Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubezpieczenie na życie

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 11:34

ubezpieczenie na życie mam do Was pytanie, otóż czy macie wykupione ubezpieczenie na życie, w gospodarstwie rolnym bardzo istotny jest stan zdrowia oraz "możliwości produkcyjne" każdego z członków gospodarstwa domowego, stąd warto jest zadbać o zabezpieczenie rodziny w razie "W", w zakładach pracy można skorzystać z taniego ubezpieczenia grupowego, ale nie każdy rolnik ma partnera z dostępem do takiej polisy, wskażcie proszę czy korzystacie z takich polis, na jakich zasadach oraz ile to Was kosztuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ubezpieczenie na życie Dzisiaj, 07:52
  •  

#2 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 14:20

ubezpieczenie na życie Ja z żoną posiadam takie ubezpieczenie na życie właśnie w razie W. Składka łączna około 300 zł miesięcznie czyli paczka fajek dziennie gdybym palił :)

#3 Share mlodyhef

mlodyhef

rolnik postępowy ;)

• Members
  • PipPipPip
  • 801 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 16:03

ubezpieczenie na życie Nie mam niestety, ale z ciekawości zapytam - co to jest to "W"?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share boku27

boku27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 16:35

ubezpieczenie na życie Hmm ja bym powiedział ze od wypadku czego skutkiem jest śmierć i od śmierci naturalnej również. Można poszerzyć o pobyt w szpitalu zachorowanie i wiele innych ale automatycznie składka rośnie :-)

#5 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 listopad 2013 - 17:10

ubezpieczenie na życie ja mam wykupione tylko OC Rolnika (ok 130 zł na rok ) , ale nad takim ubezpieczeniem się nie zastanawiałem.

@mlodyhef, "W" to jest skrót myślowy ; w razie wypadku , w razie czego, itp... odnośnie jakiegoś nieszczęśliwego wydarzenia w życiu..

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#6 Share poosa21

poosa21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 963 postów

Napisany 18 listopad 2013 - 21:36

ubezpieczenie na życie Z racji tego ze żona pracuje to mamy takie ubezpieczenie składka to 54zł/mc od osoby. A jak bym chciał sie ubezpieczyc osobno to kosztowało by mnie to około 90zł/mc.

#7 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Jak zostałam Agentką.... http://www.pulshr.pl...kura,16219.html

Napisany 25 listopad 2013 - 11:44

ubezpieczenie na życie Witam- przykładowa oferta grupówki przy minimum 3 osobach

Załączone pliki

#8 Share kissmy...

kissmy...

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4295 postów

Napisany 25 listopad 2013 - 15:05

ubezpieczenie na życie dzięki za ofertę, czy składka za cały pakiet dotyczy 3 ubezpieczonych, czy też składka za 1 osobę wynosi 60zł i wskaż mi jeszcze proszę czy istnieje możliwość zmiany poszczególnych kwot świadczenia

#9 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Jak zostałam Agentką.... http://www.pulshr.pl...kura,16219.html

Napisany 27 listopad 2013 - 13:24

ubezpieczenie na życie Przy tej ofercie- grupowej- jest to miesięczna składka od jednej osoby.
Oferta jest dla mojej firmy i moich pracowników, nie omijam tematu zachorowań poważnych , zawałów i udarów, czy "wypasiona"... raczej nie powiedziałabym...

brakuje mi firmy, która w ofercie ma assistance- i zapłaci za pomoc medyczną (lekarz i pielęgniarka, fizjoterapeuta) w razie "W" przez okres powiedzmy do 5 lat...

Kwoty świadczeń zawsze można zmieniać, nawet należy.
Czekam na oferty koleżanki- będą to zakresy "na singla"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share DominikGlab

DominikGlab

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:W grupie kapitałowej Allianz zajmuję się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pomagam w doborze najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych odpowiednich do wymagań każdego klienta.

Napisany 11 grudzień 2013 - 21:31

ubezpieczenie na życie Witam serdecznie,

Jestem specjalistą prawno-finansowym w grupie kapitałowej Allianz. Zajmuję się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pomagam w doborze najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych odpowiednich do wymagań każdego klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowanie ofertą ubezpieczenia zapraszam do kontaktu bezpośrednio z moją osobą. Odległość nie ma dla mnie znaczenia.

Pozdrawiam
Dominik Głąb
TUiR Allianz Polska
505708130
dominik.glab@port.allianz.pl
https://port.allianz.pl/dominik.glab/
www.allianz.pl

#11 Share EWI

EWI

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 10:39

ubezpieczenie na życie Witam, w związku z zapytaniem o ubezpieczenie na życie postaram się przedstawić ofertę concordii po weekendzie. W Concordii mamy dodatkowy pakiet agro , dedykowany rolnikom.
Mamy oczywiście assistance medyczny . Wszystko szczegółowo przedstawię w późniejszym terminie.

#12 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 18 marzec 2014 - 14:58

ubezpieczenie na życie Witam
od_śnieżamy temat? ;-))

mały przegląd tego do czego można dołączyć
Karencje- bez oszukiwania- każda firma je posiada, brak szablonu- każda ma inne.

https://swrn.altago....nt/wysoczanska/

#13 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 04 wrzesień 2015 - 11:15

ubezpieczenie na życie

czas na opiekę medyczną- bez kolejek

na REGON!! od minimum 3 osób

Dla kogo PZU Opieka Medyczna?
Ubezpieczenie jest adresowane do osób, które nie skończyły 67 lat. Może obejmować także małżonka lub partnera oraz dzieci. PZU Zdrowie gwarantuje:

Dostęp do lekarzy specjalistów bez limitów i bez skierowań w sieci własnych i partnerskich placówek medycznych,
Ponad 1500 placówek w 465 miastach w Polsce,
Nawet 400 różnych badań laboratoryjnych i zabiegów,
Wybór jednego z pakietów: Standard, Komfort, Komfort Plus czy Optimum.
Jak działa PZU Opieka Medyczna?
Korzystanie z wybranego pakietu jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu:801 - pokaż numer telefonu - lub 225 - pokaż numer telefonu - , by umówić się na konsultację do lekarza czy wybrać termin badań. Wizyty możesz rezerwować także na stronie internetowej lub wysłać SMS o treści „Wizyta” pod numer 4102. Po twoim zgłoszeniu konsultant PZU Zdrowie skontaktuje się z odpowiednią placówką medyczną i umówi dogodny dla ciebie termin. Następnie oddzwoni do ciebie lub wyśle e-mail bądź SMS z potwierdzeniem terminu wizyty lekarskiej. Jeśli lekarz wystawi ci skierowania na badania, również kontaktujesz się z infolinią PZU Zdrowie. Konsultant sprawdzi, jakie badanie jest bezpłatne, czy (w zależności od pakietu) przysługują ci zniżki, i ustali terminy.

To ci się przydaTo ci się przyda
Pakiety w ramach Grupowego Ubezpieczenia Ambulatoryjnego PZU Opieka Medyczna:

PAKIET STANDARD 
• Masz dostęp do lekarzy 16 specjalności 
• W pakiecie także prowadzenie ciąży, przegląd stomatologiczny i 20 proc. zniżki na leczenie zębów
• Możesz korzystać z pomocy ambulatoryjnej
• Masz 49 bezpłatnych badań i zabiegów laboratoryjnych
• Przysługuje ci 15 proc. zniżki na 63 badania i zabiegi

PAKIET KOMFORT
• Masz dostęp do lekarzy 25 specjalności 
• W pakiecie także prowadzenie ciąży, przegląd stomatologiczny i 20 proc. zniżki na leczenie zębów
• Przysługują ci 2 wizyty domowe w roku
• Masz zapewnione szczepienia ochronne
• Masz 162 bezpłatne badania i zabiegi laboratoryjne
• Przysługuje ci 15 proc. zniżki na 124 badania i zabiegi

PAKIET KOMFORT PLUS
• Masz dostęp do lekarzy 30 specjalności 
• Przysługują ci 4 wizyty domowe w roku
• Masz 315 bezpłatnych badań i zabiegów laboratoryjnych

PAKIET OPTIMUM
• Masz dostęp do lekarzy 35 specjalności 
• Przysługują ci 4 wizyty domowe w roku
• Możesz skorzystać rocznie z 30 zabiegów rehabilitacyjnych w warunkach ambulatoryjnych
• Masz 403 bezpłatne badania i zabiegi laboratoryjne
PZU Zdrowie: Zapewniamy ochronę zdrowia ok. 400 tys. klientom Opieki Medycznej
Nie musisz stać w kolejkach. W ciągu maksymalnie 2 dni roboczych konsultant umówi cię na wizytę do internisty, lekarza rodzinnego lub pediatry. Ze specjalistą spotkasz się w ciągu maksymalnie 5 dni.
W zależności od wybranego pakietu możesz wykonać od kilkudziesięciu do ponad 400 badań i zabiegów w krótkim czasie.
Masz gwarancję dostępu do lekarzy specjalistów bez limitów i bez skierowań.

http://www.poradnikz...czna_42652.html

#14 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 28 wrzesień 2015 - 17:34

ubezpieczenie na życie

ciekawy materiał...

https://superpolisa....y-likwidacyjne/

#15 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 08 październik 2015 - 17:05

ubezpieczenie na życie

Gdy pracowałem jeszcze na etacie, to byłem w tzw ubezpieczeniu grupowym. Oferta całkiem ciekawa, ale nie otrzymałbym teraz takiej gdy jestem na swoim. Trochę to dziwne, bo niby co - jestem gorszym klientem niż wtedy gdy pracowałem na etacie?

Indywidualne ubezpieczenie w PZU nie należy do najtańszych, szukałem czegoś innego i w ten sposób trafiłem na proama - tu macie opinie na ich temat: https://www.proama.p...pinie_o_proama/

Wrzucam, może ta info komuś się przyda.

Po pierwsze- masz REGON, NIP, minimum 2 osoby - można zrobić ubezpieczenie grupowe.  W niczym się nie różnisz od jednoosobowej działalności gospodarczej pod tym względem.

Jest zapewne mniej atrakcyjna cenowo niż branżówka dla grupy 300 osobowej... ale- rzuć okiem na to co w załączniku

Po drugie... mała dygresja....

może PZU nie należy do najtańszych szukając czegoś tańszego trafiłeś celnie... w Proama

ja szukając chleba zamiast pieczywa z polskiej mąki wybrałam pieczywo sprowadzone do Polski z Niemiec, wyprodukowane przez niemieckiego rolnika.....

zarabiam w PLN, wydaję lokalnie, istotne dla mnie jest to gdzie moja kasa wyląduje

. Oddziały zagranicznych zakładów ubezpieczeń w Polsce:

- Ceska Pojistovna S.A. Oddział w Polsce (PROAMA)

- Avanssur S.A. Oddział w Polsce 

- Liberty Seguros S.A. Oddział w Polsce (Liberty Ubezpieczenia)

- AGA International S.A. Oddział w Polsce

- AIG Europe Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce

- BTA Insurance Company SE Oddział w Polsce

- Cardif-Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce

- ACE European Group Ltd Sp. z o.o. Oddział w Polsce

- Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce

- SOGECAP S.A. Oddział w Polsce

- Inter Partner Assistance S.A. Oddział w Polsce 

Załączone pliki

#16 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6302 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 09 październik 2015 - 07:49

ubezpieczenie na życie

....Dla kogo PZU Opieka Medyczna?

Ubezpieczenie jest adresowane do osób, które nie skończyły 67 lat. Może obejmować także małżonka lub partnera oraz dzieci. PZU Zdrowie gwarantuje:

ale rodziców już nie, nawet jak pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym.

Kiedyś właśnie interesował mnie temat bo chciałem wykupić dla rodziców w moim zakładzie pracy i lipa, żonki i dzieciaków nie mam a rodzicom wykupić się nie da (nie dało się nawet jak rodzice pracowali w gospodarstwie rolnym gdy część była na mnie a część na nich).

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share wwiol

wwiol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 10 październik 2015 - 20:35

ubezpieczenie na życie

yhm... da się... da.

umowa cywilno prawna (zlecenie,... o dzieło..) i się da

nawet małżonkę doda