Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ???

423 odpowiedzi na ten temat

#281 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 793 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 21:12

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Zaczyna się to o czym już wcześniej pisałem tylko nie przypuszczałem że będzie to tak szybko. Chociaż myślę że do takiej decyzji Ukrainy przyczyniają się nasi kochani ziomale z UE czyli Niemcy i Francuzi . Już sami dogadują sie z Ukraińcami i Ruskimi z pominięciem Polski.
Jak to mówią "zobacz kto na tym najwięcej skorzysta a będziesz wiedział kto maczał w tym palce"
To zachodnie firmy wykupują tanie Ukraińskie zborze a w zamian wpychają im swoje nadwyżki mięsa. Wiedzą ze u nas są góry mięsa i na równych zasadach Ukraińcy brali by od nas więc trzeba było coś z tym zrobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Dzisiaj, 09:55
  •  

#282 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 21:37

Dziwne. Stalin z Hitlerem w sumie wymordowali wielokrotne więcej Polaków w równie bestialski sposób a mimo to Rosjanom chcecie lizać tyłki żeby brali od nas mięso i mleko a Niemcy stawiacie za wzór gospodarki i być może wasi rodzice albo żony podcierają tyłki byłym żołnierzom Hitlera za kilka Euro, ciesząc się jakie pieniądze zarabiają. Nie bądźcię hipokrytami i jak potępiacie Ukraińców, tak samo róbcie z Niemcami i Rosjanami. Czy łatwiej jest sie wyżywać i nienawidzić mało znaczącą grupę społeczną?

Krassus poczytaj sobie o faktach a wtedy zobaczysz różnice w tym mordowaniu.
http://www.kki.pl/pi.../niedziela.html

Edytowany przez miszka16, 11 lipiec 2014 - 21:38.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#283 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 21:56

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Masz rację, co to jest 2,5 mln ofiar nazistów i komunistów w porównaniu do ok 100 tys ofiar banderowców. Niemieccy żołnierze zabijali w sposób humanitarny a ludzie do obozów na kolonie jeździli.

Nie zapominajcie, że otwarcie granic Ukrainie przyniesie niskie ceny całej Europie, nie tylko nam. To będzie efekt domina.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#284 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 22:28

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Ale Niemiec czy Sowiet to nie był mieszkaniec z sąsiedniej wsi.Ja nie próbuje usprawiedliwiać tych czy owych.Stwierdzam tylko że na Wołyniu mordowano Polaków w sposób szczególnie okrutny.I nie 100 tysięcy a 500 tysięcy.Widać że nawet nie otwierałeś linku który podałem a teraz próbujesz mnie powalić na argumenty.A może poczytaj to http://www.piastowsk...hp?readmore=602 to może dotrze do ciebie, poczuj jakąś empatie do bohaterów tamtych dni i wydarzeń,

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#285 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 11 lipiec 2014 - 22:48

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? No patrz, z niektórzy historycy twierdzą, że było ok. 50 tys ofiar, większość z nich twierdzi, że było między 100 a 200 tys. więc skąd te 500 tys? Nie usprawiedliwiasz ale jestes negatywnie nastawiony tylko do ukraińców i im będziesz po wieki to wypominał i rocznicę tej masakry upamiętniał a reszta już mało Cię obchodzi.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#286 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 774 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 02:01

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Aro, obrabiali. Najwięcej było tam Holendrów, poza Niemcami i Anglikami, niektórzy zdążyli wywieść część sprzętu, pozostały wywiozły "zielone ludziki". Zgadnij gdzie?

#287 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 07:14

No patrz, z niektórzy historycy twierdzą, że było ok. 50 tys ofiar, większość z nich twierdzi, że było między 100 a 200 tys. więc skąd te 500 tys? Nie usprawiedliwiasz ale jestes negatywnie nastawiony tylko do ukraińców i im będziesz po wieki to wypominał i rocznicę tej masakry upamiętniał a reszta już mało Cię obchodzi.

Tak będę to wypominał bo w Polsce media przemilczały wczoraj tą rocznicę, tylko media tzw."toruńskie" coś podały i to niezbyt wiele.Tym rocznym, dwuletnim Polskim dzieciom które trzymane za nóżki były roztrzaskiwane o ścianę i tym Polskim kobietom w ciąży którym wypruwano żywcem dziecko z łona a w zamian zaszywano kota, oraz innym nieszczęśnikom przepiłowanym piłom do drewna lub zabitym innym wymyślnym okrucieństwem to upamiętnianie należy się jak psu buda.Amen.

#288 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 12 lipiec 2014 - 11:33

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Tak, tak, wytykaj. Co ja jestem winien ofiarom rzezi wolynskiej. Bo jestem Ukraincem? Mam odpowiadac za bledy i okrucienstwo rodakow, ktorych nawet na oczy nie widzialem.Nie kazdy Ukainiec to banderowiec. Moze jeszcze kazdy Niemiec to nazista, nawet ten ktory sie jeszcze nie urodzil.
Wytykajmy kazdemu, a w Kosciele prosmy o wybaczenie bo my odpuszczamy.

#289 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 11:56

Tak będę to wypominał bo w Polsce media przemilczały wczoraj tą rocznicę, tylko media tzw."toruńskie" coś podały i to niezbyt wiele.Tym rocznym, dwuletnim Polskim dzieciom które trzymane za nóżki były roztrzaskiwane o ścianę i tym Polskim kobietom w ciąży którym wypruwano żywcem dziecko z łona a w zamian zaszywano kota, oraz innym nieszczęśnikom przepiłowanym piłom do drewna lub zabitym innym wymyślnym okrucieństwem to upamiętnianie należy się jak psu buda.Amen.

Tak, masz rację pamięć i szacunek Im się należy tak samo jak tym z Sarajewa, Oświęcimia, Hiszpanii,Syrii,Ruandy gdzie w równie okrutny sposób zwyrodnialcy się zabawiali z bezbronnymi. Co łączy oprawców, bo przecież nie język czy wyznanie?

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#290 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 12:36

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Hitler w 1939 miał prawie 100% poparcie Niemców w tym co robił więc odpowiedz sobie sam na to pytanie.Nie każdy Ukrainiec to banderowiec to prawda, ale każdy banderowiec to Ukrainiec i to też prawda.Aby uzyskać wybaczenie trzeba się najpierw przyznać do winy.Tym co się dzieje teraz na Ukrainie mieszkańcy tej nieszczęśliwej krainy sobie nie poprawiają udowadniają wręcz że kult Bandery jest nadal obecny.No ale przecież w naszych mediach o tych wydarzeniach się nie mówi a chodzi tu o takie rzeczy jak np.Spalenie żywcem mieszkańców Odessy w budynku związków http://valya-11.live...l.com/1692.html albo naloty na miasta i strzelanie do cywilów bronią zakazaną przez konwencje genewską jak np. szrapnel.

Tak, masz rację pamięć i szacunek Im się należy tak samo jak tym z Sarajewa, Oświęcimia, Hiszpanii,Syrii,Ruandy gdzie w równie okrutny sposób zwyrodnialcy się zabawiali z bezbronnymi. Co łączy oprawców, bo przecież nie język czy wyznanie?

Co łączy ?Odpowiedź jest prosta.Lucyfer.Czyli jednak wyznanie.

Co do Ukrainy w unii to nie wyjdzie to na dobre dla nas i dla Ukraińców też.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 12:46

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Ciekawe w jakim powazaniu zwyrodnialcy maja konwencje genewska i humanitarna smierc.
Niestety, ale nacjonalizm jest wszedzie i daje zaklamane poczucie wyzszosci nad innymi nacjami.
Jesli mam prosic o wybaczenie, to za swoje grzechy, nie cudze. Ty tez nie bedzie chyba przepraszal za smierc cywilnych mieszkancow Sahrynia, i ja tez tego od Ciebie nie oczekuje.

#292 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 12:52

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? tak to bywa, Bandera to dla nich bohater a dla nas zbrodniarz, tak samo jest z Piłsudskim, dla nas bohater a dla Litwinów zbrodniarz

#293 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:00

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Co do Piłsudskiego mam inne zdanie.Patrz Bereza kartuska.

#294 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:05

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Dla mnie Bandra bohaterem nie jest, wrecz przeciwnie. Chodzi mi tylko o to, ze nie mozna w nieskonczonosc sobie wypominac cudze zbrodnie. W sprawie Wolynia media mowia ze "zgode trzeba budowac na prawdzie", tylko ze im nie chodzi o prawde ale o to zeby sie wszyscy kajali i przepraszali za krzywdy Polakow,
A gdy ktos powie ze byli Polacy ktorzy zabijali Zydow podczas II Wojny, to zaraz wielki szum i dziennikarskie szmaty jada robic reportaz z Polakami ktorzy Zydow ratowali, bo jak to mozna powiedziec ze w Polak Zyda zabil.

#295 Share masa24

masa24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:18

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? faktem jest to ze ukraincy mieszkajacy od urodzenia na naszych terenach, dziadkowie, babki a take ich dzieci , palaja wielka nienawiscia do polakow
i to jest fakt

#296 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:24

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Podrzuć mi namiary do tych reportaży to sobie chętnie zobaczę.Puki co to z tymi Żydami jest troszkę odwrotnie w mediach tzw." głównego ścieku".Mieszasz Kojot mieszasz.

#297 Share Paspartou

Paspartou

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:25

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? Przystąpienie Ukrainy według mnie odbije się niekorzystnie na rolnictwie Polskim, gdyż na Polski rynek zacznie wpływać dużo towarów o niższych cenach (min. zboża, rzepak ) a resztę możecie sobie dośpiewać...

#298 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 311 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 13:47

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? masa24, mam nadzieje ze nie chodzi Ci o mnie, bo ja nie palam nienawiscia. Mieszkam tu od urodzenia, wiekszosc moich znajomych to Polacy i znaczna wiekszosc to dobrzy ludzie. Nikt mnie nie wyzywal od banderowcow, czy cos podobnego.

#299 Share Cezar81

Cezar81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 14:15

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? A ja się zastanawiam czy na Ukrainie jakiegoś gospodarstwa nie wydzierżawić
Co myślicie ????
do póki można bo już sporo przejęli Niemcy, Anglicy , Holendrzy ale jest jeszcze niesamowicie dużo pól ugorem leżących,
działeczki po kilkadziesiąt niekiedy set hektarów, znalazłem fajną 190 km od mojego gospodarstwa, bo u mnie już nic nie dokupi nie ma szans na rozwój a po 70 tyś za ha nigdy nie odrobi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1395 postów

Napisany 12 lipiec 2014 - 14:22

Ukraina w Unii -dobrze czy źle ??? @masa powiedz mi z jakiego jesteś rejonu, że znasz tylu zionących nienawiścią Ukraińców? A może to tylko Twoje fantasmagorie? Bo ja mieszkam na terenie gdzie znaczna część mieszkańców to pokłosie akcji Wisła i niejeden podkreśla, że on jest owszem narodowości ukraińskiej ale w pierwszym rzędzie jest Polakiem.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"