ReKoRd022

Prasa rolująca do 60 000 zł nowa czy używana ?

Polecane posty

ReKoRd022    0

WItam kupiłem prasę claas variant 350 2008 rok 6000 bel kupiona w polsce pasy wszystko w orginale nie zużyte mam nadzieję że będe

zadowolony z niej i że będzie lepiej się nią pracować jak sipmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aresss    6

Z takiej prasy napewno będziesz i bedzie ci sie lepiej nią pracować niz sipmą Bo to dwie inne bajki prasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriank66    4

Witam.
Szukam prasy do 60 tyś. 
Za 60 tyś moge kupić nową prase Uni Famarol z rotorem nożamy hydraulicznymi opuszczaną podłogą siatką i sterowaniem elektornicznym
Lub Zagraniczną. I sie zastanawiam. robie około 600 balotów rocznie. 
co polecacie? Czy kupić nową polską prase czy zagraniczną używaną z ok 2005-2008 roku?
Chce żeby miała rotor i owiajnie siatką.
zastanawiam się nad tą:
http://otomoto.pl/prasa-john-deere-578-2007r-8000-bel-nie-575-644-class-krone-sipma-welger-A455128.html

Ma nie dużo zrobione bo wychodzi około tys bel rocznie. Czy ktoś ma prase John Deere i jest zadowolony?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriank66    4

Dodam że mam ciągnik 105 KM 6 cylindrowy i bardzo górzysty teren. więcej robie sianokiszonki.
mam dylemat miedzy polską nową a uzywaną zachodnią. dużo czytałem o polskich nowych prasach i wiele im brauje. po pierwszym tys bel zaczynają sie wady pokazywać.
do tej pory miałem czerwoną sipme z 98 roku farme łańcuchową i chodziła bez zarzutów jednak była mało wydajna.
doradzicie coś? wypowiedzą sie użytkownicy pras john deere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj