Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki kompresor do spreżarki

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 22:39

jaki kompresor do spreżarki Orientuje się ktoś z was czy możliwe jest zbudowanie kompresora z wykorzystaniem kompresora klimatyzacji z autobusu kom miejskiej chyba Solbus? Kompresor Webasto czterocylindrowy z własnym smarowaniem rozbryzgowym, 40,5 m3 h, ciśnienie 19 bar. Koło pasowe złączane z wałem korbowym elektrycznie przez jakieś sprzęgło elektromagnetyczne czy cewkę. Kompresor nie posiada chłodzenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki kompresor do spreżarki Dzisiaj, 09:57
  •  

#22 Share ene

ene

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 08:57

jaki kompresor do spreżarki Od klimy zwykle kompresory smarowane są olejem wymieszanym w gazie chłodniczym - ale jak w tych Solbus-ach jest to rozwiązane to nie wiem.

#23 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 10:46

jaki kompresor do spreżarki Kompresor wygląda tak. Posiada wlew oleju i 2 wzierniki do sprawdzania poziomu. Interesuje mnie właśnie trwałość takiego kompresora. Do piaskarki były pewnie za słaby, ale do klucza pneumatycznego czy szlifierki mógłby być. Do chłodzenia mógłbym wykorzystać jakiś duży wentylator. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share kamilczw

kamilczw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:03

jaki kompresor do spreżarki Witam mam takie pytanie który kompresor będzie lepszy o ciśnieniu nominalnym 10 atm 590l/min czy 8 atm 650l/min do piaskarki 80l takiej z allegro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 17 luty 2014 - 18:15

jaki kompresor do spreżarki 8 bar wystarczy do sprężarki ale nieraz mieć lepiej zapas do pompowania czegoś. kompresor nie zależy od pojemności piaskarki tylko wielkości dyszy w niej.