Zaloguj się, aby obserwować  
Dropek

Kupno Belarusa 1025 opinie

Polecane posty

Dropek    0

Witam zamierzam kupić nowy traktor a mianowicie Belarus 1025 czy go polecacie czy jest awaryjny ile pali i czy w orce uciągnie pług 4 skibowy obracany i agregat uprawowo siewny czy polecacie ten traktor proszę o pomoc Liczę na Waszą pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padre1989    13

Smigam belarusem 952 wiec powiem ci ze z tego co slyszalem w 1025 jest skrzynia dosc ciezka do jazdy i do 4 obrotowej bedzie potrzebny dodatkowy obciaznik bo ma dosc lekki przod , ja bym bral 952 pare koni mniej ale dla mnie lepszego sprzetu nie ma .
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris1    1

Najgorsze wlasnie sa w nich skrzynie. Wiem cos o tym bo mam wlasnie 1025 i ta skrzynia to porazka zupełnie, jesli chodzi o silnik to chodzi dobrze ale tez spalic troche potrafi ale za to moc ma nie mozna powiedziec


Kris1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesior90    23

Posiadam pronara 1025A. Spalanie to od 10 do 13 litrów na hektar w orce 4 skiby zagonowy. klasa IV najczęsciej. Skrzynia nie jest taka zła bo do pracy w polu jest super. Przełożenia są odpowiednie ale z transporrtem gorzej jak z jedynki szosowej trzeba ruszyć z ładunkiem .Ogólnie polecam . Mój nastepny traktor to prawdopodobnie bedzie belarus 1221 lub pronar 1221. Wiadomo są awarie ale w jakiej marce ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam belarusa 1025 3 lata i jestem z niego zadowolony mam 4 obrotowa ktora wazy tone dwiescie i smigam agregat mam uprawowo siewny 3m i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad97    0

A mój wujek ma i to istny złom . Co chwilę się psuje . W zimę przy -5 nie odpala kurde on przy +5 ciężko ma . W lato czasami nawet odpalić nie idzie, a broń boże go zadusić to pół dnai się meczysz. Oleje ciekną z każdej strony. Największy minus, brak klimy . W żniwa w dzień nie idzie nim robić. Dlatego jak ja jestem wszystkie polowe robie w nocy . Chodź i z tym ciężko bo ma ch*jowe światła orginalne . xDD Ja ogółem nie polecam . :) już bym wolał kupić 15-20letniego Ursusa niz nowego Belarusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

konrad97 - jak dba tak ma. Gdyby o niego zadbał i pozaglądał, co jest nie tak, nie byłoby problemów z paleniem, wyciekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Powiem tak jaka cena taka jakość ,Jak widziałem nowego belarusa 1221.4 z common rail ,jaki tam jest gąszcz przewodów ,różnego rodzaju wężyków na silniku ,masakra ,mocno to wszystko przekombinowane

 

Chyba robią co mogą aby nie wypażć z rynku ,ale atrakcyjna to jedynie w tym wszystkim cena

 

Ciekawi mnie bardzo czy potrafili by za te same choćby pieniądze zrobić ciągnik jakościowo porównywalny z zachodnimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@arab1 Nikt nikomu nie kaze kupowac silnika z CR. Jest do wyboru do koloru roznych typow, m.in. z normalnymi MMZ. Nie ma co narzekac choc w moim przypadku na brak rewersu ale jak narazie na nic wiecej.

 

@konrad97 jak twoj wuj Belarusa tak niszczy to innego Ursusa tez by zdziadowal, moze niech lepiej koniem robi, tak to byl by dobry pomysl. Belarusy slyna z zapalania na dotyk (wystarczy przekrecoc kluczyk na ulamek sekundy) szczegolnie te z 24voltowym rozruchem. A jak tobie tak goraca w lato to zaluz sobie klime albo wentylator chlodnicy z samochodu z konkretnym silnikiem, tylko sie nie przeziab i nie nazekaj.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wzachodnich markach jest przeważnie to ze płaci sie za marke .. fakt wykonanie tez jest lepsze niekt temu nie zaprzeczy .. ale gdyby belarus kosztował tyle co fendt tez był by tak a moze i lepszy


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM  + ładowacz czołowy 3 sekcyjny w ostatnim czasie był zmieniony olej i wszystkie filtry.Więcej informacji pod numerem telefonu 502908985 - pokaż numer telefonu - odpowiadam na maile, -POMOGĘ ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ... CENA 31500 TYŚ DO NEGOCJACJI...
       
       
       

    • Przez agros99
      Witam. Chciałbym podpytac Forumowiczów, Jaki ciągnik wg. waszej opini najlepszy(najmniej awaryjny) o mocy 130-160 KM, w kwocie do 65000zł. Traktor potrzebny do orki, uprawy 60 ha. Wiem że w tej kwocie to w grę wchodzą Renault, Massey, Zetor 16245 oraz nasz ursus.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj