Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arion650
      Witam.Mam pytanie odnośnie wymiany radia oryginalnego w Pronarze 1025 ponieważ nie wiem jak je wyjąć i nie wiem czy nie trzeba zdejmować do tego podsufitki.Prosze o szybką odpowiedz jeżeli ktoś to robił.
       
      PS.Z góry dziękuje,pozdrawiam
    • Przez PrzemysawMatus
      Witam.
      Otóż mam problem, od pewnego czasu radio w zetorze zaczęło tracić zasięg pojawiały sie szumy, brak sygnału. Do rzeczy, w jaki sposób to radio zdemontować? Za żadne skarby nie moge go wyjąć z panelu, nie wiem w jakim miejscu jest zamocowane próbowałem przez otwór głośnika, ale nie ma dostępu. Mam nadzieję, ze sa osoby, które miały doczynienia z tym problemem. Pozdrawiam
    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez Konrad156
      Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc
    • Przez Sebastian567
      Witam mam problem posiadamy case i new holHolland w case aby radio działało trzeba przekręcić kluczyk a w new holland stacyjke włączyć powoduje to po dłuższym czasie rozładowanie bateri co mogę zrobić aby działało jak w case?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj