Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeróbka tura 5 na większy pochył łyżki

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin2057

marcin2057

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 893 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 11:24

Przeróbka tura 5 na większy pochył łyżki Witam mam Tura 5 http://www.agrofoto....rsus-902-tur-5/ i jest w nim mały problem szczególnie przy stawianiu bel z sianokiszonką bo chwytak nie pochyla się pod kątem 90* do ciągnika i zastanawiam się jak to przerobić i czy jak bym założył dłuższe siłowniki pochyłu lub zamienił ten łącznik od samopoziomowania z siłownikiem od pochyłu to czy by było lepiej ? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeróbka tura 5 na większy pochył łyżki Dzisiaj, 23:36
  •  

#2 Share 0711piotrek

0711piotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 17:04

Przeróbka tura 5 na większy pochył łyżki Też mam taki problem i myślałem zeby zamienic silownik z tym cieglem ale ono musi byc zaczepione nad siłownikiem tam na łącznaiu i wtedy moze by cos dalo tylko ze trzeba przerabiac swoznie bo u mnie są na ciegle ciensze a na siloniku grubsze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 listopad 2013 - 17:05

Przeróbka tura 5 na większy pochył łyżki same siłowniki nic nie dadzą... przyjrzyj się jak ma rozwiązanie TUR-6 to bedziesz wiedział jak to zrobić, też ma T-5, a problem stawiania balotów rozwiązałem porzez zakup chwytaka do bel z metal-fahu ( typ szwedzki, jak to go nazywają) i balota stawiam za jednym podejściem, i zamierzam zamienić łyżkę na M-F, ponieważ ma inny kont mocowania do ramki, w twoim prawdopodobnie jest pod kontem 90 stopni

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)