Skocz do zawartości

Zdjęcie

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:wszytkim czym zajmuje się rolnictwo:)

Napisany 11 listopad 2013 - 20:44

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC niedawno zakupiłem prasę marki claas rollant 46RC i mam jeden wielki dylemat gdzie powinien znajdować sie sznurek od prasy boja przesadziłem przez adapter sznurek i nie wiem gdzie powinien dalej iść/???? bo siadkie ja rozgryzłem gdzie powiną się znajdować mam problem tylko z siadka. a i co do czego jaki przycisk jest w sterowniku bo amm tam czrby przycisk i czerwony guzik do wcisniecia i od czego to jest ??? za wszelkie rady z góry dzieki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC Dzisiaj, 20:02
  •  

#2 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 13:18

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC piszesz jakoś nie jasno...trudno zrozumieć... sądzę że na tej prasie są rysunki jak co gdzie założyć/przełożyć....obejrzyj dokładnie... guziki po prostu sprawdż [powinieneś przy kupnie] , mam starszą prasę 44sp i jest tam rozrysowany na blachach tak sznurek jak i siatka.

#3 Share ejczbio

ejczbio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:14

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC No w końcu kupiłeś prasę. Poczytaj ten temat http://www.agrofoto....anie-o-obsluge/ jest coś o przyciskach na sterowniku. Chyba dobrze, że postawiłeś na coś markowego, a nie polskiego.
Ps. oglądaliście 2 lata temu u nas prasę Metal Fach, którą sprzedawaliśmy ;) Powodzonka, i niech śmiga bezawaryjnie :)

#4 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 22:43

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC no no kupiłem prase :) no ja postaram sie wrzucic fotki tej prasy :) no na markowego postawiłem na claasa 46 ful opcja wolałem troche poczekać i9 kupic tako konkretniejszą niż jakoś polską :D a dziekuje ;D zbyszku no tam są rysunki ale do pewnego mometu dalej nie wiem gdzie ten sznurek pościć tam sa takie prety co przechodzi sznurek no ok ale gdie go dalej puścić bo ja nie wiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share zbyszek8201

zbyszek8201

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 09:38

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC patrz dokładnie na te rysunki,na pierwszy rzut oka wydaje się trudne,lecz na spokojnie patrz i przekładaj, za pierwszym razem też się motałem... lub poproś kogoś o podesłanie fotek z założonym , ja mam starszy model więc jest inaczej. Zarówno od sznurka jak i siatki mam dobrze rozrysowane.

#6 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 22:37

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC a no oki dzięki a mam jeszcze takie pytanko tam, są takie dwa nożne co się przesuwają a od czego one Są ?? może wie ktoś??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Aleks72

Aleks72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 22:39

wątpliwości zakupionej prasy claas rollant 46 RC ps wie może ktoś czemu nie dodaje moderator moich fotek ??