no bardzo trafnie piszesz o swoim koledze ...sam bym lepiej nie podsumował  wink.png

wybacz wale dziś na imprezę więc pisz do siebie ... w dzień i w nocy i o po północy  biggrin.png  biggrin.png  biggrin.png

Wal śmiało, widac tylko to ci juz pozostalo, jak juz dojedziesz do konca tej swojej "imprezy" to wytrzyj chociaż ekran... :P . Mimo wszystko higiene trzymaj ;).
W końcu udalo Ci sie cos napisać obrazowo o sobie, gratulacje ;).

Tak tak, juz wiem co napiszesz, ale to juz jest takie nudne...

Wiesz grego, ja to się już nie dziwię co te dwa trolle wypisują, bo u trolli to jest norma,   biggrin.png   tylko dziwię się że Meg dała się im tak opętać.     tongue.png

Cos mi sie zdaje, że i ja miałem w tym udział ;). Z kimś sie musiała skumać w walce z wrogiem ;), A wyboru wielkiego nie było...więc dołączyła do miernot.... Cóż cel uswięca środki :P

Edytowany przez grego, 30 kwiecień 2017 - 15:38.

#2184 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:45

Hmm to Was rozczaruję okrutnie ,bo o ile Ty grego wiesz o mnie tyle ile sam sobie wymyślisz o tyle Ty Sean już bardziej powinieneś być obiektywny ... otóż ja tu jestem solo ,zawsze tak było ,jest i będzie ...protekcja ,ochrona i cholera wie co jeszcze zwyczajnie jest dla mnie niewygodna .... ;)   '' Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...], jest moje własne życie i mój własny punkt widzenia.''   

#2185 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:50

Zielony kolor wcale nie tak łatwo wybielić... ;)

#2186 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:54

Cos mi sie zdaje, że i ja miałem w tym udział ;). Z kimś sie musiała skumać w walce z wrogiem ;), A wyboru wielkiego nie było...więc dołączyła do miernot.... Cóż cel uswięca środki :P

Ja aż tak jej nie potępiam,   :P  sam widziałeś jak taki guru   4896778-Fantasy-Troll-Stock-Photo.jpg potrafi zrobić kisiel w mózgu naiwnej dziewczynie. Opętał jedną, to i z drugą nie miał żadnego problemu      :P

STEPHEN KING

#2187 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 15:54

Zielony kolor wcale nie tak łatwo wybielić...  ;)

A po co go wybielać ...biel kojarzy się niewinnością  ,a ja jestem tylko człowiekiem ?  :P    Także kolor zielony  , nie jest przypadkowy .....ma ''dawać'' po oczach  :rolleyes:  

Sean skończ z tymi mordami ,bo aż się przelękłam .... :blink:

''naiwna dziewczyna ''? Sean przez te dwa lata naszego ''nie pisania '' coś Ci się stało w głowę i masz zaniki pamięci ? 

Edytowany przez Meg5, 30 kwiecień 2017 - 15:59.

#2188 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 16:03

Sean skończ z tymi mordami ,bo aż się przelękłam ....  :blink:

Meg, towarzystwo trolli nie jest dziewczyno dla Ciebie,   :D wiem że może poczułaś się zagubiona, ale my Ciebie uratujemy, :P nie oddamy Ciebie bez walki.   :D

STEPHEN KING

#2189 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 16:06

Opętał jedną, to i z drugą nie miał żadnego problemu      :P

No nie lada z niego szpec, zmusić dziewczyne do pisania tego czego sobie zażyczy... Budzi podziw  -_-

Pierwsza nawet zdawała sobie z tego sprawe, druga co ciekawe widac nie...

#2190 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 16:06

''naiwna dziewczyna ''? Sean przez te dwa lata naszego ''nie pisania '' coś Ci się stało w głowę i masz zaniki pamięci ? 

Nie no Meg, to Ty raczej tak na bakier z koncentracją    :P   "naiwna dziewczyna" to nie o Tobie, to Twój kolega tak ją nazwał.     :D

STEPHEN KING

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2191 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 19:31

potrafi zrobić kisiel w mózgu naiwnej dziewczynie. Opętał jedną, to i z drugą nie miał żadnego problemu     

To Ty przeczytaj co piszesz ,moja koncentracja ma się dobrze ,a raczej Tobie tok myślenia coś nie idzie ...to po absolwencie ? :D

wiem że może poczułaś się zagubiona, ale my Ciebie uratujemy, tongue.png nie oddamy Ciebie bez walki.   

Tak uratujecie ? Rzucicie mi pewnie dziurawe kolo ratunkowe ....he ale się kurde po raz kolejny rozczarujecie .... :P umiem pływać  B)  Także jak w piosence '''o mnie się nie martw ,ja sobie radę dam...'' ;)   

#2192 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 30 kwiecień 2017 - 21:00

No to chłopaki spedzili fascynujace popołudnie , lajkując  sobie  wzajemnie 

Pokazali nowe twarze  :)

Guru jest tu tylko jeden, nie mam  zamiaru  z toba  rywalizować  sean .

