Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-330 grzeje się

353 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 30 październik 2007 - 14:41

Ursus C-330 grzeje się przy najlżejszej pracy np: bronowaniu czy ciągnięciu pustej przyczepy 4,5t strasznie szybko sie nagrzewa jak myślicie przyczyna mogą być pierścienie?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-330 grzeje się Dzisiaj, 20:17
  •  

#2 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 16:55

Ursus C-330 grzeje się czy cała chłodnica jest gorąca, czy tylko u góry. Ja obstawiam termostat.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#3 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 17:20

Ursus C-330 grzeje się cała asz sie dymi ;/

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#4 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 18:40

Ursus C-330 grzeje się Pompa wodna dobra, a chłodnica czysta ???
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#5 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:16

Ursus C-330 grzeje się a woda jest???Może ktoś spuscił zapomniał ci powiedziec.Z 2 punktu widzenia mogła byc zapchana,kamień lub jakies smiecie w ostateczności >>termostat<<

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:22

Ursus C-330 grzeje się zawsze dolewamy jak rano gdzieś jedziemy to woda zawsze jest ;] pompa powinna być dobra bo rok temu miał kapitalke ale nie którzy zrobią tak że 1rok pochodzi minie gwarancaja i sie zepsuje musze go do mechanika zawjeść ;]

#7 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:24

Ursus C-330 grzeje się Jaka ci pokazuje temperature???I za ile czasu sie nagrzewa???

#8 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:27

Ursus C-330 grzeje się po robie z 15min i już w połowie czerwonego

#9 Share helus89

helus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:33

Ursus C-330 grzeje się a czasami nie myles szlalfem chlodnicy ????? najwieksza glupota :) bo po myciu chlodnica jest mokra przez dluzszy czas a jak jedziesz wpole pyl ci szybciej osiada na mokrym :) u mine we wsi kobajnisci tak robili umyli chlodnice w bizonie i ognia w pole a potem tekst chlodnice mylem a sie grzeje :) a teraz nawet gdzies to opisali chba w top agrar o myciu chlodnicy :) :D

#10 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:36

Ursus C-330 grzeje się nie nigdy nie lejemy szlaufem zawsze wiaderko i przez jakiś lejek żeby nie porozlewać wszędzie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:37

Ursus C-330 grzeje się to jak po 15 minut ci się grzeje to raczej termostat(wyjmij termostat i zobacz czy tak samo szybko się będzie grzało) albo pompa. jak by byłą chłodnica to tak szybko by się chyba nie grzał no chyba ze zatkało się gdzieś..
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#12 Share Rafiiiiiiiiii

Rafiiiiiiiiii

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 30 październik 2007 - 19:41

Ursus C-330 grzeje się Jak jutro rano wstaniesz,to spróbuj spuscic wode.Zapewne jak na wiosne zalałeś to tak i jeszcze nie spuszczałeś.Jeżeli leci to spuśc wszystko z niej i przelej pare razy czysta woda.Sody kaystycznej nie masz zapewne???Jak zalejesz to odpal ciagniczek i patrz na odpalonym czy woda swobodnie przepływa.Oczywiście musisz miec otwarty korek.Poprostu zajrzyj tam.Jak pieknie Smiga obieg,to naciskaj przewody i sprawdzaj czy wyczuwasz wode czy powietrze.To jest bardzo ważne.Jak to zrobisz to napisz na forum to napisze nastepne wskazówki.Powodzenia.

#13 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 20:02

Ursus C-330 grzeje się Może chodzi bez termostatu i nie ma dobrego obiegu, niektórzy całkowicie wyrzucają termostat, a tak nie można.

#14 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 30 październik 2007 - 20:03

Ursus C-330 grzeje się Mozliwe ze jak masz tyle lat wode w chlodnicy to sie zapchalo kamieniem i d*pa..moj wujek tak mial w ciapie

#15 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 20:07

Ursus C-330 grzeje się

Mozliwe ze jak masz tyle lat wode w chlodnicy to sie zapchalo kamieniem i d*pa..moj wujek tak mial w ciapie

to nie możliwe jak kończe robote to rano wylewam wszystko z chłodnicy i wlewam nowej wody i wszystko zlatuje

#16 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 20:39

Ursus C-330 grzeje się

to nie możliwe jak kończe robote to rano wylewam wszystko z chłodnicy i wlewam nowej wody i wszystko zlatuje

Jeśli wlewasz nową wodę to tym bardziej się zakamienia, powinno się zalewać tę samą wodę, albo jeździć na płynie.

#17 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 20:42

Ursus C-330 grzeje się

Jeśli wlewasz nową wodę to tym bardziej się zakamienia, powinno się zalewać tę samą wodę, albo jeździć na płynie.

Na jakich płynach? Mówisz ze najlepiej było by dolewać do starej wody nowej po trochu?

#18 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 30 październik 2007 - 20:58

Ursus C-330 grzeje się Płyn np. Borygo, Petrygo itp.

By nie odkładał się kamień to powinieneś wodę spuszczać w pojemnik i tą samą wodę wlewać spowrotem. Ty napisałeś że spuszczasz, a wlewasz nową.

jak kończe robote to rano wylewam wszystko z chłodnicy

trochę to dziwne co napisałeś, bo jeśli już spuszczasz to natychmiast po robocie

#19 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:02

Ursus C-330 grzeje się

Płyn np. Borygo, Petrygo itp.

By nie odkładał się kamień to powinieneś wodę spuszczać w pojemnik i tą samą wodę wlewać spowrotem. Ty napisałeś że spuszczasz, a wlewasz nową.

trochę to dziwne co napisałeś, bo jeśli już spuszczasz to natychmiast po robocie

nie nie źle mnie zrozumiałeś rano jak wyjeżdżam w pole to wylewam starą wode i wlewam nowej;]
chyba ze jest jej dużo to nie to dolewam do pełna i jade. Ale tera będe robił jak mówisz starą w pojemnik albo te płyny ;] ale i tak z tym przegrzewaniem musze dać do machanika ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ziom3

ziom3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 30 październik 2007 - 21:17

Ursus C-330 grzeje się ja miałem tez taki przypadek , zaczeło sie do tego ze cos grzebałem przy ternmostacie(oczywiscie go nie było ) ^_^ ale była kawałek blaski zwinieta w ruron , spytałem sąmsiada ktury jezdził kupe lat na ciagnikach i powiedział ze mam wywalic blaszke I BłAD!! sie 3dni meczyłem (soda kaystyczna itp ) :) a ciagnik sie grzał (samom jazda) Spytałem majstra i powiedział ze musi cos tam byc bo pompa nie na danrza . i wstawiłem blaszke i jest ok Morał z tego ze ciapki muszą mieć chodz blaszke wlozoną. ps. pasuje puszka od piwa!!! :D :)