Zaloguj się, aby obserwować  
farmer_89

brak pradu w c 330

Polecane posty

konrad18    3

Czyli podłącz światła według tego schematu który znalazłeś i sprzęt na wiosnę gotowy. :D Cieszę się ze mogłem pomóc i ze moje rady się przydały polecam się na przyszłość. :) Myślę że brakło ci kolego podstawowej wiedzy w tym temacie z dlatego nie potrafiłeś sobie poradzić z tymi problemami ale i tak szacunek dla ciebie ze mimo braku wiedzy instalacja jest w jednym kawałku i mam nadzieje niedługo będzie działać poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

jednak podlaczylem tak jak a tym schemacie i nadal nie ma swiatel dugich, były tylko zamienione kabelki z bezpiecznikow do stacyjki, zlacza 56a i 56b, zmienilo się tylko to ze nie swieci się kontroka długich na drugim przelaczeniu kluczyka stacyjki, ze skrzynki bezpiecznikow do stacyjki kabelki sa podlaczone na pewno dobrze wiec przyczyna musi być gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego, kombinujesz już drugi tydzień, a efektów brak. Akurat światła masz na osobnych bezpiecznikach, więc nie ma z tym problemu. Weź żarówkę 21W, dolutuj dwa przewody, jeden do masy a drugim dotykaj kolejno: zacisków stacyjki, później jeden zacisk bezpiecznika, drugi zacisk, i w końcu listwa pod maską i same żarówki świateł. Zacznij od zacisku 30 stacyjki. Jak Twoja kontrolka nie zaświeci, to znaczy, że poprzedni obwód nie działa. Ten Twój przypadek zajmuje maksymalnie 15 minut pracy wliczając w to jeszcze co najmniej jedno piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Tomek260294
      Witam, potrzebuję pomocy, mam kompletny zanik prądu na całym kombajnie(żadnej reakcji, akumlator w porządku). Ostatnie przygotowania do żniw, pozostało mi tylko podłączenie halogena oświecającego rurę wysypową, (dziś nie sprawdzałem ale prawdopodobnie jest H3 o zbyt dużej mocy bo jak podłaczyłem halogen to 2 razy spaliłem bezpiecznik, podłączając bezpośrednio bez przekażników, ale powinno wytrzymać), spróbowałem się więc podłączyć pod zapalniczkę i wszystko zgasło, kontrolki się nie odzywają, nie ma wcale prądu... miał ktoś taką przygodę>?? może stacyjka się spaliła>?? dodam, że już wcześniej nie łączyła, nie miałem światła drogowego(prawego) poruszałem wsówkami(od kabli lamp drogowych) przy stacyjce i działało wszystko ok, teraz znów był ten sam problem...
    • Przez Luki1988
      Witam. Panowie pomóżcie bo tracę cierpliwość do zetora... Nagle zgasla kontrolka od ladowania która świeci się jak włożymy kluczyk. Wiadomo od razu nie można zapalić. Brak wszystkich swiatel,zegary nie działają. Jedynie trąbka działa. Na początku zacząłem grzebać przy klemach ale skoro klakson działa to znaczy że prąd dochodzi ale dlaczego tylko do klaksona? Stwierdziłem że stacyjka padła. Na nowej to samo. Co do licha???
    • Przez Mich9
      Mam problem w w/w modelu. Nie działa wyłącznik prądu, zdmontowalem przycisk niby jest dobry w skrzynce z bezpiecznikami jest jakiś przełącznik ale raczej to nie to. Może ktoś poradzi?
    • Przez janekpro
      Witam wszystkich jestem tu nowy, to mój pierwszy post jbc. 
      Mam ursusa 3512 i jak w temacie nie mam prądu tzn. nie ma ładowania, grzania na świecach, kierunków, wskaźnika paliwa a tak to wszystkie światła są i klakson też działa. Zepsuło się podczas montowania wiatraka 12v 1.2A no i zamontowałem, pokręcił się chwile i nagle przestał działać a za tym własnie poszły te rzeczy co wyżej wymieniłem. Zerknąłem do bezpieczników i niby wszystkie są dobra a nie działa. Proszę o waszą pomoc i sensowne odpowiedzi. Albo jak by ktoś miał opis bezpieczników to też bym prosił. 
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Otóż w mojej renowce nie ma prądu w górnym panelu (tam gdzie radio) , nie ma podświetlenia zegara, przycisków halogenów  . Dodam ze już wcześniej miałem problem gdyż do radia zamiast 12 v dochodziło 6v i radio podczas pracy wyłączało się. Teraz w ogóle nic tam nie działa. Światła tylne , stop, kierunki działają. Czy ma ktoś pomysł co to może być ? Sprawdziłem przekaźniki i wszystkie dzialaja 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj