Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przystawka do kukurydzy

44 odpowiedzi na ten temat

#41 Share maciek

maciek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 483 postów

Napisany 03 styczeń 2016 - 13:04

Przystawka do kukurydzy

właśnie pozamawiałem rotory,nożyki U,jeden wałek przekładni ,kły sprzęgieł i słoneczka,zębatki łańcuchów, trybek rotora,stopy, to już jest ponad 18kilo złotych netto.zostały mi jeszcze łańcuchy wciągające,kupię iwis elite ,mam taki do napędu hederu w johnym i jest ok. poza tym wszystkie kliny i trochę podkładek dystansowych.Ciężkie są ceny zespołów łożyskowych, nigdzie nie występujące w katalogach okrągłe na 3 bolce, bo kwadratowe obszedłem, albo INA już tego nie produkuje albo geringhoff ma wyłączność i nabijają sobie.Części zamawiałem w Wolicy, jest jeszcze Agrotechnik ale oni mają kosmos ceny.Masz jakiś sposób na dystansowanie przekładni i jaki olej wlać im.Myśle żeby podtoczyć jeden wałek i na nim dystansować,jest może jakaś instrukcja naprawy.

Nie chce mi się wierzyć że w chwastach albo deszczu nie pójdzie ,chyba jak jest duża szczelina albo łyse noże.Nalepka z wielkością szczeliny jeszcze się ostała, i będzie trzeba koło pasowe napędu hederu wymienić na potrójne bo mam podwójne i raczej mogło by pas palić przy szybszym koszeniu.Ciężko może być z używką a nowe może kosztować sporo.

Edytowany przez maciek, 03 styczeń 2016 - 13:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przystawka do kukurydzy Dzisiaj, 09:15
  •  

#42 Share AgroSikora

AgroSikora

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 167 postów

Napisany 09 styczeń 2016 - 13:32

Przystawka do kukurydzy witam. Kamil pisałeś i drogich częściach do przystawki New Holland Jak coś mam wszystko na garażu. Przekładnie główna i docinacza łodyg ,zębatki , Noże docinacza łodygi, łańcuchy obraca. Oryginalne

#43 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 20 październik 2016 - 18:32

Przystawka do kukurydzy

witam 

w czasie koszenia staje przystawka geringhoff pc 5 rzedowa. jak kosze wolno do idzie dobrze jak chce troche szybko pojechac staje pas pali sie na podajniku pochyłym a jest dobrze naciagniety nozyki sa  ok. chodzi przy claas dominator 96 zbiorni kosze tak mniej wiecej 25-40 min zalezy od kawałka. co moze byc powodem stawania przystawki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share Pandanus

Pandanus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 21 październik 2016 - 19:57

Przystawka do kukurydzy

mielismy podobne problemy w MDW 524 i przerobilismy naped na łancuch

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#45 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 21 październik 2016 - 20:40

Przystawka do kukurydzy

powodem moze byc ze jest pojedynczy pas napendowy? szukam kół pasowych do podajnika pochyłego na dwa paski.