Skocz do zawartości

Zdjęcie

Taśma do 75-30

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krzysztof1410

krzysztof1410

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 10:42

Taśma do 75-30 Dzień Dobry

Mam na wykończeniu taśmę odsiewacza do 75-30 długość około 4,5 może mniej. Mam też już słabą tą taśmę załadowczą i muszę poszukać nowych.
Dlatego zawraca się do was drodzy forowicze abyście mi doradzili w jakich firmach się zaopatrzyć a gdzie nie kupować, bo chcę uniknąć kupienia oryginałów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Taśma do 75-30 Dzisiaj, 21:42
  •  

#2 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:06

Taśma do 75-30 Po pierwsze to temat nie w tym miejscu co trzeba.
Jeżeli chodzi o odsiewacz to najlepiej oryginał on dość mocno dostaje po doopie i nie warto zakładać marnej jakości podróbek. W Agraradzie była taka akcja że jak zamówisz chyba do końca stycznia to na maj masz dostawę gratów z 20% upustem. Możesz też popytać w Granicie oni często mają oryginały w lepszych cenach. Gumstal też robi taśmy prętowe a właściwie chyba je gdzieś kupuje na zachodzie i sprzedaje jako swoje, jakieś 80% ceny oryginału. KIJ to porażka 60% ceny, wytrzymałość rok może dwa, pasy się rozwarstwiają. Mówiąc o taśmie załadowczej masz na myśli tą plandekową co na przyczepę wyrzuca?

#3 Share krzysztof1410

krzysztof1410

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 06:42

Taśma do 75-30 To co z zamienników uważacie że tylko gumstal produkuje zamienniki o w miarę dobrej jakości ?
Czy ktoś słuszał jakieś pozytywne komentarze o firmie KiJ czy tylko negatywne bo szczerze znalazłem ich szybciej niż gumstal i chciałem tam kupić.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Szarlej

Szarlej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 07:53

Taśma do 75-30 KiJ robi kijowy sprzęt.

#5 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 12:14

Taśma do 75-30 Kolego @krzysztof1410 moja opinia na temat taśm z KIJa opiera się na doświadczeniu z tymi produktami. Oczywiście możesz spotkać się z pozytywną oceną ich wyrobów ale najczęściej mówią tak ludzie którzy nie mieli styczności z oryginałem lub dobrymi zamiennikami. Poza tym uwierz mi nie ma co oszczędzać na taśmach które przenoszą największe obciążenia, czy 1000 euro za odsiewacz który przeleci 10 lat to aż tak dużo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />