Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 grzeje się

353 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:27

Ursus C-330 grzeje się Chlopaki nie jestem za borygiem.Nie polecam tego za przeproszeniem g... lac do tych silników w tych nowszych traktorach to może i tak ale w ursusach C-330 lub c-360 to nie.Rozmawiałem ze starszym mechanikiem b.dokładny człowiek i go pytałem na ten temat mówił nie lej tego!!!Najlepiej chodzi na wodzie.Wada wody to kamień osadzajacy sie w chłodnicy to fakt,np zimą na borygo taką c-360 bedziesz chełtał i chełtał,aż akomulatory posadzisz.Przelej ja 2 razy goraca woda odrazu masz rezultaty.Jak by był temat w sprawie co jest lepsze to stawiam na wode.Kamień tak jak i w naszych organizmach sie odkłada,tak i ciagnik.Jeszcze nie wiem czy borygo przypadkiem uszczelek nie wpiernicza i gumy.I tak w sprawie Adika,to sam on nic nie zdziała lepiej niech zacznie od tych prostrzych rzeczy ,co napisałem powyżej.Myśle ze to mała awaria jakiegos zapchanego kanału,wymiany termostatu,lub wyczyszczenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 grzeje się Dzisiaj, 11:21
  •  

#22 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:32

Ursus C-330 grzeje się a w ogóle to po co spuszczać wodę jeśli nie ma mrozu ??? u mnie oprócz kombajnu wszystko chodzi na płynie, raz że mnie dużo roboty i pieniędzy kosztowało gdy woda wyżarła blok w C-330, dwa że z wodą są czasem cyrki w zimę.

Pasek to masz dobrze naciągnięty ???

Wyjmij termostat i sprawdź przy jakiej temperaturze pracuje.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#23 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 październik 2007 - 21:36

Ursus C-330 grzeje się Tylko wiecie w co nie moge u wierzyć przez 40lat nie mieliśmy takich problemów w tamtym roku zrobiliśy kapitalke i już coś szczeliło ci mechanicy zrobili pół ciągnika a za cały wzieli kase i jeszcze tak zrobili że wytrzyma rok jak gwarancja minie to to szczeli nie to szlak trafi! ! !
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#24 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:50

Ursus C-330 grzeje się Ja w tym roku sam robiłem c-360 troche tam miałem przebojów.Pisalem na tym forum co za przyczyna i wogule.Walczyłem z ciagniczkiem cały miesiac,ale ze skutkiem.Jestem bardzo zadowolony a w niepowolane rence nie oddaje maszyny.Wiem jacy moga byc mechanicy.Sprawdzilem w 2 punktach serwisowych wtryskiwacze na specjalnych maszynach cisnieniowych.W 1 mi powiedzieli ze 2 leja a 2 sa ok chodzi o rozpylacze oczywiscie.Bo jak wiadomo że wszystkiego sie nie zrobic samemu.A jak sie robi to jusz sie kombinuje ale too na kródka mete heh Ja tak rower zawsze robilem.A no wracajac do tematu.W 2 Warsztacie mi powiedzieli ze 4 leja i zmienili mi koncówki koszt to 90 zł.Oczywiscie zapłacilem i co sie okazało siedziałem w domu i sie ocknelem GDZIE SA MOJE STARE ROZPYLACZE heh nie otrzymałem ich nistety :D

#25 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:53

Ursus C-330 grzeje się Tak jak w zetorku mi wymienili "niby" wszystkie sekcje a wymienili mi jedną i 500zł poszło w diabły i za pół roku nastepne ale tera już wszystkie mi wymienił

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#26 Share malorolny

malorolny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:56

Ursus C-330 grzeje się Króciutka piłka :D Padnięty termostat , luźny pasek , możliwa wina pompy wodnej , a najprędzej to wydmuchana uszczelka pod głowicą w taki sposób że wali kompresję w obieg wody i stąd przyczyna bardzo szybkiego nagrzewania.

