Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 20:00

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Witam,
temat może trochę zbyt ogólny, ale chodzi mi o dowiedzenie sie jacy dobrzy, uczciwi fachowcy znajdują sie na terenie lubelskiego, zamojskiego od ciągników T-25, Mtz, Ltz. Chodzi mi np by ktoś mi poprawił elektrykę w ciągniku mtz, światła raz są raz ich nie ma, zrobi ktoś, ma być, potem jest wyjazd i nagle w środku drogi trafia oświetlenie i nie wiadomo czemu. Tak samo będe potrzebował kogoś od remontu T-25. Może kogoś polecacie, kto sie zna na rzeczy i robi to co trzeba a nie wymienia wszystko oprócz tego co jest właściwym defektem? Wiadomo od ciągników polskich to więcej się znajdzie i chętniej sie podejmują. Będe wdzięczny za wiadomości i namiary do kogo najlepiej się udać:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Dzisiaj, 21:31
  •  

#2 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 29 listopad 2013 - 21:05

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Do poprawiania instalacji nie potrzeba być specjalistą w ruskich ciągnikach.Trochę chęci i zainteresowania i da się wszystko zrobić.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#3 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 21:11

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie No niby tak, ale wielu ludzi którzy robią instalacje jakoś sie nie chce tego podejmować, wolą ponoć zrobić 3 polskie niż jednego ruskiego;)

#4 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 21:26

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie To znaczy że mało umieją i ich przerasta, czyli d*pa nie fachowcy.
Podaj dokładniejsze namiary lokalizacji.

#5 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 21:31

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie okolice Zamościa, 10 km od niego. No włąsnie a nie ma takiego konkretnego który nie ściemnia tylko wie co z czym sie je:)

#6 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:00

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Nie ma że się nie chce.Jest robota to się robi.Jak się coś nie wie to schemat w łapę i się robi.Przed przystąpieniem do pracy dobrze jest przeanalizować cały schemat i dopiero zabrać się do roboty.Nie takie rzeczy się w życiu robi :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#7 Share skywalker89

skywalker89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 732 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:44

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie na pw wyślę namiary na myślę, że dobrego gościa, który tutaj w tomaszowskim-hrubieszowskim-zamojskim działa. liczę na zieloną strzałkę :P pozdro

#8 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 22:46

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie ok będe wdzięczny:) ktoś jeszcze jest zadowolony z czyichś usług? może kogoś polecic?

Edytowany przez BAD80, 29 listopad 2013 - 22:51.

#9 Share Kondziu1832

Kondziu1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 07:23

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie To jak byś mógł to podeślij i do mnie :D

#10 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 30 listopad 2013 - 09:19

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie

Przed przystąpieniem do pracy dobrze jest przeanalizować cały schemat i dopiero zabrać się do roboty.

A co tam jest do analizowania? Takie instalacje to się z pamięci robi. Poza tym schemat to jeszcze trzeba umieć czytać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Dzisiaj, 21:31
  •  

#11 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 10:13

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Tylko ja mówię to do właściciela ciągnika aby sobie sam poradził.Oczywiście że to są instalacje najprostsze jakie są i nie potrzeba do nich nie wiadomo jakich urządzeń.

#12 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1758 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 12:58

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Mój sąsiad specjalizuje się w naprawie MTZ-tów , jesli chcesz, to kontakt do mnie, dam ci namiary do niego, okolice Krasnegostawu, do Zamościa rzut beretem

#13 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:01

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie bedę wdzięczny za kontakty do sprawdzonych i rzetelnych fachowców:) Co do specjalistów to u kolegi też był problem z elektryką i gdzie on nie jeździł i co nie robił, kolega ma naprawdę głowe do mechaniki i elektryki sie czepia ale w mtzcie po prostu wymiekł. Tez dzwonił po róznych fachowcach i każdy go zbywał, w końcu znalazł jakichś dwóch magistrów elektryki, akurat byłem u niego wtedy i obserwowałem ich troche siedzieli nad schematem i pot im sie lał z czoła, niby coś zrobili ale potem wszystko sie zjarało, więc takie proste to chyba jednak nie jest, jak myślicie?

Edytowany przez BAD80, 30 listopad 2013 - 22:06.

#14 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:29

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie To sa naprawdę proste instalacje, Ursus 1224 ma bardziej skomplikowaną.
Ja wezwałem elektryka do mojego MTZ, ale że nie przyjeżdżał z tydzień to sam zrobiłem.

#15 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:32

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie chyba też trzeba mieć smykałke do tego, dla takiego co nigdy w życiu nic nie podłączał to może być kosmos:)

#16 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:32

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Przecież MTZ to nie statek kosmiczny. Widać, że brakowało im nie tylko wiedzy i umiejętności czytania schematów, ale takżę jakości wykonania naprawy.
Proste jak metr drutu w kieszeni. :)

#17 Share BAD80

BAD80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 22:38

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie może bardziej chodzi o to że by sie gdziekolwiek dostac to trzeba sporo narozkręcać :) ostatnio jakiś dziadek mi robił, miałem podłączone halogeny na dachu tak, że jak sie włączyło przełącnzikiem na raz to zapalał sie tył, a na drugi raz to dodatkowo prżód. Ten coś poknocił i mi potem wpiera że to niemożliwe by tak podłączyć, że tak sie nie da. Mówie że sie da i że tak było, no niby podłączył i pojechał, ja nie sprawdziłem a on zrobił tak, że na raz zapala sie tył, a na dwa tył gaśnie i zapal sie przód:) światła też niby miały być i chwilowo były a jak ostatnio wracałem po nocy z dwoma przyczepami drewna to nagle szlag je trafił i rób co chcesz, dobrze, że droga oswietlona byłą to jakoś dojechałem ale to strach tak. A w ogóle to światła siweca tak jakby chciały a nie mogły, czyli słabo.

Edytowany przez BAD80, 30 listopad 2013 - 22:43.

#18 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 06 grudzień 2013 - 16:18

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie Ciekawe rzeczy tu wypisujecie. Przecież żeby prąd płynął musi być tylko zamknięty obwód. I nieważne czy jest to MTZ czy Ursus. Więc nie wiem dlaczego ludzie się boją rusków.

#19 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 06 grudzień 2013 - 17:57

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie znam dobrego mechanika na Wierzbie koło Starego Zamościa ;) Gość robi wszystko. Pompy paliwowe, szlify wałów, głowice no wsio. Moge podać namiary. Jak coś to pisac na pw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share robtombi

robtombi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 grudzień 2013 - 00:17

Najlepsi mechanicy i elektrycy od ciągników wschodnich - lubelskie hey,chcialbym jesli moze znacie takiego dobrego fachowca lub jakis by sie podjal naprawy instalacji w mtz 572 bez predniego,bo troche bajzel sie zrobil .
W Podlaskim oczywiscie okolice Bialegostoku bylbym wdzieczny

Dodaj odpowiedź