Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 15:51

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Obawiam sie że niema markowych mechanicznych ciągników o takiej mocy.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Dzisiaj, 05:34
  •  

#22 Share RoH

RoH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 16:41

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Jest prawie mechanik :D http://www.deutz-fah...10-620-agrotrac

#23 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 18:36

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Ewentualnie McCormick G-Max lub jego odpowiednik z Ladnini, ale to moc maksymalna 157KM

#24 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 17 grudzień 2013 - 22:38

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km czym wy się tak Claasem zachwycacie , moim zdaniem uczą się robić ciągniki , ładują elektroniki więcej niż do Fentd co mi się strasznie nie podoba i sposób obsłuju nie jest intuicyjny
A sposób zachowania stawia wiele do życzenia , jak chcesz kupić ciągnik czy kombajn jak u znajomego: to trzech od razu jest i ci łep piorą od rana do wieczora, ale nie dał się i jest CX na podwórku : handlowiec , finansowiec, i jeszcze szef firmy "podpisuj bo ciągle na kawy nie będę jeździł" jak komuś się takie podejście podoba to ok , tylko brać ,
Ja bym się skupił na tym o czymś można coś powiedzieć czyli JD, MF, NH, Case, Fantd

#25 Share overrange

overrange

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 17:23

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Krzysiek1312, a jakim to Claasem pracowałeś, że miałeś taką nadmiarkę elektroniki i narzekałeś na sposób obsługi? Sposób zachowania co masz na myśli? Jaki model i konkrety :) Trochę słabym jesteś dla mnie autorytetem w branży rolniczej skoro zamiast "Fendt" piszesz "Fantd" albo "Fentd". B) Więc napisz mi coś konkretnego, podziel się doświadczeniem.

Z handlowcami to różnie bywa i nie sa ani zależni od Firmy w jakiej pracuje lecz od własnego chrakteru, jeden przyjedzie i powie prawdę, drugi będzie gburem, a od trzeciego się kupi za samo podejście także trzeba stać twardo by nie dać sie oszukać- tak jest w każdej branży, nie tylko rolniczej :)

#26 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 23:07

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km handlował TUCANO , drugi handlował Lexion , on i przyjechały dwa CX w okolicę po prostu sposób zachowania , Panie podpisuj bo nie ma czasu , umowa bez ładu i składu napisana, typowo pod firmę były obawy że maszyny nie dojadą na żniwa , no i po za tym jak znajomy opowiadał przez cały dzień ktoś siedział od nich i dosłownie prał głowę jaki to Class to dobry nie jest, tylko wady CX mówili a o swojej maszynie dobrze nawet zalet nie umieli powiedzieć do jest Claas mercedes wśród kombajnów i tyle takie ich gadanie było , tak że za cwaniactwo i podejście są dwa nowe CX i tyle ....

overrango: chodzi o podłokietnik mi chodzi w ciągnikach siedziałem w Arion 650 i to nie jest taki ciągnik że wchodzisz i już wiesz co gdzie jest , bądź i o ta plątaninę pasków , kabli, hydrauliki która jest w tych kombajnach- super sprawa , żeby jeden pasek wymienić to trzeba zdjąć 5 innych na drabinie , a żeby obejść dobrze stałego LEXA rano to 1,5 godziny nie staczy i wiesz mi ze wiem co mówię
http://app.claas.com...740/konserwacja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share overrange

overrange

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 20:21

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km No to takich handlowcych z jakiej by firmy nie byli pogoniłbym z podwórka. Nie dość, że brak wiedzy to takie podejście jak do psa. Co to za firma, że jeszcze istnieją jak takie cyrki robią.

#28 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:30

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km nie będę oczerniać , bo teraz jesienią znajomy z nimi rozmawia , bo miał brać na żniwa też tucano lub CX brać , ale nie dał rady i teraz chce podjąć decyzje o kombajnie , to mówi ze całkiem inne podejście mają niż jeszcze pół toku temu ;D i to ciągle ci sami ludzie , jak życie ich uczy ;P

#29 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 27 grudzień 2013 - 20:24

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Co do DF Agrotraca to jest jeden na okolicy i ładnie pięknie mechanik, ale w robocie biegu dopasować nie można i lipa... ktoś po coś te ulepszenia dał i mają one plusy a i czasem minusy.

#30 Share John175

John175

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 12:19

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Teraz najbardziej (oprócz Fendtaa) podoba mi się Claas. Miałem na testy Ariona 630 i bajka pod każdym względem (oprócz zwrotności)

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2014 - 14:38

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km Mi się podoba Fendt z nowej serii 800 kup se takiego fakt że drogi ale na pewno będziesz zadowolony jak ja ze swego 611LS z 1982 roku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share corn21

corn21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 luty 2014 - 00:31

Jaki nowy ciągnik o mocy od 165km-200km

A nie wiesz jaka cena mniej więcej???

Axion810 model 2014 silnik FTP, przedni tuz, wersja cebis, amortyzowana oś, cena 447000 zł netto do negocjacji