Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z opuszczaniem ładowacza Ł-104

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ABC

ABC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 09 listopad 2013 - 19:01

Problem z opuszczaniem ładowacza Ł-104 Witam wytłumaczę wszystko po krok po kroku. Mam zamontowanego tura Ł-104 na Zetorze 7745, ładowacz jest napędzany układem zasilania zewnętrznym to znaczy z w WOM . Pompa od cyklopa, przekładnia zębata i zbiornik oleju.Problem pojawił się gdyż tur zaczoł opadać wiadomo wymienione zostały oryngi troszki pomogło .
Założyliśmy zamki hydrauliczne na siłowniki, żeby ich nie cofało fakt pomogło to bo tur przestał opadać samoczynnie .Ale podczas opuszczania tur podskakuje nierównomiernie opada i jeszcze tak jakby w siłownikach coś skrzypiało czy jakoś tak , że aż traktorem buja i to dobrze . Dzwonione było bo tej firmy co nam sprzedała te zamki i też nie wiedziały o co chodzi .
Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z opuszczaniem ładowacza Ł-104 Dzisiaj, 19:42
  •  

#2 Share leszcz8

leszcz8

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 156 postów

Napisany 19 listopad 2013 - 21:18

Problem z opuszczaniem ładowacza Ł-104 Jakiej marki jest ten ładowacz ? Agromasz ? Ja mam Ł-106A i też już trochę mi szwankuje. Twój jest sterowany joystickiem czy rozdzielaczem ? Jeśli joystickiem to sprawdź napięcie linek, czy nie są za luźne i nasmaruj ten wąż w którym jest linka aby swobodnie to chodziło. Jeśli to nie poskutkuje to możliwe, że jest coś uszkodzone w tym rozdzielaczu do, którego podłącza się szybko złącza przy ładowaczu.
Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ABC

ABC

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 24 listopad 2013 - 20:19

Problem z opuszczaniem ładowacza Ł-104 Ale jak zdjęte były te zamki hydrauliczne to normalnie opada jest problem gdy były one założone