To nie  moja  bajka 

Nie przeceniajcie siły autosugestii 

Nawet  gdybyście  sobie te brednie  co piszecie  powtarzali  tysiace razy - to  sami  w to nie uwierzycie .

Grego prosiłem  o  jakieś konkretne zarzuty  , a nie  wciąż  powtarzasz  jak wyuczona  papuga  w koło to  samo  :P

Możesz zapytać przez kogo  czuje  się omotana osoba  o której  wspominasz .  czy już nie  chce  z tobą  rozmawiać? 

Odkryłes  widzę  nowy/ stary  cel  w życiu , bycie  nadwornym błaznem .

Świetnie  sie odnajdujesz  w tej  roli , kariera przed  tobą :D

http://pl.memgenerat...-wola-pl-ffffff

Edytowany przez mariuszd93, 30 kwiecień 2017 - 21:02.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#2193 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 30 kwiecień 2017 - 21:54

Biedny mariuszek, a jemu nikt lajki nie dał ,a on tak bardzo chciał  :D.  Poczekaj jeszcze trochę, to twój protektor czy tam protegowany (już nie wiem kto tam kim jest u was) kilka ci na pewno walnie jak wróci ze swojej "imprezy". Chociaż jak impreza się nie uda to bedziesz musiał sie jakos bez tego obejść. Może i lepiej dla ciebie  :lol:  :lol:

Po co ci mam pisać konkrety? Żebyś się tu znowu gorączkowo tłumaczył? Ci co mają wiedziec jak było to wiedzą i starczy, szczegółami chwalić sie nie musisz, bo nie było w tym nic chwalebnego ;).  Tyle, że cię korci obwieścić światu jak i to zaj...ty jesteś ;).

Edytowany przez grego, 30 kwiecień 2017 - 22:04.

#2194 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4409 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport, mechanika

Napisany 01 maj 2017 - 07:02

Ci co mają wiedziec jak było to wiedzą i starczy,

Ano własnie wszyscy  którzy ogladają   tą  telenowele , wiedzą jak  było.

Myslisz  ze  jak  napiszesz jakies  brednie  - to cokolwiek  zmienisz?

0_0_0_1778695341.jpg

Ja rozumiem  ze  twój guru każe , ty jako wierny sługa nie  za bardzo możesz odmówić .

Inna sporawa że  zrobił  ci tak  skuteczne pranie mózgu - że ty  prawie  uwierzyłes  w jego  wielkość i nieomylność.

Pasujecie  do  siebie nawet  , dwóch nieudaczników , jeden wmówił  sobie  metoda  autosugestii  chyba - że  ma  ten  dar i żadna mu się nie oprze 

Drugi tez ma  coś z  rycerza  :D i wmawia  sobie ze  jest ekspertem w sprawach kobiet. Wie o nich  wszystko , 

Ja  tam nawet  jestem skłonny ci  uwierzyć , pewnie nikt nie oglada  tylu  filmów  dla  dorosłych co ty  :D tam  widac dosłownie  wszystko - to  i  ekspert  z ciebie nie lada . :D

Ale widzisz takie kontakty przez monitor -to nie  to  samo  co  w realu .

W realu boisz sie  spróbować , ale w tych kontaktach przez  ekran  jesteś  wybitnym ekspertem . 

Cały dzień na  forum  ,  nie ma  z kim w realu pogadać to i nic dziwnego .W nocy też nie pośpi chłopaczyna  .Nie możesz zasnąc jak  bajki na  dobranoc nie obejrzysz?  :P

Od  tego  sportu - podobno włosy między palcami  rosną ,  golisz  czy  warkocze  zaplatasz?  :D

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

http://images03.bebz...cde1b55c03f.jpg

https://www.google.p...iact=mrc&uact=8

https://encrypted-tb...GEW6ohVi5_7hJzg

#2195 Share bezbarwny

bezbarwny

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 01 maj 2017 - 07:23

No to teraz mu dolałeś paliwa.      :P    :lol:

troll.jpg

No niestety...muszę przyznać Ci rację. Przeceniłem Kolegę.

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ... weźcie sobie do serca  poniższe słowa...

0_0_0_1778695341.jpg

choć na trzy najbliższe dni, bo dziś właśnie majówka się zaczyna.

Cytując mistrza;

Udanej majówki!

Edytowany przez bezbarwny, 01 maj 2017 - 07:26.

You Shook Me All Night Long

#2196 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2064 postów

Napisany 01 maj 2017 - 07:44

No w końcu Mariusz odrobina samokrytyki Ci sie udzieliła i nawet marko sie dostało... :D. Troche nie ładnie tak pisac o nieobecnym...., ale prawda musiała kiedysc wyjść na jaw. :D. Nie chce pytać skąd ty tyle o nim wiesz..., pewnie bawicie sie na tych samych imprezach jak tu nie piszecie..., czyli w tych krótkich chwilach :D:D.

edit..

Widzisz Mariusz jak Ci teraz lżej, gdy to z siebie wszystko wyrzuciłeś... :D . Teraz będzie dobrze tylko uspokój oddech, wytrzyj łzy i staw czoła temu okrutnemu światu i niesprawiedliwości  :lol:  :lol:. Zuch chłopak  :D

Marko a ty nie bądź taki obojętny na taki dramat i wspomóż kolegę w tych trudnych chwilach, lajka z pewnością wystarczy, bo troszke sie jej tu domagał juz :lol: :lol:

Edytowany przez grego, 01 maj 2017 - 08:42.

#2197 Share Sean

Sean

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 01 maj 2017 - 08:57

Ano własnie wszyscy  którzy ogladają   tą  telenowele , wiedzą jak  było.

Myslisz  ze  jak  napiszesz jakies  brednie  - to cokolwiek  zmienisz?

Ja rozumiem  ze  twój guru każe , ty jako wierny sługa nie  za bardzo możesz odmówić .

Inna sporawa że  zrobił  ci tak  skuteczne pranie mózgu - że ty  prawie  uwierzyłes  w jego  wielkość i nieomylność.

Pasujecie  do  siebie nawet  , dwóch nieudaczników , jeden wmówił  sobie  metoda  autosugestii  chyba - że  ma  ten  dar i żadna mu się nie oprze 

Drugi tez ma  coś z  rycerza  :D i wmawia  sobie ze  jest ekspertem w sprawach kobiet. Wie o nich  wszystko , 

Ja  tam nawet  jestem skłonny ci  uwierzyć , pewnie nikt nie oglada  tylu  filmów  dla  dorosłych co ty  :D tam  widac dosłownie  wszystko - to  i  ekspert  z ciebie nie lada . :D

Ale widzisz takie kontakty przez monitor -to nie  to  samo  co  w realu .

W realu boisz sie  spróbować , ale w tych kontaktach przez  ekran  jesteś  wybitnym ekspertem . 

Cały dzień na  forum  ,  nie ma  z kim w realu pogadać to i nic dziwnego .W nocy też nie pośpi chłopaczyna  .Nie możesz zasnąc jak  bajki na  dobranoc nie obejrzysz?  :P

Od  tego  sportu - podobno włosy między palcami  rosną ,  golisz  czy  warkocze  zaplatasz?  :D

1433530686_mleczko.jpg   :)

Edytowany przez Sean, 01 maj 2017 - 13:29.

STEPHEN KING

#2198 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 01 maj 2017 - 12:32

Sean popraw link ,bo się nie wyświetla ,a ciekawe jestem co za mądry przekaż zawiera ? :rolleyes: PS;  Chyba ,że to kolejna wstrętna gęba ....to nie poprawiaj ?! :ph34r:

Majówka ? Dziś przejechałam przez dwie gminy i w polach aż się roi od ciągników . Ludzie sieją ,sadzą ,wykonują opryski ...  Nie widać świętowania . ;)

Edytowany przez Meg5, 01 maj 2017 - 12:34.

#2199 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2601 postów

Napisany 01 maj 2017 - 15:53

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach Świętują mjastowi i nieroby wiec Meg wszystko w normie;-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2200 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 01 maj 2017 - 19:26

Nieroby to przeważnie mają święto ,miastowi nie wiem ....niemniej dużo ludzi wykorzystuje te wolne dni na jakieś małe remonty w domu itp. Mąż w sobotę był w sklepie  budowlanym i wżyciu nie widział tylu klientów kupujących farby ,gipsy itp.

Dziś jechałam wolno ,bo trochę kg ciągnęłam na przyczepce i miałam okazję się przyjrzeć jak ludzie obchodzą święto pracy . Jeden pan malował płot , inny murował dom ,jeszcze inny wykaszał kosą spalinową trawnik .....no i tak jak pisałam wyżej ...rolniczy zasuwali pełną parą .  ;)   Tylko w radiu Zet ciągle o tej majówce nawijają ,bo tak to zwykły aczkolwiek piękny dzień  ;)

Sean , myślałam że będzie to coś w końcu na poziomie ,ale jak widzę jakiś ''artysta '' postanowił upodlić zwierzęta ,a Ty uważasz to za zabawne ?  :rolleyes:  Zwierzęta trzymają fason ,w przeciwieństwie do człowieka  ;)

Edytowany przez Meg5, 01 maj 2017 - 19:27.