Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę?

117 odpowiedzi na ten temat

#41 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 09:52

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? a ja gdy kosilem trawe zetorem 5340 nie zauwarzylem kamienia i jak sie dostal to przecielo go na pól i pololwastrzelila w szybe i przez 2 szyby na wylot przeszedl ale mnie ojciec opierniczyl ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Dzisiaj, 13:04
  •  

#42 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 13 styczeń 2008 - 11:01

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? ja miałem jedno nawet zabawną sytuacje wywoziłem śnieg przyczepą z U3512 noi zamuliło troszke na podwórku czeba było użyć blokady ale traktor był skręcony niewiedziałem wtedy że blokada prostuje cały traktor noi bum w płot ale tylko błotnik urwałem ale była zjebka od taty

#43 Share Mazowszanin

Mazowszanin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 13:08

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Jak to juz jeden z kolegow powiedzial,kto duzo pracuje ,to ma i duzo przypadkow -wypadkow.Ja juz nie licze kloszy,lusterek, ani szyb bo czasem nie chcacy,a czasem z przeoczenia sie zdarzy.A moje najwieksze osiagniecia to; przewrocony na bok pelen beczkowoz,posadzony przodem MTZ w rowie,pogiety troche tyl w bizonie przy cofaniu,pogieta maska w 360 o drzewo(myslalem ze sie zmieszcze) zalatwiony dyszel w przyczepie,no i naruszona opaska w stodole przy gnieceniu kuku prze MTZ ktory sie opar cala swoja maso.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 14:12

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja się dwa lata temu zjechałem z kombajnem kosił w zdłuż drogi zaczynał i skręcał prostopadle do drogi kosić i cofnoł tak że ciągnikiem odjechałem ale w rozrzutniku mi połamał adapter.

a kilka lat temu pijany koleś odprowadził mi klatke na świnie bo pożyczał i jak wyjeżdzał z bramy t25 a ostro ruszył i tak całym pędem z brmy wyjeżdzał i pomylił sprzęgło z chamulcem czy mu kołozawineło i długa w płot a za płotem wysoki pniak był wybiło go na pniaku w powietrze bo bez kabiny rusek był i leży nie przytomny a rusek pojechał dalej i zaczepił o słup wyssokiego napecia, koleś leży pod drutami które to kołyszą się jak by miały zaraz się urwać bo zdrowo walnoł w słup rusek iskry się sypią a on pod tym leży nieprzytomny, oczywiście nic mu się nie stało

#45 Share witek0792

witek0792

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 14:14

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? ja jak bołdy woziłem c360 to w pośpiechu zapomniałem włożyc ''blokadek'' na podnośnikach , ruszyłem szybko na podwórku a widełki spadły i ciągnąłem je tylko na śrubie przez jakeś 100 metrów ;)

#46 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 16 styczeń 2008 - 10:00

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja bronowałem c330 (na 5 biegu) i mi przednie kolo odpadło i błotnik urwało, jak wyciągałem c330 z wozem z bagna to wóz zaczęło zciągać i się za drzewo zaparł a ja ciągne i ciągne az wóz prawie rozp**********

Uwazaj na sownictwo

Edytowany przez andrzej2110, 16 styczeń 2008 - 10:05.

http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#47 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 16 styczeń 2008 - 10:07

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja tam dużo nie popsułem :rolleyes: tylko raz urwałem tłumnik w zetorku jak talerzowałem tu widać tłumnik opiera sie na kabinie http://www.agrofoto....image25138.html na całej wsi mnie było słychać :)
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#48 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 21:13

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja w tamtym roku jak kosiłem I pokos traw najpierw pękł mi przewód od wspomagania (duże obroty i szybki skręt przy dużej prędkości :) i nie wytrzymał) zajechałem jakoś na hamulcach do domu, godzina 5 godz. po południu sklepy pozamykane a zostało jeszcze 4ha, więc ruskiego do rotacyjnej i buta,
odkasuje od miedzy i kamyk w szybę i maczek się zrobił <_< przy tej jeździe z rotacyjną t-25 trochę się odmulił <_< Następny wypadek wydarzył się przy koszeniu kuku uczyłem sie kosić sieczkarnią claas jaguar, już jadę sobie wszystko ładnie pięknie robię nawrót cofam sprzęgło hamulec a sieczkarnia leci do tyłu wpadł w bruzdę tylnymi kołami i przy okazji tyłem rozwaliłem płot sąsiadowi 3 przęsła betonowe (4 miesiące temu postawił) jak się później dowiedziałem od kombajnisty po %%% to sprzęgło hydrostatyczne trzeba wyczuć bo hamulec nie zadziała, a jeszcze przypomniało mi się że w te wakacje rozwaliłem bramę wjeżdżającą na podwórko, a przyczyną tego było zapatrzenie sie na piękna istotę która czekała na autobus :) :)

