Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

  tępotą nikogo nie stępisz ... nie potrzebnie się silisz bo wszyscy dobrze wiemy że to nie twoja liga i tyle  :D

pochwaliłeś  sam siebie  to lulu a jutro poszczekasz w innym temacie i spełnisz swoje urojone  pragnienia ;)

nie dorosłeś masz jeszcze czas ...po prostu trzeba czasem wiedzieć po której stronie stać i jasno to wyrażać a nie udawać głupa jak ty :ph34r:

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
8 minut temu, artur125 napisał:

ja tam pamiętliwy jestem, to z tym "poza plecami" nie przeginaj:P

Na pewno nie na Pw. Artur przypomnij sobie czy ja Ciebie pierwszy atakowałem?

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

No i masz Sean , weź i spróbuj z debilem normalnie .. Sam widzisz że się nie da .:D Pozdro .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

weź se "pan" debili , w rodzinie poszukaj, bo to ponoć dziedziczne:P

Ty może i uwielbiasz tępić, ale ni hu... Ci nie wychodzi;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To tylko twoje zdanie , a bardziej niewiedza .:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no raczej nie tylko ;) 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 i tą obnażyłem mu w paru tematach to lata dzieciak za mną i szuka zemsty ...normalnie domowe przedszkole :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Ja ostrzegam TĄ panią że wszystkie konwersację  PW z groźbami i wyzwiskami nawet jeżeli zostaną usunięte, można bez problemu odtworzyć.

Zresztą jak i całą jej bujną przeszłość na PW. I żeby nie obudziła się z ręką w nocniku.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Sean nie wracaj do tematu, mi te wyzwiska pewna dziewczyna pokazywała, trochę żałosne;)

teraz, to likwidujemy schronisko kundli:D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niektórym się wydaje że jak kogoś zwyzywają i usuną to ślad ginie, bynajmniej tak nie jest, a wiem co mówię.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
8 minut temu, weris napisał:

Hej jak tam żyjecie;) 

 

Bo życie jest piękne.    :P

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiedziałem że docenisz piękno.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

A teraz żrecie się między sobą a oni się śmieją. Niby cel wspólny ale każdy ch.j na swój strój. ...


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

No w sumie to masz racje ;). Co tam taki zawiedziony jesteś, że szambo się kończy? Jak tak to możemy porozmawiać o innej pewnej pani...;), zdaje się nie mniej ciekawie może być ;). To jak zaczynamy? W sumie sam i tak nic nie zdecydujesz, to leć się pytac czy tego chce... ;)

 

Cytat

Niektórym się wydaje że jak kogoś zwyzywają i usuną to ślad ginie, bynajmniej tak nie jest, a wiem co mówię

Jip, no nie ma to jak zwyzywać na publicznym co nie? A wiem co mówie ;) . I Ty sie tu masz za kogoś lepszego? Żałosne.... Pamiętaj Sean, że raczej nic się nie dzieje bez przyczyny, wojenki były, są i będą. Ktoś jest czyimś przejacielem, przyjaciółką, ktos komus docina inny go broni, ktos inny się wtrąca, ktoś dostaje rykoszetem itd...

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
Napisano (edytowany)

Ja to się cieszę , że to szambo się skończyło . Ale cieszy mnie że niedługo sami się w tym swoim szambie utopicie :) jeszcze chwila bo już w nim stoicie , tylko ruchów mniej bo śmierdzieć zaczyna.. strasznie ;)

Widać to wy żyjecie tym , żeby cudze sprawy na publicznym forum wyciągać.

Ale wiesz co to znaczy? Ano to , że już brakuje wam argumentów . 

Zostaliście ośmieszeni na publicznym forum , więc teraz prywatne sprawy zaczniecie wyciągać :D Ale to ta sama sytuacja która ukazałem wczoraj :D

Więc pomyśl trochę co wyzej napisałem , zrozumiesz , bo głupi to Ty nie jesteś -poprostu tylko sterowalny, a może to tak zwyczajnie- z miłości :D

 

Edytowano przez withanight
błąd
  • Like 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Zwyzywać a zwyzywać to też jest różnica Grego, ktoś się Ciebie czepia bez powodu i go zwyzywasz, albo wyzywasz kogoś prywatnie wymyślając wyssane z palca historyjki jak to robi Twoja przyjaciółka,  i tylko dlatego żeby kogoś zniszczyć.      :)  To kto jak kto ale Ty nie powiesz mi że to to samo, masz rację w jednym, to jest  Twoja przyjaciółka i Ty jej bronisz obojętnie do jakiej podłości by się  nie posunęła, tylko czy ona to docenia? jak ją znam to się wypnie na Ciebie jak złapie wiatru w żagiel.    :P 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

toć oszalał ponoć na jej punkcie  to piszmy otwarcie ...toć przyjaciółki to raczej się nie namawia  na śluby dozgonne :D

trzeba mieć zryty bert żeby  popaść w taki stan  ;)...musi to być piękność i mądrość nieziemska :ph34r:

  • Haha 3

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

No to już po ptoku.  Z miłości czy zauroczenia można wiele głupstw popełnić   A i bronić wszelkie podłości, zwłaszcza jak druga strona umie to wykorzystać.  Ja bym raczej proponował tej drugiej stronie zajrzeć do d*py i przytemperować by się nie ośmieszała na forum i nie robiła niepotrzebnego zamieszania, niż ślepa obrona.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

   widać chodzi na pasku jak piesek ...skamleć pewnie nauczyła i raportować 

  co on tam może przytemperować ? ołówka  najwyżej ;)   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
Cytat

Zwyzywać a zwyzywać to też jest różnica Grego, ktoś się Ciebie czepia bez powodu i go zwyzywasz, albo wyzywasz kogoś prywatnie wymyślając wyssane z palca historyjki jak to robi Twoja przyjaciółka,  i tylko dlatego żeby kogoś zniszczyć.     

Jasne, jasne bez powodu, tak sobie powtarzaj, może w końcu sam w to uwierzysz, albo zwyczajnie nie wiesz co się tu działo,  a przyleciała jakaś panienka, że inna ją brzydko nazwała i już ryczysz jakby ktoś ci rozjechał kota....Oczywiście cała reszta cie już nie interesuje ;). A miałem Cie kiedys z inteligentnego faceta i patrz jak się stoczyłeś... Pamiętaj, że o ironio to właśnie tobie przypadło miano pierwszego buca, który użył tu publicznie słowa "tępak" w odniesieniu do dziewczyny..., choć bywały tu różne błazny i zniewieściałe typki.... Pochwal się czy chociaż dostałeś nagrode czy dzięki swoim koneksjom nie? ;). Oczywiście możesz też sprawdzić kto raportował... nie ma problemu ;)

Widzę, że i Aga już do nas wróciła acz pod nowym kontem, jak to mówią co stare to za nami ;). Pozdrawiam przy okazji ;)

 

Edit

Wy trzej to chyba z jednej parafii nie...? xDxD

Edytowano przez grego
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj