Rolnik2517

Renault 751 wady i zalety

Polecane posty

Rolnik2517    387

Witam chciałem uzyskać opinie na temat tego ciągnika będzię obrabiał 20 hektarów do pomocy ma ursusa c 355 i t25 na przeznaczenie mam maks 35 tyś zł może jakieś inne propozycje.J gdzie mogę dostać części do zagranicznych marek w woj łódzikim. Mam jedną propozycję http://otomoto.pl/re...dt-A377523.html

:rolleyes:

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

kolego a w tym łódzkim to gdzie dokładnie mieszkasz mieszkasz ? Jeżeli na koło sieradza to koło mnie jest dwóch ludzi którzy sprowadzają zachodnie ciągniki kombajny i maszyny używane z francji i niemiec .

 

 

http://maszynygorecki.otomoto.pl/ tu masz strone do jednego z nich ale jest tu tylko kilkanascie maszyn

 

 

a częsci możesz dostać w firmie http://www.hurtownia.agrorami.pl/ kilkanascie km odemnie jest jedna z hurtowniw koscielnej wsi .

Edytowano przez lew908

"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witold19861    6

kolego mtz tanie części prosta obsługa i cena w miare francuskie ladne sa a czy niezawodne to nie powiedziałbym podobno glosnosc jest około 80 decybeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

Lew 908.Ja mieszkam koło małej miejscowość Rawa Mazowiecka byłem kiedyś w Łasku dokładnie w Orkowie tak jak się leci na Sieradz mają tam nowe i używane częśći .

mtracz. Wiem że są ale chciałem uzyskać dokładniejsze informacje czy na taki areał jest to opłacalne albo jakieś inne propozycje

witold19861. Podobno leje się z nich i jest niewesoło.Są zalekie i ciężko nim orać. Chrzestny kupił za 16 tyś to wyglądał całkiem ale napęd do roboty a te ras na wiosnę jak byłem to tak się lało normalnie znaczył teren :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Kolego @rolnik byłem u tego gościa na początku roku jak szukałem dla siebie. Jeśli była ona cała malowana, to mogła być nadpalona (ma tam kilakset ton spalonych ciągników) Osobiście bym u niego nie kupił nic. Koło niego (ok 40km) ma rodzine i też strasznie picują na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Renault mają bardzo dobre silniki ciche wytrzymałe . Już kiedys o tym wspominałem. Kabina na osobnym zawieszeniu czyli bajka . Kilka osób u mnie we wsi ma renault i nie słyszałem o jakiejs poważnej awarii. Częsci są dostepnę więc jako marke polecam. MTZ jak to mtz dobry ciągnik ale lekki . Jeżeli sie dobrze trafi to na te 20 ha MTZ jest wystarczający


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

silnik, skrzynia i tyl chyba nie malowane, to juz dobrze

reszta jak juz pisali wyzej, bardzo wytrzymale, ekonomiczne i proste w naprawie, oczywiscie malo awatyjne

troche cena duza, ale jesl jest w dobrym stanie mysle ze warto sie zainteresowac,

od 2-3 lat ciezko znalesc cos w dobrym stanie, a jesli juz cena jest wysoka

 

@mtracz 751.1 a 75.14, widzisz roznice, calkiem inne modele


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

Malowany chyba nie był jak z przodu na obciążnikach i napędzę jest trochę rdzy tak samo w kabinie opony ładne to się pomyśli może kupie ursusa 914/1214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Jeżeli masz możliość nabycia dobrej ranault to sie nie zastanawiaj. w Bardzo dobrym stanie można znaleść taki ciagnik za śmieszne pieniądze. W cenie dobrego MTZ . Do 40 k trafi się juz ful opcje w miare mocny


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj