Skocz do zawartości

Zdjęcie

kalibracja sprzegła

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kakus19

kakus19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 17:19

kalibracja sprzegła witam

czy ktos robil kalibracje w swoim df?jezeli tak to jak czesto i ile to kosztowało?tak wogole to jak czesto mozna robic ta kalibracje i tak ogolnie na czym polega?ja mam df agrofarm 430 profline mam zrobione 800 godzin.przy 400 godzinach jeszcze na gwarancji robiona byla kalibracja i mial byc spokoj na dlugo ale po roku znowu strasznie szarpalo i teraz niedawno byli z serwisu.poprawa jest znaczna koszt 300 zł. ciagnik tak duzo nie robi w turze i dosyc duzo uzywam sprzegla tzn jak z jakas maszyna czy wiecej jak 5km/h jade to nie wrzucam rewersu bez sprzegla a wy jak robicie? pozdro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kalibracja sprzegła Dzisiaj, 07:58
  •  

#2 Share Adrian98

Adrian98

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 20:37

kalibracja sprzegła Kalibracja u nas była raz na początku i z tego co wiem to serwis powiedział to że jak będzie szarpał to dzwonić i wyregulują za darmo. Po co używasz sprzęgła po to jest rewers by go używać. A ty nie masz regulacji w gałce od rewersu. Nie wiem już teraz bo nie mam agrofarma.

#3 Share jarek1996

jarek1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 11:57

kalibracja sprzegła Sprzęgła nawet nie wolno używać bo po to jest rewers. U mnie tylko ze w 410 też szarpie, jak dowiedziałem się że nie powinno się używać to prawie w ogóle go się nie używa. My też mamy robić kalibracje ale w rolmechu, bo w rol-sadzie chcieli 700 zł a tu około 150. Zrób kalibracje i przestań używać sprzegła.

#4 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 12:07

kalibracja sprzegła przed kalibracją polecam zmianę oleju i filtrów w skrzyni. na starym oleju nie ma sensu tego robić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kakus19

kakus19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 12:19

kalibracja sprzegła witam
mam regulacje rewersu ale ja caly czas jezdze na soft czyli -2.chodzi mi o to ze jak z plugiem nawroty czy po nierównym czy podjezdzasz pod maszyne to sprzegla uzywam poza tym jak dzwoniem do serwisu to gosc gadal (kierownik serwisu agromarket o. kutno)ze zmiana kierunku to duze przeciazenia i powinoo sie duzo sprzegla uzywac.

#6 Share jarek1996

jarek1996

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 13:44

kalibracja sprzegła Nam gościu mówił że szybciej rewers padnie i będzie to sporo kosztować, lepiej nie używaj.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 01 grudzień 2013 - 22:28

kalibracja sprzegła Żadna różnica czy używasz dźwigni rewersu czy pedału sprzęgła. Jedno i drugie elektrycznie steruje tarczami sprzęgła. A kierownik serwisu z kutnowskiego agromarketu to często nie ma pojęcia o czym gada.

Dodaj odpowiedź