Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę?

117 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Seb@

Seb@

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 21:43

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja to całkiem niedawno jak odpinałem uprawowo-siewny zapomniałem o wężu od hydrauliki no i mi z jelonka wyrwało jedno złącze hydrauliczne, a zawsze jak odjeżdżałem od maszyny to powoli i patrzyłem czy czegoś nie ciągnę, ale tym razem nie popatrzyłem. chyba tylko to zepsułem jak na razie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Dzisiaj, 11:58
  •  

#22 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 21:48

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? a ja jakoś tylko lusterka w 60-tce mam na swoim koncie :rolleyes: staram się dbać o maszynki :rolleyes:
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#23 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 08 styczeń 2008 - 22:18

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? to ja tego roku w żniwa zaczęło padać i wpychałem deutzem z przednim tuzem przyczepę przodem do stodoły i nagle za mocno podkręciłem i wygiąłem śnice od nowiutkiej rocznej przyczepy a tuzowi nic sie nie stało

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share chłop z mazur

chłop z mazur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 22:27

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? No to ja się pochwalę swoim najefektowniejszym numerem tzn w zeszłym sezonie po myciu zapomniałem zabezpieczyć ramię trzymające kosiarkę rotacyjną w pozycji transportowej i przy pierwszym dołku kosiareczka myk i sie rozłożyła... szkoda tylko że w jej zasięgu stała stała stara poczciwa Łada 2107... błotnik, maska, reflektor i zderzak zmieniły troszkę deseń :rolleyes:
Agatka (dla przyjaciół Bajbusek) Taka maleńka istota, a nadaje życiu zupełnie nowy wymiar :D

Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 23:31

i sie rozłożyła... szkoda tylko że w jej zasięgu stała stała stara poczciwa Łada 2107... błotnik, maska, reflektor i zderzak zmieniły troszkę deseń :(

:rolleyes: :rolleyes: hehe, mam dobry ubaw wyobrazajac to sobie.
ps. fajny temat sie zrobil
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share zetmen

zetmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 09 styczeń 2008 - 17:30

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? To i ja sie pochwale swoimi osiągnięciami.
To w tym roku odpadło mi przednie koło w C-328 mocno skręciłem a tak ładnie sie toczyło.
W zetorze 6340 porysowałem maske brałem bele z dłuzycy i myślałem że mniałem na wstecznym i pojechałem se do przodu, ale letko zaryswałem.
Urwałem wajche od biegów w C-360-3P.
Jeszcze urwałem przedni błotnik w C-360-3P ale to sam przy nadmiernej predkości i to postrasznych dołach bo sie śpieszyłem.
Już więcej nie bede pisał z poprzednich lat. A ich było......
John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

#27 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 09 styczeń 2008 - 19:21

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja mam złamane dwa błotniki w zetorze.
i tylni błotnik przy nawracaniu z posejdonem.

a i jeszcze klosz w sipmie z tyłu

Edytowany przez andrzej2110, 09 styczeń 2008 - 20:07.
łączenie postów

#28 Share MACGYVER

MACGYVER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 09 styczeń 2008 - 19:33

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? zetor5321 staraj sie nie pisać posta pod postem jak już jednego napiszesz i chcesz coś dopisać pod twoim postem jest EDIT i nam mozesz dopisać coś do tego posta.

#29 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 10 styczeń 2008 - 13:47

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja kiedyś zawracałem sie koło domu z bronami, niezauważylem i zaczepiłem o balustradę, która się urwała razem z balkonem. Ale dostałem ochrzan ;)

#30 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 styczeń 2008 - 14:00

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja raz gdy podjeżdżałem pod przyczepę dziadek za wysoko podniósł dyszel. Przez to dyszel wygiął regulację od podnośnika ;) . Trzeba było póżniej prostować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 11 styczeń 2008 - 15:30

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? ja URSUSEM c300 m pogiełem zaczep w przyczepie...a wina tego było brak hamulców

#32 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 styczeń 2008 - 15:44

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Mi jedyne co przychodzi do głowy to jak byłem mały jadać zima FM255 podczas ślizgu połamałem drzwi o betonowy płot bo były otwarte.. ;)

#33 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 11 styczeń 2008 - 16:33

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Ja wygiełem maskę w C-330 przy zwożeniu bałd.Jak skręcałem Tir-em w brame to przewróciłem płot ;)

#34 Share r56ha

r56ha

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 11 styczeń 2008 - 17:43

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Nie chwaląc się też sie miało pewne wypadki z udziałem URSUS`a 3512...
Po pierwsze potłuczone lusterka boczne, zerwana blokada mechanizmu różnicowego, przebicie obu kół przednich w ciągu 30 minut, wybita szyba tylna (ta dolna) przez kamyczek podczas koszenia rotacyjną. Wiecej grzechów juz nie pamiętam...
2m

#35 Share RolnikMateusz

RolnikMateusz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 11 styczeń 2008 - 17:46

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? jechać i na prost stogu siana i wyskoczyc z ciągnika
Tak sie kiedyś gasiło ciągnik pt: "Ursus C-45"
Dziękuję;)

#36 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 12 styczeń 2008 - 15:33

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? u mnie tato przewrócił C-330 zjerzdżając z niedużego wzniesienia ale miał szczęście że kabina drzwi nie miała to wysoczył a traktor sie przewrócił i zgasł potem czeba było ładowarką podnosić a wszysto przez wywożenie szamba

#37 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 19:22

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? Znajomy, który jest handlarzem miał taką super c360 i cenił za nią niewiadomo ile, no i trafili się kupcy, to pokazał jaka za***ista, zimno było a on jak odpaliła tak gaz do podłogi ( na zimnym silniku ;) ), no i zobaczyli jaka za***ista, ba zobaczyli nawet jej korbowód :P jak wyskoczył sobie z bloku silnika

#38 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 12 styczeń 2008 - 19:27

Znajomy, który jest handlarzem miał taką super c360 i cenił za nią niewiadomo ile, no i trafili się kupcy, to pokazał jaka za***ista, zimno było a on jak odpaliła tak gaz do podłogi ( na zimnym silniku ;) ), no i zobaczyli jaka za***ista, ba zobaczyli nawet jej korbowód :P jak wyskoczył sobie z bloku silnika

no to widze że koleś był naprawde mądry hehe :D B)

#39 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 12 styczeń 2008 - 22:41

Znajomy, który jest handlarzem miał taką super c360 i cenił za nią niewiadomo ile, no i trafili się kupcy, to pokazał jaka za***ista, zimno było a on jak odpaliła tak gaz do podłogi ( na zimnym silniku :D ), no i zobaczyli jaka za***ista, ba zobaczyli nawet jej korbowód B) jak wyskoczył sobie z bloku silnika

Albo byli w szoku albo mieli ubaw po pachy :( :) :) ;) :P
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pawelDu

pawelDu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 13 styczeń 2008 - 09:42

W jaki sposób uszkodziliście ciągnik bądź maszynę? A ja miałem tylko dwa drobne wypadki ;) Raz wjechałem przy cofaniu trzydziestką z skrzynką w sześćdziesiątke.
( cała skrzynka zgnieciona. w sześciesiątce poszło tylko lampa i maska była lekko zgnieciona. )
Drugi mały wypadek był przy odczepianiu pługa od Zetora 6341, coś mnie otumaniło i zapomniałem odczepić przewodów hydraulicznych, wsiadłem i odjechałem i usłyszałem mały huk.