krolikNH

PILMET -opinie użytkowników

Polecane posty

krolikNH    56

Tak jak w temacie proszę o spostrzeżenia, opinie szczególnie ci którzy posiadają PILMETY, ponieważ niedługo może kupie opryskiwacz i chce wiedzieć jak PILMETY chodzą. Z góry dziękuję. :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Podobno sprawują się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja mam PILMETa z lat 80' XXw i mnie sprawuje się jak na swoje lata rewelacyjnie i teraz chciałbym poznać opinie innych użytkowników tej marki opryskiwaczy. Pozdrawiam. :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Pilmeta z 1990 roku 400 litrów, do tej pory sprawuje się dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

ja mam pilmeta z 2002 r i jestem zadowolony jet to model 1600 chyba miesci sie do niego 1800 l fima godna polecenia


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Do zeszłego roku miałem Pilmeta 400l i kupiłem też Pilmet Elara 1615. W nowym nie wystąpiły żadne problemy. W starym z 91r było kilka niepraktycznych rozwiązań i nie było zbiornika na czystą wodę, jednak jakość wszystkich elementów była bardzo dobra. Nie wiedziałem nic o uszczelkach, zaworkach i innych tego typu sprawach. Jakość była super i dlatego kupiłem też opryskiwacz Pilmeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja miałem pilmet 312 (chyba) przez 18 lat i nie było żadnego nawet najmniejszego problemu.Ale w końcu ojca wkurzył ten układ zawieszania.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No to jest potwierdzenie tego, że Pilmet ma dobrą renomę wśród opryskiwaczy i raczej tak będzie... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

ja ma 300 l z 10 m belką z lat 80 i chodzi ekstra a kuzyn ma pilmeta 615 w tamtym roku kkupił i mówi że to jest maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No ja mam 400l i też 10m belka, troche przy krótka... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
ja posiadam pilmeta 1618 z 2005roku. jak narazie nie narzekam :P

 

Masz jego jakies fotki?? I w jakiej wersii brałeś go??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak dla odmiany mam 615L z 2007 (czyli ma za sobą jeden sezon) i co mogę powiedzieć... kilka cieknących opraw, znaczny czas reakcji nanometru, który z resztą już tak wypłowiał, że niewiele na nim widać. Reszta bez zarzutu.


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

To widze, że oprócz drobiazgów to nic poważnego się nie działo... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
No tak dla odmiany mam 615L z 2007 (czyli ma za sobą jeden sezon) i co mogę powiedzieć... kilka cieknących opraw, znaczny czas reakcji nanometru, który z resztą już tak wypłowiał, że niewiele na nim widać. Reszta bez zarzutu.

a ja mam 615'stkę z 2006r (dwa sezony za nim) i manometr spoko, ale nie raz zlamalo się końcówkę :P

myslę ze sprzed godny polecenia -c-360 pracuje z nim

 

heh moj to byl jeszcze kupiony przed wykupieniem pilmeta przez unie gorup

po prostu kilkanaście sztuk za moim zostało sprzedanych a potem już produkcja z uni byla

pisalem z pracownikiem zakladu i po numerze seryjnym poznałem :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

"Nie raz sie końcówkę złamało..." - sama na pewno. :P Witaj w klubie. :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollek    0

ja mam 1015 z 2001 r zmiesci się 1200 l. belka 15m. niemam zadnych zastrzeżeń do pompy i całego opryskiwacza . tylko mógł by być lepiej pomalowany.(odskakuje lakier na belce).

BRAKUJE PORZĄDNEGO PODKŁADU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Mój wujas ma 1000l też Pilmeta i malowanie belki jest karygodne. Po pół roku zaczęła farba odłazić, trzeba będzie ją od podstaw pomalować... :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Ja mam Pilmeta z 88r o pojemnosci 2000 litrowi szerokosci 18m,sprawuje sie ok. Duzym plusem jest pompa bezawaryjna tylko biezace przeglady i w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Przy moim Pilmecie też pompa bezawaryjnie parcuje... Rocznik 87' bodaj (juz dokładnie nie pamiętam)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matucha    0

No to ja dorzucę coś od siebie. U mnie w domu mamy 2 Pilmety. 1000l z '80 - sadowniczy, założona teraz belka 14m i przesunięta oś do przodu o 30 cm żeby go szło ręcznie dźwigać, drugi z '91 bodajże 2000l i jak dotąd nic się z nimi nie działo.


Życie zaczyna się po 100 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

Tylko,ze nowe Pilmety maja juz sporo czesci wloskich,a to raczej minus. Ale ja planuje kupno opryskiwacza i raczej tez to bedzie Pilmet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
    • Przez zielas
      Witam,
      Proszę użytkowników opryskiwaczy RAU z komputerami quantotron o opinie na temat ich precyzji.
    • Przez nemo1
      Posiadam dysze eżektorowe MMAT czerwone i niebieskie dwustrumieniowe Lechler. Nie zwracając na producenta chciałbym spytać się osób które używają obu typu eżektorów do jakich zabiegów ich używacie i która będzie lepsza według waszego doświadczenia. Wiem że prawidłowa praca eżektora to min 3 do max 5 bar.  Wykonałem czerwonymi dopiero dwa zabiegi wydatek wody 240 l/ha 10 km/h ciśnienie prawie 4.8 bar czyli według norm z tabeli. Tylko jakie będą efekty np pryskając herbicydem czy grzybówką. Kropla jest większa niż w niebieskich (jednostrumieniowych). Prędkość 10 km/h wydaje się szybko. Czy zabieg będzie skuteczny? Proszę o opinię użytkowników.
      Do tej pory pryskam dwu strumieniowymi 220 l/ha 8 km/h i też niecałe 5 bar. Tylko trochę mnie irytują bo lubią się przytykać pomimo filtrów i lubię trochę szybciej pojeździć.  
      Nie wiem czy zrezygnować z czerwonych
       
       
    • Przez gregorz
      Witam potrzebuje  pomocy sterownik bravo 300s  podczas składania belki opryskiwacza załącza  się podnoszenie belki co może być przyczyną? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj