Skocz do zawartości

Zdjęcie

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140

18 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 30 listopad 2013 - 18:41

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 W moim mf 6140 uległa uszkodzeniu membrana znajdująca się w pompie paliwa. Steruje ona dawka paliwa zależnie od ciśnienia doładowania.a przynajmniej ja tak myśle. Jest to pompa lucas. Membraną ma około 40mm średnicy. Gdzie coś takiego kupić. Proszę o jakieś wskazówki.
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Dzisiaj, 21:16
  •  

#2 Share radek129754

radek129754

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 13:15

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 korbanek .pl

#3 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 13:49

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Niemają. Ktoś pisał o jakichś zamiennikach ale niewiem od czego.
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

#4 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 13:56

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Lucas to chyba teraz delphi, chyba serwis pomp będzie najprostszą drogą

#5 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 14:40

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Właśnie o to chodzi ze ja niechce wyciągać pompy, po co zbędna robota, byłem u pomiarzy to żaden nie chce pary z gęby puścić tylko każe mi wyjąc pompę i cała przywieźć. Chciałem żeby mi zamówił to mi powiedział ze to nieopłacalne dla niego. Czy na tym świecie sami hu..... Są?

#6 Share waldek315

waldek315

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 15:07

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 chodzi ci o coś takiego http://allegro.pl/me...3693852255.html a możesz wrzucić zdjęcie całej gruszki ?

#7 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 18:37

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Podobna ale moja ma 40mm średnicy jutro dodam zdjęcie

#8 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 21:27

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 http://p.gg.pl/p/d/9...27 19.40.30.jpg
http://www.gg.pl/dys...27 19.45.25.jpg
I przepraszam za posty pod sobą. Niemoge dodac inaczej padł mi laptop zdjecia dodaje z tabletu.
http://www.gg.pl/dys...27 19.42.55.jpg ato cala

Edytowany przez nik23, 01 grudzień 2013 - 21:33.

#9 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 00:00

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Witam. W moim mf 6140 też miałem ta awarie. Wejdz w historię moich posłów to będzie więcej info. Ja dziś nie mogę sprawdzić . Pamiętam że zebrane kupowałem w jakiejś firmie która podali mi ludzie na forum

Teraz mam gorszy problem bo paliwa na wtryski nie podaje a zasilanie jest i w pompę też wszystko się kręci. Wczoraj chodził a dziś rano nawet dymna nie puszcza

#10 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 00:06

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Solenoid sie sypnal moze, znaczy elektro zawor. Albo prad do niego niedochodzi. A jezeli nie to na głównym zasilaniu pompy tym co idzie od filtra jest sitko. Znalazlem twój temat http://www.agrofoto....-podczas-jazdy/ ale niema tam nic odnośnie skad wziàłeś jedynie ze kosztowala 90 zł

Edytowany przez nik23, 03 grudzień 2013 - 00:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Dzisiaj, 21:16
  •  

#11 Share darkdevil

darkdevil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 17:19

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 mam pytanie a czy w np. mf 375 też jest taka membrana bo mi trochę ciężko na obroty wchodzi na wyższych biegach

#12 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 17:43

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Tylko ciagniki z turbo moga miec. Najprawdopodobniej w'ftylko seria61xxi to tez nie wszystkie

#13 Share galoni

galoni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 12:49

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 daj znać jak kupiłeś i daj namiary , na pewno przyda się kilkom osobom

#14 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 13:21

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Tylko gdzie to kupic szukam wszedzie poprosilem znajomego co w sklepie z częściami do osobówek pracuje ale powiedzial mi że dzwonił po hurtowniach co zamawiaja i nic takiego niema. Moglby ktoś nakierować gdzie szukac?

#15 Share markus1

markus1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 14:50

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 523842806 Meckien Karol Zakład Mechaniki Pojazdowej.Mi załatwił takie coś tylko do pompy Stanadyne.odrazu wiedział o co chodzi podaj mu rodzaj pompy itd.Ja byłem sam odebrać od niego.

#16 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 16:01

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Dziekuje za namiary ale tez juz zalatwilem, kolega ze sklepu z czesciami do osobowek ma mi na piatek sprowadzic, bede mial w domu to napisze co i jak

#17 Share galoni

galoni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 20:25

523842806 Meckien Karol Zakład Mechaniki Pojazdowej.Mi załatwił takie coś tylko do pompy Stanadyne.odrazu wiedział o co chodzi podaj mu rodzaj pompy itd.Ja byłem sam odebrać od niego.

Thx:
no właśnie ja mam Stanadyne
(apropo to droga taka przyjemność)

#18 Share markus1

markus1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 05 grudzień 2013 - 15:48

Booster pompy lucas, regulator dawki paliwa, korektor turbo,massey6140 Nie pamiętam dokładnie ale jak za pół komdoma i trochę żelastwa to się żdziwiłem (ok 200zł)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#19 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3764 postów

Napisany 06 listopad 2014 - 18:55

Odgrzewam kotleta.

Czy po wymianie membrany ciągnik podczas zmiany biegów i delikatnego przyspieszania mniej dymi? Czy w ogóle dymienie jest mniej widocznego?