Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zombi330    49

jeden tatatr na Krymie dzis rano w radio mówił ze tylko czeka na broń i będzie łby ścinał bo tak jemu Chmielnicki kazał- co tam się dzieje to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A cha , to 2% nie można bronić ?

 

Problemu można szukać w tym czy się zasymilowali czy nie. I kolejne pytanie, przed czym mieliby ich bronić?

 

@zombi- Bo to islamiści, tyle wystarczy w odpowiedzi. Jak będą bardzo fikać to Putin ich wywiezie do Kazachstanu. Tak jak Stalin.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Widzę że z "dddddddddddddd" nie a sensu jakakolwiek polemika bo troszkę zbyt mało oczytany w temacie ,on łyka kit medialny z "Telavizji" o zimnym czekiście Putinie .


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

Co z tego ale najpierw pozwoli im na pogromy ludności żeby zamieszanei i panikę wywołać zresztą Putin czy inny czort wie co zrobi- teraz cały zachód chciałby znać myśli i zamiary tego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Tatarzy nie będą fikać. Władze Tatarstanu prosiły swych rodaków na Krymie o wstrzemięźliwość i przejście na stronę Rosji. Koledzy "ddddddddddddddd"i "Ropsonok " niech sobie poczytają jak wygląda druga strona medalu. http://treborok.wordpress.com/snajper-na-majdanie-w-ciagu-kilku-minut-odstrzelil-10-zolnierzy-berkutu/


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam cienia sympatii do Ukraińców , Żydów , Niemców czy Polskich polityków .Co do wiedzy historycznej i oczytania możemy się licytować . Ale najwięcej na temat historii i sowietów dowiedziałem się od brata mojej babki , który służył w Korpusie Ochrony Pogranicza i mimo rany uciekł z transportu do Miednoie


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

On to mówił właśnie w kontekście sojuszu z carem Putinem że będą rzezać wiec będą to pewne niech tylko im broń dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Jeden z braci mojego dziadka służył też w KOP-ie, drugi był w cichociemnych więc nie musisz mi strzelać wykładów. Nie powinniśmy się nawet licytować. To niczego nie zmienia, lecz warto czasem posłuchać co ktoś ma do powiedzenia, ale tylko jeżeli to ma sens. Mieszkam na podkarpaciu nad Sanem, po drugiej stronie rzeki w czasie wojny trwały czystki etniczne na polakach, dziadkowie wiele razy mówili o okrucieństwie banderowców. Opowiadali też jak zgodnie, żyły dwa narody, nasz i ukraiński obok siebie do wybuchu wojny. Ponadto przeczytałem wiele książek na temat wojny i jakiś pogląd sobie wyrobiłem. Nie lubię Ukraińców, Niemców i Rosjan, ale patrząc na kart historii do jakiego kraju jest nam najbliżej??? Biorąc pod uwagę pochodzenie, wspólne korzenie? Oczywiście bliżej nam na wschód niż na zachód, gdzie od początku państwowości Polskiej toczyliśmy wojny. Pierwsze z germanami, później prusami i na końcu z niemcami. Na wcześniejsze pytanie warto odpowiedzieć sobie samemu ale po samodzielnym zastanowieniu, a nie przemawiać językiem mediów chcących poróżnić narody słowiańskie. Klasycznym przykładem była katastrofa smoleńska wywołana przez CIA i Mosad. Zwalono wszystko na Rosję. Wystąpiły podziały w społeczeństwie, a jak wiadomo podzielone społeczeństwo jest słabe, lub medialna walka PO i PIS. Za kulisami razem walą wódkę w barze przy wiejskiej. Wracając do smoleńska to jestem pewien, że Rosja nie popełniłaby takiego czegoś na własnym terytorium w dniu upamiętnienia mordu katyńskiego. Putin nie jest idiotą. Kolejna sprawa, próba ośmieszenia igrzysk, podobnie jak to miało miejsce w pekinie.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie służył i gdzie odbył szkolenie , jeśli można wiedzieć . Dziwi mnie to że osoba która miała w rodzinie żołnierza KOPu i cichociemnego ufa bardziej sowietom niż wolnemu zachodowi . Sprzeczamy się i wymieniamy poglądy a chodzi nam o jedno : POLSKĘ .

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

może w końcu przyszedł czas na barykady na Wiejskiej? tylko kto miałby ich zastąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Jak dla kogoś putin to taki super guru to niech się przeprowadzi do rosji. Tam zwykli ludzie żyją na niższym poziomie cywilizacyjnym niż bezdomni na zachodzie i w stanach. Wiadomo takich łatwo omamić, ale żeby w polsce na tą ruską propagande sukcesu dać się nabrać i takie durne tezy powtarzać. W kraju najzasobniejszym we wszelkie złoża natuaralne bida aż piszczy, a kilka promili społeczeństwa pławi się w złocie. Ich armia poza bronią atomową to mięso armatnie i złom, na zbankrutowaną ukrainę może starczy bo tam tez taki mądry przywódca gospodarzył jak w rosji i kraj do ruiny doprowadził, teraz jak im zachód nie pomorze to na kolanach do putina wrócą bo są bez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Mogę się śmiało podpisać pod twoim postem. Jeśli Ukraina wejdzie do unii to Rosja nie kupi od nich zboża, jeśli rząd to wykorzysta możemy zyskać ogromny rynek zbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

Jeśli Ukraina wejdzie do Unii to będzie dla nas to ogromna katastrofa wiecie ile tam jest dobrej ziemi niech tylko dopłaty ruszą łoo panie zaleją nas tanim zbożem a nasze zboże będzie cenowo spadało w dół i tylko utrzymają się gospodarki powyżej 100 ha bo ja już się nie utrzymam pole będzie chodziło po 15-20 tys za hektar a nikt nie będzie chciał robić i powstaną nie gospodarki tylko ogromne farmy po parę tys. hektarów a my będziemy za marne grosze w nich robić. Z drugiej strony ukraina w polu nie umie robić to leniwe państwo ile tam ogoru leży a dalej to gospodarzą zagraniczni takie co mają pare tys. ha u mnie jak wyjdę na schody to widze taką górę co ją uprawiają a ja wiem ona ma ze 100 ha jak nie więcej to na 10 traktorów ją obrabiają teraz tego roku nawet nie kosili tylko podpalili bo się pewnie nie opłacało i jak się wypaliło to zaorali. Ale panowie wątpię żeby ukraina weszła do Unii chyba że ją podzielą jak tak będą się buntowali to niedługo i w Hrubieszowie bedzie ruskie wojsko stało a ja zaraz koło Buga mieszkam i jak oni dalej tak będą i będziemy musieli spier****ł gdzieś dalej. Ale każdy co innego myśli ale putin ukrainy tak łatwo nie puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dstefansky    6

Nie mogę się z tobą zgodzić kolego . Moje gospodarstwo od kilku lat zatrudnia ukraińców , głównie kobiety . Powiem ci że są bardzo pracowici . Jeśli by mogli to pracowali by non stop . A wracając do tematu to Unia nie ma teraz aż tak dużo pieniędzy żeby w nich pakować fortuny . Jak będą w uni to nie prędzej niż za 10 lat . Żadne państwo członkowskie nie dopuści do tego żeby zacofana Ukraina dołączyła do Uni z marszu . Więc teraz nie ma się czym martwić , takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

Widzę tutaj długie wykłady, więc nie chcę mi się czytać, ale gdy Ukraina wejdzie do Unii to zasypie nas tanim zbożem, w ramach "handlu wewnątrz wspólnotowego", a jak będzie tanie zboże, to przy dużych ilościach taniej będzie kupić z Ukrainy niż w Polsce, bo my żeby coś zebrać ponosimy koszty.

 

Przeczuwam że interes największy w wejściu do UE Ukrainy mają Niemcy i Duny, bo gdy wejdzie Ukraina do UE to będą musieli otworzyć sprzedaż ziemi dla obywateli Unii ;)

 

Za PRL'u znajomy był w PGR'rze kierownikiem, przyjechała delegacja z terenów Ukrainy(Wtedy ZSRR) i się pytała ile zbierają tutaj w Polsce.

Delegaci mówili że na Ukrainie zbierają 4 tony pszenicy bez nawozów, to naczelny wódz Polskiej Republiki Ludowej kazał zrobić test - uprawie bez nawozów.

Skończyło się na tym że zebrali w PRL'u 1 tone, a Ukraincy 4.

 

Także, łatwo przekalkulować, jak jeszcze dopłat dostaną, nabierze tam wszystko rozpędu i cała Zachodnia i Centralna Europa zapłacze za czasami bez Ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jak dla kogoś putin to taki super guru to niech się przeprowadzi do rosji. Tam zwykli ludzie żyją na niższym poziomie cywilizacyjnym niż bezdomni na zachodzie i w stanach. Wiadomo takich łatwo omamić, ale żeby w polsce na tą ruską propagande sukcesu dać się nabrać i takie durne tezy powtarzać. W kraju najzasobniejszym we wszelkie złoża natuaralne bida aż piszczy, a kilka promili społeczeństwa pławi się w złocie. Ich armia poza bronią atomową to mięso armatnie i złom, na zbankrutowaną ukrainę może starczy bo tam tez taki mądry przywódca gospodarzył jak w rosji i kraj do ruiny doprowadził, teraz jak im zachód nie pomorze to na kolanach do putina wrócą bo są bez wyjścia.

