Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa

50 odpowiedzi na ten temat

#21 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 30 listopad 2013 - 17:03

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa hektor2040 Zawieź tą pompę do innego fachowca niech zmieni sekcje tylko konkretne i sprawdzi ją dokładnie zaworki zwrotne na sekcjach też.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Dzisiaj, 15:02
  •  

#22 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 17:23

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Panowie ciągnik jezdził w sbote i dzisiaj zauważyłe ze w weżyku który idzie od przelewu nie było nic paliwa. Czy to ma wpływ na palenie i czemu tak sie dzieje. W tym zaworku dziś rozciągnąłem spręzynke moze cos pomoże.

#23 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 02 grudzień 2013 - 17:29

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Wymien filtry, wyczysc odstojnik, popatrz czy z baku nieblokuje cos paliwa.
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

#24 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 02 grudzień 2013 - 19:17

Panowie ciągnik jezdził w sbote i dzisiaj zauważyłe ze w weżyku który idzie od przelewu nie było nic paliwa. Czy to ma wpływ na palenie i czemu tak sie dzieje. W tym zaworku dziś rozciągnąłem spręzynke moze cos pomoże.

No to cudujesz ustawiasz pompę a takiej rzeczy nie sprawdziłeś.Zmień też zaworek zwrotny na tym powrocie bo on może też puszczać a druga sprawa zobacz po odpaleniu czy idzie nim paliwo wymień filtry paliwa wyczyść odstojnik sprawdź czy paliwo idzie ze zbiornika czy dochodzi na odstojnik i zmień zaworki na pompce tylko na papierze 2000 musisz je doszlifować bo ta płaszczyzna na nowych zaworkach to aż szkoda gadać.

#25 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 07:25

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa a na pompce jest tylko jeden zaworek a drugi od pompy paliwowej do przelewu co idzie?

#26 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 679 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 09:52

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Na pąmce poliwa 2 sztuki ,na pompie wtryskowej 1 szt

#27 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 09 grudzień 2013 - 19:18

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Dzisiaj rozkręciłem pokrywe rozrządu i klinek od koła rozrządu dolnego był bardzo rozwalony i duży luz był. Gdy założyłem nowy to wtrysk jest na 2 kresce a przedtem było 4-5 cm po kreskach na wale dalej. jutro bede składał i mam nadzieję ze coś pomoże w paleniu.

#28 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 20:15

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Gdy poskladasz napisz o efektach sam jestem bardzo ciekaw.
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.

#29 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 21:46

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa jeszcze robie przód i bede malował tak, ze kilka dni zejdzie i odezwe się.

#30 Share pamw

pamw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 19:08

jeszcze robie przód i bede malował tak, ze kilka dni zejdzie i odezwe się.

Mam podobnie. Ale jeszcze jedno pytanie Panowie czy koło pompy i koło wałka rozrządu są takie same?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 18 grudzień 2013 - 20:34

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Tak to są te same koła jeśli masz na myśli pompę wtryskową, dlaczego pytasz ?
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#32 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 16:05

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Koledzy dzisiaj pozakręcałem koła i wyjechałem. Powiem tak, że ciągnik całkiem inaczej chodzi, przy dodawaniu gazu minimalnie pusci dymka i jest ok. Jeszcze musze ustawić zawory bo jak teraz nie ma luzu na klinku koła rozrządu to i zawory trzeba wyregulować.

#33 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 22:54

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa A odpala lepiej?

#34 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 19:08

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Jeszcze wykręciłem rozrusznik i w poniedziałek pojedzie do sprawdzenia a z paleniem sie nie poprawiło tylko praca silnika jest lepsza na chwile obecna co zauważyłem? Jeszcze musze sprawdzić ten zaworek zwrotny bo paliwo z 10 cm w wezyku mi sie cofnie a zawsze zapomne kupić. I chciałbym zapytać bo teraz jak kręce to po 15 s. stanie i nic juz nie kręci akumulator nowy sprawdzany ostatnio wszystko ok i wasnie wykręciłem rozrusznik do sprawdzenia stojan i uzwojenie bo własnie tam może wiekszość prądu uciekać.

Edytowany przez hektor2040, 21 grudzień 2013 - 20:51.

#35 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 23:16

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Jak rozrusznik nie ma kopnięcia to nie ma się co dziwić że ma ciężko zapalić.

#36 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 23:43

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Najprawdopodobniej robi gdzies zwarcie rozrusznik i rozladowuje akumulator, porzadne czyszczenie, dac jakienus specowi albo samemu nowe szczotki i tulejki i powinien smigac

#37 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 11:12

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Wyszyszczony jest na błysk był myty kilka razy benzyna i luzów tez nie ma bo nowe tulejki wydaje mi sie ze jest przebicie. Jutro bede wiedział i dam zznać. A czy opłaca sie kupować te nowe z przekładnia rozruszniki czy to lipa jest?

#38 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 12:31

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa Ja ma już 3 rok i na razie nic się z nim nie dzieje a kolega ma w trzech c 360 i jednym rębaku i też nić z nimi na razie nie robił a w leśnych pracach to są używane non stop. :rolleyes:

#39 Share hektor2040

hektor2040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 08:16

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa A jakiej marki macie te rozruszniki. Czytałem gdzies ze litewskie sa dobre marki Jubana bo indyjskie to nie za bardzo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share sebastian84

sebastian84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 17:45

Problem z rozrządem lub pompa wtryskowa witam ja mam dwa te rozruszniki i muszę kupić teraz trzeci z firmy Jubana mam je od 4 lat w c330 i drugi w silniku c 385 ale ten chodzi w kombajnie więc wiadomo,rozrusznik w c330 używany co dzień ,powiem że kręci super nić z nim nie robiłem jedną wadom którą da się zaważyć to głośniejsza praca od org . Znajomy kupił podobny rozrusznik made in china i zapalił mu silnik morze ze 30 razy i złom ,Mogę polecić ten produkt firmy JUBANA