radecki2

pompa cyrkulacyjna do tankowania maszyn

Polecane posty

radecki2    3

Witam mam dosyc tankowania maszyn wiadrem i zastanawiam sie nad kupnem pompy cyrkulacyjnej do CO żeby przelewala ropę.I wtym moje pytanie czy zda taka pompa egzamin w oleju napędowym?czy ktos zastosowal u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Taka p[ompa ma gumowe łożyskowanie

 

Dob tankowania można wykorzystać pompę olejowa z silnika napędzana duża wiertarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jeżeli chodzi o mobilność to się zgadza że ręczna ale jeżeli stacjonarnie to elektryczna jest wygodniejsza.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Najtańsza na pewno, ale czy najwygodniejsza? Wg mnie najlepsza jest jednak elektryczna. A jeżeli chodzi o mobilność, to ustawia się ją w jednym miejscu i przenosi tylko węże. Chyba, że ktoś przechowuje paliwo w kilku miejscach, to wtedy wybór jest jasny - ręczna pompka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

tylko też zależy ile tych litrów jednorazowo trzeba przekręcić... bo jak zatankować 360 to ok nie ma sprawy mozna sobie pokręcić taką korbką pare min... ale jak mamy do zatankowania ciągnik 250l zbiornik lub kombajn 400l to ja dziekuję bardzo za taką przyjemność...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

a ja zrobiłem sobie taką z pompy od c 330 silnik od dojarki wyłącznik ciśnieniowy ze po zakręceniu zaworu wyłącza silnik baniak stoi na końcu garażu znajomy hydraulik puścił mi po ścianie plastikową rurę i nie muszę wjezdzac do garazu http://www.agrofoto....5-pompa-paliwa/ koszt ok 150zł

Edytowano przez BUSTED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez arkadian12
      Witam
      Na OLX
      https://www.olx.pl/oferta/pompa-wtryskowa-international-ihc-case-steyr-mccromick-CID757-IDscaBz.html#e922f8c6a6;promoted
      znalazłem takie ogłoszenie. Potrzebuje do mojego case 956xl z91r pompę. Akurat mam nowszy model VE i do niej nie ma części zamiennych (głowicy) tylko na specjalne zamówienie w BOSCHu.  Ta z ogłoszenia jest do wcześniejszego numeru seryjnego typ VA. Widzę, że jest sporo osób oglądających czy ktoś już może kupił tą pompę, jak się sprawuje. Czy lepiej szukać używanej. Mojej nie da się zregenerować.
    • Przez kubox9876
      Witam chciał bym sprowadzić sobie kilka maszyn rolniczych z Francji jakie koszty transportu i na jakich stronach szukać ?
    • Przez JumperTomek
      Witam, jak rozpoznać czy posiadam lewą, bądź prawą? Mtz 82 z 94r.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj