grego

Przedłużka żmijki - gdzie dorobić

Polecane posty

grego    385

Potrzebuje dorobić przedłużkę do żmijki tylko nieco nietypową bo o średnicy 125mm, zna ktoś zakład który by takie coś wykonał? Najlepiej w woj opolskim lub ościennym. Obdzwoniłem parę z allegro ale jakoś niechętnie podchodzą do mojej prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek123    1

niedaleko pszczyny woj śląskie dorabiają żmijki więc może by się tego podjeli postaram się załatwić namiary jak był byś zainteresowany


Witam Mam na imię Szymon posiadam gospodarstwo ale zajmuję się tym tylko czysto hobbistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

To jest jakaś zachodnia żmijka o dość nietypowej średnicy 125mm, a przynajmniej ja się z taką jeszcze nie spotkałem u polskich producentów, dodatkowo jest łączona na obejmy i musi się zgadzać średnica i grubość blachy. Dodatkowo parametry ślimaka też muszą się w miare zgadzać tzn skok 10cm. W którym to sklepie takie rzeczy sprzedają? Także trzeba by jednak takie coś wykonać na zamówienie, a wole dać z 500 zł za 2m, niż kupować nową o 2 m dłuższą za 2,5tys albo i więcej.

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Tego producenta na pewno były na opaski, średnicy nie pamiętam (ale jest nietypowa) zadzwoń może coś posiada (bo przenośników już nie robi) jakieś odpadki to coś skompletujesz jeżeli parametry będą odpowiadały .

 

http://www.ws-sosnow...l/oferta.html��

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samson
      Witam Chciałem was zapytać z czego macie dorobione obciążniki, kuzyn kupił 3 obrotową i dx85 z przodkiem troche skacze. Na przodzie ma tylko 6 oryginalnych obciążników. Ma obciążniki od ursusa z kół ale nie wiemy jak to przymocować. Może pospawać jakąś skrzynkę nawrzucać złomu i zalać betonem? Co Wy na to? najlepiej gdybyście pokazali mi fotki swoich dorobionych obciążników. Z góry dzięki pozdrawiam wszystkich
    • Przez rafal4610
      Witam. Zwracam sie do was z prośbą o małą pomoc. Otóż chce zrobić sobie przedłużke do bel zakładaną na widły. Musze coś takiego zrobić bo w widłach mam zęby zaspawane i ciężko sie w bele wbić. Planuje zrobić to tak. 2 profile zakładane na zęby w ładowaczu i zabezpieczane jakąś linką czy coś. Do tego przyspawany profil poprzecznie i do niego zęby. Do tego przyspawam coś pionowo żeby bele przy podnoszeniu podtrzymywało(mam nadzieje że wiecie o co chodzi). Teraz mam kilka pytań. Jakiej grubości profili użyć, aby to trzymało? Czy pod zęby dawać tulejki, jak w org. widłach czy po prostu do profilu przykręcane ? Przedłużka będzie służyć tylko do siana i słomy, bo w sianokiszonke sie jakoś lżej wbija:D
    • Przez mf387
      Witam. Przymierzam się do zakupu stołu do rzepaku do mojego john deere 1055. Mam jednak problem bo przeglądajać ogloszenia widziałem same duże stoły (powyżej 3,9m) a mój heder ma coś koło 3m koszenia. Znalazłem firme która by dorobiła stół lecz musze im dowieżć heder ponad 400km i kosztuje ponad 15tys zł.  Czy ktoś z was dorabiał gdzieś może taniej? A może ktoś planuje sprzedaż podobnego stołu w rozsądnych pieniądzach 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj