Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arion640cebis

arion640cebis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 20:07

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640 rozmawiałem z firmą która tuninguje ciągniki i polecali aby odłączyć powrót spalin na komore silnika ponieważ przedłuża to żywotność silnika

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640 Dzisiaj, 05:46
  •  

#2 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 20:37

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640 to w sumie każdy ci poleci ;) Spalanie paliwa w powietrzu,a w spalinach,to niebo a ziemia ;) Powinien się poprawić na niskich obrotach
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#3 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 20:49

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640 Zatykaj egr bezdyskusyjnie, zatkaj najlepiej przewód ze spalinami np. podkładką z blachy bez otworu, nie grzeb nic przy mechaniźmie otwierania i zamykania egr, niech się otwiera i zamyka dalej na sucho bez spalin.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640 Dzisiaj, 05:46
  •  

#4 Share arion640cebis

arion640cebis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:52

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640 dzięki firma odłączyła egr i moc ciągnika bez zaworu egr wynosiła 185 koni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share canabis

canabis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 12 styczeń 2015 - 18:51

Mam pytanko czy polecacie odłączenie zaworu powrotu spalin w arionie 640

@arion640cebis i jak jesteś zadowolony z tego odłączenia? nic się nie wydarzyło przez rok z ciągnikiem z racji odłączenia tego zaworu??

Nie chciałeś dodatkowo trochę podnieść mocy??