#27 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 październik 2007 - 22:08

Ursus C-330 grzeje się Oj długo by opowiadac i pisac heh tak to jest.Najlepszym nauczycielem jest osoba przy której zaczynasz rozkrecac.Najlepiej bylo jak zaczynalem heh ,to sprezynke gdzies nawieje i tak mówie ,,Kto by sie spodziewał że tam była heh'' Ale krok po kroku i jest ok.Dobrze że powstalo takie forum :)Pozdrawiam Wszystkich użytkowników :)Widze że kobiet jest sporo,ale cos nie rozwiazuja naszych problemów :D

#28 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 20:38

Ursus C-330 grzeje się Ja jak zalewalem wode na wiosne to na zime ja spuszczalem....nic nie musialem dolewac...aleod tamtego roku jezdze na plynie GLIDEX i mi temperatura nie skacze

#29 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 20:51

Ursus C-330 grzeje się już ciapek naprawiony rozrząd był walnięty i pierścienie ;/ 600zł zabuliłem ;/

#30 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 20:56

Ursus C-330 grzeje się Oj....ale dobrze ze ciapek naprawiony.....ja to mam szczescie bo dziadek przez swoje zycie tyle czesci nagromadzil ze jak cos walnie to nie mushe do sklepu leciec.PZDR

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 06 listopad 2007 - 22:10

Ursus C-330 grzeje się Ale to są nowe części czy stare przechodzone ?? bo u mnie są 3 chłodnice tylko odkamienić i nadają sie do roboty(za komuny dziadek sie nie pierniczył tylko od razu nowe). A teraz jak sie coś rozleci to tylko żeby zaklekotać żeby jakoś chodziło nie zważając na skutki uboczne ;/ .
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#32 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 16:14

Ursus C-330 grzeje się

Ale to są nowe części czy stare przechodzone ?? bo u mnie są 3 chłodnice tylko odkamienić i nadają sie do roboty(za komuny dziadek sie nie pierniczył tylko od razu nowe). A teraz jak sie coś rozleci to tylko żeby zaklekotać żeby jakoś chodziło nie zważając na skutki uboczne ;/ .

Nowe ale stoja juz hoho....i ponoc slyszalem taka opinie ze te stare czesci sa lepsze jak te co teraz produkuja

#33 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 20:36

Ursus C-330 grzeje się Wiesz ja też tak uważam bo jest zupełnie inna jakość (i materiał ?)

#34 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 22:11

Ursus C-330 grzeje się Dokładnie!Macie racje.Ja jak śróby dokrecam to sie boje o urwanie,taki materiał jest kruchy.Blachy robią coraz to cieńsze.Oj tak to jest i to jest Polska.Teras w produkcji liczy ilość a nie jakość Panowie.A ceny rosną niestety :rolleyes:(Żeby jakość była taka jaka była paranascie lat temu to by nie było tylu tematów.Pozdrawiam.

#35 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 14:15

Ursus C-330 grzeje się

.Blachy robią coraz to cieńsze.Oj tak to jest i to jest Polska.Teras w produkcji liczy ilość a nie jakość Panowie.A ceny rosną niestety :rolleyes:(Żeby jakość była taka jaka była paranascie lat temu to by nie było tylu tematów.Pozdrawiam.

Racja

#36 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 18:56

Ursus C-330 grzeje się Może z innej beczki ale ostatnio kolega robił sobie rower i dokręcałem śrubę twardość 8,8 dostała ciut oporu i pękła ;/ Założyłem 5,8 i jest mocniejsza ;/ i śruba zanmionowo słabsza jest mocniejsza? -.-'

#37 Share spotex1993

spotex1993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 21:12

Ursus C-330 grzeje się to może sie dziać przez NIE zalutowanie DOBRZE KABLE DO alternatora może bo nie wiem u mnie takie coś sie nie dzieje maszyna dyga bardzo dobrze i nie mam do niej zastrzeżeń

#38 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 22 styczeń 2008 - 21:17

Ursus C-330 grzeje się

to może sie dziać przez NIE zalutowanie DOBRZE KABLE DO alternatora może bo nie wiem u mnie takie coś sie nie dzieje maszyna dyga bardzo dobrze i nie mam do niej zastrzeżeń

A co to ma do tematu?

#39 Share jasiekt

jasiekt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:mechanika naprawy rolnictwo

Napisany 29 styczeń 2008 - 22:09

Ursus C-330 grzeje się może to termostat ,ja go wykręcilem w swojej 30-stce chodzi dobrze a w upały sie nie nagrzewa :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share c330ursus

c330ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem i mechanika ;)

Napisany 30 styczeń 2008 - 08:22

Ursus C-330 grzeje się

Chlopaki nie jestem za borygiem.Nie polecam tego za przeproszeniem g... lac do tych silników w tych nowszych traktorach to może i tak ale w ursusach C-330 lub c-360

Ja na wiosnę w C-330 zaleje chłodnice petrygo i zobaczymy jak się będzie sprawować :P
:D