Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Pigmei    1868

Daj mu się porządnie uwalić :) , rano to gospodarz uraczy czym chata bogata :D przecież nie pozwoli aby go źle wspominano przez lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
Cytat

No i o to chodziło, teraz tylko przeproście i idziemy wszyscy na wódkę.

No wiesz, jeden temat uważam za zakończony, ale podczas takiego sporu sugerowanie mi tu, że znacie moje wszystkie dane i miejsce zamieszkania w takim kontekście rodzi już z mojej strony pewne obawy o bezpieczeństwo moje i jej...., no, ale to juz temat nie na forum, choć dla moderatorów powinien być. Nie zamierzam sie więc już tu zbytnio udzielać, z uwagi na swoje bezpieczeństwo... Posmiać się mozna było, ale to już jest przekroczenie pewnej linii...

Sean, tak z ciekawości mogę spytać czym się zajmujesz zawodowo?

 

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  no te że musiał narozrabiać skoro masz obawy ;)...jak spotkacie się na sali sądowej to co ? podasz fałszywe dane albo zażądasz ochrony danych osobowych  z uwagi na swoje bezpieczeństwo  ? 

  człowieku gdzie ty masz rozum ? ...i o czym tu bredzisz ?  

  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj nie rób afery  Grego teraz o bezpieczeństwo,  a przynajmniej na tą wódkę nikt do was nie pobłądzi, o ile zapraszacie.    :)

Zawodowo, jestem pułkownikiem Urzędu bezpieczeństwa publicznego w randze wiceministra      :P    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

O popatrz, to wpływowym człowiekiem  jesteś skoro moderatorów byś szkolił :ph34r: Moje dane osobowe też zna kilka osób z forum i o bezpieczeństwo się nie martwię  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
8 minut temu, marko-kolo napisał:

  no te że musiał narozrabiać skoro masz obawy ;)...jak spotkacie się na sali sądowej to co ? podasz fałszywe dane albo zażądasz ochrony danych osobowych  z uwagi na swoje bezpieczeństwo  ? 

  człowieku gdzie ty masz rozum ? ...i o czym tu bredzisz ?  

  

Nie powinna mi tu tego sugerować nawet, samo to już można odebrac jako groźbę... i tak właśnie jest.

@ sean ,No patrz, a jakbym miał zgadywać to obstawił bym coś z IT...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 możesz sobie odbierać jak chcesz to fakt ... widać słaby w portkach jesteś i masz prawo 

ale tu nie na brykasz i nie schowasz się za danymi osobowymi  skoro sami ja ujawniliście przechwalając się tu i ówdzie jakie wy mądre i cwane ;)

  • Like 3

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj świetnie . Jeszcze lepiej niż sobota .

A jak Tobie mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a dziękuje dobrze ,na komunii byłem wiec pojadłem i odpocząłem  ,z rodzinka pogadałem ,same plusy ,tycie tez na plus O.o:P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, poklm09 napisał:

I co Panowie i Panie, jak mija wam niedziela ? :)

Pytaj raczej panów, Panie gdzieś się pochowały, a o tyle to dziwne że jest już chyba po burzy.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

U nas dobrze,dziś dalej sianokosy,potem relax i korzystanie ze świetnej pogody:)

Tyciem się nie przejmuj - mozna iść na masę :P lepiej tydzień się wstydzić,niż odchudzać cały rok :D

Z grzeczności zapytałam i Panie,jakby jakieś postanowiły zawitać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

moja baluje na komunii nad morzem ..ja pije piwko na miodzie i zagryzam węgorzem ;)

a pociechy dzisiaj brak 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

taaa na mase to poszło, tylko rzeźba nie ta ,:D,ale sianokosy w pelni więc jest nadzieja że w miesnie pójdzie ;)mam nadzieje

Marko podrzuć kawałek bo apetytu mi narobiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to brykaj jak masz na co :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 Nie martwcie się o rzeźbę trochę ruchu i  Apollo jak się patrzy ;) jak nie pomaga to siadać metr dalej od stołu i dwa metry od piwa :P

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Witam  ,tak myślałem że gdzieś  się zabawiacie  poza dziewczyną na gospodarkę :$

Rozumiem że temat  już zamknięty  i wyjaśniony  . Banany poleciały co byście  mieli pamiątkę  . Posty  zostawiam  na pamiątkę  ,chociaż mam chęć je wystrzelić.Może dzięki temu nie będziecie musieli tego wałkować  10212 raz ,

Od tej pory   że   kto wraca  do tego co było przed  tym postem ,wyjeżdża z pyskówkami  i prowokuję kolejną  gunwoburzę dostanie  kolejne -  jak nie podziała   będziemy   wprowadzać   kolejne atrakcje  co by murzyn miał co robić. :) Szczególnie  do zetorki12 ,marko-kolo kieruję to ostrzeżenie  bo widzę  że dobrze idzie wam idzie trzepanie  piany :ph34r:.

Tyle z mojej  strony na dziś .

Dobranoc :)

 




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ja już się aż trzęsę ze strachu.   xD  Nie wiedziałem że stworzyliśmy banany w taryfikatorze na pamiątki, które tak naprawdę mamy, no sam zgadnij gdzie     :P  Oj chłopie chłopie popraw się  w moderowaniu i nie strasz ludzi bo jeszcze który na zawał odjedzie i będziesz miał go na sumieniu.    :) Jak byście nam dziewczyny też nie zamknęli, to byśmy z żadną inną się nie zabawiali.    :P  

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

do normy? Ja wracam do formy, dzisiaj u brata załadowałem 2,5ha małej kostki:D. Rzeźba na latoxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

jak by co to u mnie pojutrze jest jeszcze 1ha ,,wiesz jak cwiczyć to do końca ,,żeliwo trzeba pielęgnować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Tomek u Ciebie to 1ha byśmy zbierali 2 dnixD, ale jakby coś to w stodole zrzucam z dziewczynami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ja absolutnie nie rozumiem podejścia tego moderatora O.o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj