Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zetor6340

zetor6340

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 12 listopad 2006 - 10:11

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Witam wszystkich. W galerii jest sporo fotek pronara 82sa, do gustu przypadla mi zwlaszcz jedna pod ktora zamiescilem moja skromna komete. Wg mnie ten cianik mogolby startowac w miss AGF i z powodzeniem przegonic konkurencje w kategorii do 100tys zl . Poza jego ujmujacym wygladem sprawia wrazenie  traktora wartego zaufania ale denerwuje mnie jedno czy naprawde jest tak glosno wew? czy da sie spokojnie rozmawiac, sluchac radia? ja mam mtz i u mnie sie da a pronar zawsze wydawal mi sie lepszej jakosci sprzetem. i jeszcze jedno patrzac na 82sa opony wydaja sie sluszne, ale ten 150km nie ma zbyt waskich? 

Prosze o wszelkie sugestie na temat mojego postu i mam nadzieje ze moza by cos zrobic z tym konkursem miss  :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Dzisiaj, 23:54
  •  

#2 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 17 listopad 2006 - 22:31

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Jeśli chodzi o wygląd tego MTZ-a to nawet nawet ;).

A co do zrobienia konkursu to jest niezły pomysł, popieram go ;D.

#3 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 20 listopad 2006 - 15:12

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa hmmm ja mam pronara ale jeszce tego starszego co do kabina jest ok...wiadom w lata jak jest goraco i tylnia szyba szyber dach i drzwi sa otwarte nie jest juz tak fajnie ale ogólnie jest OK
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#4 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 20 listopad 2006 - 18:16

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa W 1221A nie jest fajnie.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#5 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 24 listopad 2006 - 18:37

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa [b]te nowe modele moze nei wygladaja najgorzej ale wystarczy odrobine mu sie dokladniej przyjrzec zeby stwierdzic ze nei jest to solidny traktor...

#6 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 24 listopad 2006 - 18:49

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Ale co chcieć więcej od traktora w tym przedziale cenowym ;).

#7 Share ilovemtz

ilovemtz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 styczeń 2007 - 14:38

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Wesmy sobie takiego ursusa cena taka ze az glowa boli jak na te klase wygladu nie maja za ta cene juz by mozna wyrwac cos lepszego niz ursus a w cenie pronara to nic nowego sie juz nie wyrwie oprocz belarusa choc to jest to samo
I love mtz and simson.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Bagiszon

Bagiszon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 18 styczeń 2007 - 22:14

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Belarus to nie dokońca to samo co Pronar. Jak bedzie konkurs na najładniejszego Pronara musze wstawić swojego TSA, radia da się słuczać

#9 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
    broń palna

Napisany 19 styczeń 2007 - 23:28

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Tak wogóle to jakie ma wyciszenie Pronar czy Belarus w kabinie. Ja mam ursusa 4514 i jest 85dB- radia można słuchać, ale szczerze mówiąc to jest głośno. Pronary i Belarusy pewnie mają podobnie... Nie ma to jak zachodnie ciągniki- standard to 75dB, a są nawet lepsze maszyny co mają 72 lub 71dB (lepiej niż w samochodzie).

#10 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 20 styczeń 2007 - 10:24

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Ale takie ciagniki duzo kosztuja. nie lepiej kupic jakis zachodni ciągnik z standardowym wyposazeniem kabiny

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#11 Share Daszyna

Daszyna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 styczeń 2008 - 19:38

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa trzeba założyć słuchawki do radia, albo kupić lepsze głośniki

#12 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 31 styczeń 2008 - 19:41

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa albo sprobowac wyciszyc? jakies maty na podloge? cos miedzy kokpit a zbiornik na olej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 01 luty 2008 - 10:16

Pronarek czemu nie? ladny jest, tylko to wyciszenie 82sa Mam co prawda belarusa, ale na głośność jego pracy nie narzekam, podczas pracy w polu jest całkiem przyjemnie o ile wszystkie drzwi sie pozamyka to jest całkiem znośnie, ale niestety najgłośniej jest podczas transportu na ostatnim biegu, jedynie ten bieg daje najbardziej uszom popalić, niestety taki urok tej skrzyni biegów.

Dodaj odpowiedź