#49 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 17 styczeń 2008 - 16:48

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? no właśnie tyw piekne istoty przeważnie przez nie jest najwięcej wypafków kolega jak zobaczył dupeczke pod sklepem to pokrzywił Heder od kombajnu

#50 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 17:33

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? ja zawadziłem bizonem schodkami ale wyprostowałem i nic nie widać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 17:36

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę?

a przyczyną tego było zapatrzenie sie na piękna istotę która czekała na autobus :) <_<

hehe ja tak miałem tylko motorem w drzewo walłem <_<

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#52 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 20:03

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? ja kiedyś ciapkiem ciągnąłem przyczepe na której bylo ok 4,5 tony zboża i sama przyczepa ok 1,2 tony ważyła...bez hamulca z górki i musiałem skręcić no i w sam raz jakaś kura biegła mi pod ciągnik ja na hamulec i zaczęło mnie pchać i wygiąłem dyszel w przyczepie złożył sie nieźle potem jak się przyczepę ciągnęło to meter w bok szła

#53 Share Igor03

Igor03

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 413 postów

Napisany 17 styczeń 2008 - 20:17

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? jak kosilem pszenice zachaczylem o slup pogiolo, wyrwalo mi caloa rure od wysypywania zboza. Ale w tedy dostalem op.............. od ojca heh <_<

#54 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 20:32

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja podczas swojej 12 letniej kariery kierowcy nie zepsułem nic, ale ostatnio się polałem ze śmiechu jak kumpel cofał Renault Magnum w posesję i wypierd.... cały płot na długości 20metrów, jak to widzę to płaczę do dzisiaj ;)

#55 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:17

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? z pająka 7-mio gwiazdowego zrobiłem zawieszany

;) :)
i pokrzywiłem błotnik przy 4011 o zbieraczke sip sempeter prp-1
i raz przez głupote przewróciliśmy cyklop ;)
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#56 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 21 styczeń 2008 - 21:18

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja też pająka rozwaliłem wszystkie korbatki sie po rozwalały pod pająkiem puściłem linke i wycigałem wujka z rowu ;/ i sie wszystko pokrzywiło ;/

#57 Share koluniokarol

koluniokarol

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, lotnictwo cywilne, muzyka

Napisany 21 styczeń 2008 - 22:15

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? ja majac 8 lat pojechalem z tata, wujkiem i z moim o 2 lata starszym bratem ciotecznym ursusem c330m i z wozem do lasu wywiesc liscie bo bylo to jesienia. zapytalem taty czy moge sie zawrocic i mi pozwolil. brat usiadl na woz i krzyczy jedz, ale ja do niego powiedzialem zeby usiadl na traktorze obok mnie no to sie mnie posluchal i tak zrobil poczym ja odpalilem ciagnik i skrecilem odrazu z miejsca. zafascynowany miom pierwszym w zyciu wyczynem poszwedlem na calego i dalem gas do dechy i skrecilem na maxa zapominajac o wozie az tu nagle slysze wrzask obejzalem sie a tam tata krzyczy a woz rozwalony-za mocno podciolem skrecajac i buf.cale szczescie ze brat usiadl na traktor a nie na woz bo inaczej to nie wiem co by z nim bylo.
''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

#58 Share mar3k17

mar3k17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 18:46

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? a ja naszczęście tylko byłotnik w zetorku porysowałem jak gnój wywalałem z obory u kolegi.

#59 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 19:17

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? z 10 lat temu wyciagałem c330 z błota na wiosne i linka słabo była założona a dokłądniej hak na kultywator przy mf 255 i hak zeskozył i przeleciał przez przednią szybe w c330 i wpadł z tyłu w rozsiewacz, na szczęście ojciec zdążył się schylić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 19:38

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja to mam takie drobne Np: Pogięte okno w chlewie, pogięta brona o słup bo cofałem a nie miałom z tyłu w T-25 świateł roboczych bo mi się żarówki przepalły, rozwalony cyklopem murek od płyty gnojowej. pdczas driftu na orance T-25 ułamana zwrotnica prawa. i jeszcze skrzywiona odkładnia przy 2-skibowym bo w słup żem przyfandzolił jak chciałem wkoło oborać i rozjechana wanna do pojenia krów na podwórku którą rozjechałem sześćdziesiątką i skasowane wszystkie zęby w pająku. Jechałem ruskiem 1500 obr trójka i była bruzda......
Mój Wladimirec podbija świat