Nawet nie wiesz jak się mylisz .Równie dobrze mógłbym powiedzieć że jak dla kogoś Obama taki super to niech się przeprowadzi do USA.Biedę to można w każdym państwie znaleźć.Natomiast Rosja jest państwem w którym ostatnio dzieje się coraz więcej dobrego w Rosji dzieci do lat trzech mają leki za darmo na koszt państwa.Co do tego złomu to poczytaj sobie o nowoczesnych systemach uzbrojenia nie musisz dakleko szukać wystarczy poszukać w Wikipedii, ewentualnie pojechać na Airshow Radom i zobaczyć co potrafi Su 27(są już nowsze modele), żeby było ciekawiej to pilotowany przez Ukraińców.http://www.youtube.com/watch?v=t-Ov7UK3LUo


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1810    13

dla ogółu gospodarki Unii Europejskiej dobrze a polskiego rolnictwa to bardzo źle by było niby ceny są swiatowe ale dopłątami musielibysmy się dzielić i jak ich do finansują to tylko gorzej bedziemy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Miszka a ukraińskie siły wywrotowe to jednostki specjalne szkolone przez oddziały specjalne na litwie i w polsce. Każdy kto ma coś do powiedzenia innego niż władza ląduje w najlepszym razie w więzieniu. Gdybyś zamieszkał u swojego guru i takie psalmy pochwalne prawił na temat polski to już by cię dawno namierzyli i jedynie słuszną wiedzę wbili do głowy. A mieszkasz w normalnym kraju i takie głupoty wolno każdemu pisać czy one są prawdą czy nie i możemy sobie o nich podyskutować, a nawet jakąś manifestacje zorganizować jak nam się coś nie spodoba w rządzeniu. Doceń to zamiast wychwalać tego godnego następce lenina i stalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VARIO    22

Wejście Ukrainy do UE może nie być dla polskich rolników korzystne.

 

 

??? konkrety pod jakim względem korzystne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

widze ze jedni za za nastepni przeciw

 

ale fakt jest jeden ukraina ma najleprze ziemi potrzeba tylko uregulowac im stosunki wodne bo cierpia na susze i to ona ogranicza ich plony najbardziej a jak to zrobia TO NAS ZASYPIA tanszym zbozem i dla nas to nie jest dobra informacja jak niektorzy tu pisza ze ukraina musi dolonczyc do UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vito_99    0

Obawiam się, że wejście Ukrainy do UE nastąpi szybciej niż nam się wydaje. Od dłuższego czasu widać jak europejscy politycy wszelkiej maści, nie wyłączając naszych, starają się przeciągnąć Ukrainę na "europejską" stronę. Jeżeli nie wszyscy, to zapewne większość z nas zdaje sobie sprawę z zagrożeń jakie niesie za sobą takie działanie. Pytanie tylko, dlaczego Unia borykająca się z wieloma problemami che podjąć ryzyko inwestycji w kraj, który praktycznie jest bankrutem. Odpowiedź wydaje się być banalnie prosta, chodzi o ekonomikę produkcji. To co nie tak dawno sprawdziło się w Chinach, najpewniej niebawem sprawdzi się również na Ukrainie. Wielcy tego świata zainwestują w technologie, dadzą "know-how" i na preferencyjnych warunkach (bo jakżeby inaczej) zaczną przy udziale taniej siły roboczej masowo produkować żywność tuż za naszą wschodnią granicą. Biorąc pod uwagę jakość ukraińskiej gleby jak i dostępny areał można już za kilka lat spodziewać się najgorszego z możliwych scenariuszy... i obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

na razie jeszcze nie w uni tylko jak podpiszę umowę to dopiero będzie wyznaczona data możliwego wstąpienia jak spełni określone kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Przecież tej ziemi nie dostaną Ukraińcy tylko Niemcy.Już na jesieni nóżkami przebierali jak im kukurydzy do biogazowni zabrakło i musieli sprowadzać od nas.

 

"Spełni określone kryteria" To znaczy pozbędzie się przemysłu,podniesie ceny energii, itd.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez freetaxi
      Pojawiło się rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach OSN” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.
       
      Link do rozporządzenia można pobrać tutaj. Zapraszamy do dyskusji.
    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj