Skocz do zawartości

Zdjęcie

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 18:41

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Jaką masz tą kabinę: z reflektorami roboczymi z tyłu w dachu i z ogrzewaną tylną szybą? Coś mi z tym wyłącznikiem nie pasuje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Dzisiaj, 09:44
  •  

#22 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 10 grudzień 2013 - 19:54

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Tak podgrzewa tylna szybka i refraktory w dachu z tyłu.Ogólnie to dmucha ciepło i jest ok. B) Jak wyjadę z garażu kiedyś to zrobię zdjęcie włączników i ci za linkuje.

#23 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 10 grudzień 2013 - 21:00

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Nie musisz, mam taką samą kabinę :) Z tym wyłącznikiem to u Ciebie coś nie tak: lewe skrajne położenie - ogrzewanie szyby, następnie wyłączenie wszystkiego,wysokie obroty wentylatorów, niskie obroty wentylatorów, niskie obroty wentylatorów i ogrzewanie tylnej szyby (razem). Tak jest w oryginale. Tym wyłącznikiem nie włączysz zimnego nawiewu jeśli zawór po prawej stronie w dachu - duże pokrętło - jest otwarty.

#24 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 09:31

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Może bo zimnego nawiewu jeszcze nie miałem okazji włączyć bo mam go nie cały rok i podgrzewanie tylne szyby jeszcze nie używałem bo u mnie jest non sto otwarta.A to on nawiewu jest ten zawór a ja się głowiłem od czego on jest.

Jak przekręcę ten włącznik od zimnego nawiewu to będzie leciał zimno czy muszę jeszcze coś włączyć bo podobno w szerokich kabinach to inaczej wyglądało?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share wlamaj1

wlamaj1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 18:37

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza W szerokich kabinach jest suwak zamiast pokrętła. Kręcisz pokrętłem w prawo do oporu i masz zimny nadmuch, ewentualnie parę chwil czekasz aż nagrzewnica ostygnie...

#26 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 11 grudzień 2013 - 18:54

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Aha dzięki.W lato zdjąłem dziwi i nie było kiedy wy testować zimnego nadmuchu,ale pewnie bym próbował kręcić czym się dało żeby zimno leciało. :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 27 grudzień 2013 - 21:23

płyn chłodniczy, lampa ostrzegawcza Panowie zakupiłem lamp teraz w które miejsce ją założyć gdzieś z przodu czy z tyłu dodam że za bardzo nie mogę jej wynieść nad kabinę bo mi do garażu nie wejdzie. Pod co ją podłączyć czy robić cały nowy układ jeżeli tak czy dawać w instalację przekaźnik