Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 640 RZ - opinie

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share xforrest

xforrest

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:05

Renault 640 RZ - opinie Witam. Chciałbym poznać wasze opinie na temat ciągnika Renault 640 RZ. Mam do kupienia właśnie taki model. Ciągnik jest w ciągłej eksploatacji więc jest sprawny, posiada mechaniczny rewers, ehr, amortyzowana kabina, rocznik 1999, komplet obciążników i zaczepów. Czy warto kupić właśnie taki model?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 640 RZ - opinie Dzisiaj, 18:10
  •  

#2 Share dzejson255

dzejson255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 23 listopad 2013 - 18:17

Renault 640 RZ - opinie ja bym brał :) kumpel ma renówkę 110km na silniku fenda i nie narzeka luks maszyna, bezawaryjna. a co do przebiegu to dużo ma zrobionych mth? jaka cena? stan opon? elektryka? nie ma wycieków?

#3 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane :)

Napisany 23 listopad 2013 - 23:13

Renault 640 RZ - opinie Ja posiadam Renault Ares 620rz , są to bardzo wytrzymałe ciągniki , mało pala jak dla mnie . A dołączam się do pyt kolegi wyżej ile mtg cena itp .

#4 Share xforrest

xforrest

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 09:39

Renault 640 RZ - opinie Motogodzin okolo 8,5 tysięcy, cena 68 tyś, opony 2 sezony temu założone nowe, więc bieżnika jest nadal sporo, są dwa wycieki, pierwszy to sączy wąż od wspomagania(da się jeździć normalnie) a drugi to jest lekko przetarty wąż tylko zapomniałem od czego on jest xD. Więcej wycieków nie ma. Widać że sprzęt jest zadbany.

#5 Share krzysztofwyp17

krzysztofwyp17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 25 listopad 2013 - 20:21

Renault 640 RZ - opinie Sprawdź kolego działanie rewersu ( czy przełącza się bez zgrzytów i innych problemów) , działanie podnośnika ,czyli czy podnosi i opuszcza bez problemów , czy trzyma podczepiony przyrząd bez niekontrolowanego opuszczania , czy wszystkie przyciski na panelu EHR działają . Jeśli ciągnik Ci się podoba , nie z nim żadnych problemów i działa bez zarzutów możesz poważniej zastanowić się nad jego kupnem . Oczywiście najlepszym rozwiązaniem było by wypróbowania tej renóweczki w jakiejś pracy polowej (uprawa, orka) , jeśli masz możliwość polecam takie rozwiązanie.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share adam519

adam519

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 25 listopad 2013 - 21:52

Renault 640 RZ - opinie -- połączono --

Witam. Mam kilka pytań odnośnie ciągnika Renault Ares 640rz. Czy polecacie ten ciągnik? Jak jest z wytrzymałością w porównaniu do mf albo jd? Jak jest ze spalaniem? Jeśli ktoś ma taki ciągnik to niech napisze jakie miał awarie, kto je usuwał i jaki był koszt naprawy? Jaki jest dostęp do części oraz z dobrymi fachowcami co sie na tym znają? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Ja jestem z małopolski dokładniej z okolic miechowa może ktoś wie czy ktoś posiada taki ciągnik w moich stronach oraz zna dobrego mechanika co pracował przy reno. Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)

Edytowany przez Marcin91, 25 listopad 2013 - 22:32.
dublowanie tematów

#7 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 25 listopad 2013 - 22:48

Renault 640 RZ - opinie W tym ciągniku sil. jest JD a reszta do tylu to MF serii 61xx, 62xx, przednia oś carraro, tak że wytrzymałość będzie tak jak w JD i MF.

#8 Share damianbudzyn

damianbudzyn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane :)

Napisany 25 listopad 2013 - 22:56

Renault 640 RZ - opinie Te ciągniki są bardzo wytrzymałe , u nas był wymieniany tłumik drgań w Aresie 620rz koszt ok 2tys mieliśmy dwóch mechaników , rozsypał się przy 7 tys mtg ,spalanie przy zestawie uprawowo-siewnym to ok 5.5 litra na hektar .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share xforrest

xforrest

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 26 listopad 2013 - 07:27

Renault 640 RZ - opinie Ciągnik przetestowany był wczoraj przy pługu Kverneland 4 obrotowy( rozstawu nie znam poniewaź nie było mnie przy tym ale wyglądał na solidny). Tata nie zauważył żadnych poważnych uszkodzeń. Tak więc myśle że zakup dojdzie do skutku. Dzięki za opinie