Zaloguj się, aby obserwować  
vdan

Nowy Polski 2000l PROMAR czy uzywany lemken ??

Polecane posty

vdan    5

Nowy Polski 2000l za 60tys zl czy lemken primus z 2008r? (stan 4+) 70ha rocznie - 50tys zl, warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwarty    1

.... DUŻY FIAT CZY FERRARI ....LEMKEN

Edytowano przez czwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSlask    77

Tylko ty mamy doczynienia z używanym,Lemken na pewno lepszą firmą jest,ale zobacz jak wygląda i sam oceń,jeśli dobry to może jednak warto używkę :P Jakieś fotki tu wklej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

powiem ci tak znam tą firmę promar i była tam taka akcja że jakiś sprzęt był wadliwy czy coś tam nie pamiętam dokładnie szef przychodzi do pracowników i mówi co jest a pracownicy do niego powiedzieli "przecież szef kazał robić szybko a nie dobrze" a on się tylko uśmiechnął i poszedł więc widać jaka to firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

a ja byłem u Tuska i słyszałem jak mówił że dopłaty będą po 3000 do hektara - takie historie kolego @busted to w książki wkładać można.

Co do wyboru opryskiwacza to widomo, że nawet nowy promar nie dorówna Lemkenowi pod względem myśli technicznej użytych materiałów i elementów roboczych. Jak ten lemken jest w dobrym stanie to bież lemkena. A nie zastanawiałeś się nad Amazone??


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

Hm, szukam czegoś do 100ha gospodarstwa , lemken pracował na 80ha gospodarstwie( bez oprysku RSM), max 55tyś za używkę, ale nie mogę nigdzie poza allegro znaleźć alternatywy. Ferrari czy fiat- to porównanie raczej nie trafione, nowe polskie opryskiwacze mają ten nowe rozwiązania, lepsze pompy , kompa w miarę , ale martwi mnie przede wszystkim jakość i wytrzymałość konstrukcji.

Może macie coś na sprzedaż??

Bo lemken to decyzja max do końca listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

jest nad czym . promar ma rame polska i lance pilmet zbiornik nie wiem z jakiej produkcji ale reszta zawory włoskie wiec dobre .. kolega go ma na 50 ha i maszyna pierwsza klasa nie ma problemu i rsm też leje i nic sie nie dzieje .. każdy mówi bierz lemkena ... a kto sie zastanowił dlaczego taki opryskiwacz sprzedaje? nowe to nowe a polskie maszyny juz nie ustepuja zagranicznym ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vdan    5

Niestety lemken sprzedany :(((

Po nowym roku jade po promara i tyle.

Nowe to nowe - fakt, kilka osob z agrofoto juz mi na priva pisalo o promarze- maja i sa zadowoleni.Strach sie bac bo wujas ma lemkena i zabije mnie ze sie spoznilem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

Co ty mozesz wiedziec o tej firmie ona jest nie daleko mnie znam pracownikow wiec wiem co tam sie dzieje tym bardziej ze polowa pracownikow to okoliczne pijaczki wiec co tu mowic o jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

i co z tego że jest obok ciebie ma to cos wspolnego z jakoscią ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek83    7

Co ty mozesz wiedziec o tej firmie ona jest nie daleko mnie znam pracownikow wiec wiem co tam sie dzieje tym bardziej ze polowa pracownikow to okoliczne pijaczki wiec co tu mowic o jakosci

 

Zdziwiłbyś się w ilu firmach jest taka kadra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalka    7

Zobacz może stanimpexa u nas we wsi ma paru ludzi, narazie nie narzekają i cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez Fugeo
      Jaki ciągnik w przedziale mocy 85 - 95 koni mocy byście mi polecili? Ciągnik musi być z ładowaczem czołowym, do pracy z opryskiwaczem 1000 - 1200 l zawieszanym o wadze na pusto ok 750 kg, wybieranie obornika, do pracy z agregatem uprawowym.
      Ciągnik może być mechaniczny, jednak mile widziany reweres chociażby hydrauliczny.
      Mi osobiście w oko wpadł John Deere 6300 i 6400 lub Renault Ceres 355.
      Co sadzicie o tych ciągnikach?
      Cenowo powiedzmy do 75 tys brutto.
    • Przez Pynio
      Cześć wszystkim. Czy jest ktoś kto by powiedział do czego dokładnie służą regulacje znajdujące się w tym pługu. 






    • Przez asmodan28
      Mam zamiar kupić jeden z wymienionych opryskiwaczy. Który według was jest lepszy. Będę wdzięczny za podpowiedzi, ew zalety jednego lub drugiego lub wady.. z góry dziękuje 
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich ,gdzie w województwie wielkopolskim lub sąsiadujących kupię naprawdę dobry używany traktor John Deere z oryginalnym przebiegiem i dobrym wygladem !! Najbardziej interesuje mnie 6920,6920S lub7710 ,7810. Jaka firmę bądź , dealera ,handlarza a nie picera polecacie????
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj