Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra

88 odpowiedzi na ten temat

#81 Share forterraturbo

forterraturbo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja,KPK Kumurun Team,SkodaClubPolska,autodetailing,Zetor,NH.
    ekonomia,giełda.Uprawa soi i grochu.

Napisany 17 grudzień 2013 - 17:22

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Nie tylko w waszych zetorach psują się włączniki , u mnie jak dłużej poświecą to zaczyna śmierdzieć przypalony palstik i po chwili przestają swiecić wszystkie światła oprócz tych ba słupkach kabiny . Serwis poradził nam montaż dodatkowej puszki z bezpiecznikami i od tego czasu wszystko jest w porządku .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Dzisiaj, 07:25
  •  

#82 Share forterraturbo

forterraturbo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,motoryzacja,KPK Kumurun Team,SkodaClubPolska,autodetailing,Zetor,NH.
    ekonomia,giełda.Uprawa soi i grochu.

Napisany 17 grudzień 2013 - 17:25

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Moim zdaniem przyczyny szukaj we włączniku świateł , przerabiałem to samo i to nie jeden raz . <_<

#83 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 17 grudzień 2013 - 17:30

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Czyżby w tych modelach jest tak samo jak w serii 52-7211, czyli bez przekaźników. Jeśli tak to załozyć przekaźniki do każdego rodzaju swiatła, pomijając pozycje i przestanie śmierdzieć plastikiem z palącego sie przełącznika.

Edytowany przez zorzyk2, 17 grudzień 2013 - 17:31.

#84 Share seba1438

seba1438

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 kwiecień 2014 - 19:55

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra witam, czy moglbym sie dowiedziec czy naprawil pan swiatla?, poniewaz ja mialem ten sam problem i naprawilem go. moge pomoc!!

#85 Share Max11441

Max11441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 maj 2014 - 14:36

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Jeszcze nie naprawiłem nie moge dojść co jest grane jeśli wiesz co jest nie tak pomórz seba 1438

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share seba1438

seba1438

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 12 maj 2014 - 16:16

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra do alternatora dochodza da kabelki zlaczone razem, mi one nie laczyly, a jak je ruszylem, to mi sie rodzielily, wiec zrobilem je odnowa i przykrecilem je spowrotem w to samo miejsce i swiatla sie znalazly, a mialem dokladnie to co ty, sygnalu nie bylo, swiecila kontrolka od swiatel dlugich. a jak nie bedziesz mogl znalesc to ja zrobie zdjecie, i ci zaznacze ktore to kable. poprostu brakuje masy i tak sie dzieje, ( u mnie te kabelki mialy kolor brazowy). a znalazlem to przypadkowo, bo tez nie mialem tych swiatel, i sie zdenerwowalem i szukalem ich, i tak po kabelkach po kabelkach i cos poruszylem i mi mrogly, i juz wiedzialem co jest. poruszaj tam przy alternatorze kabelkami i napewno znajdziesz :P

Edytowany przez seba1438, 12 maj 2014 - 16:21.

#87 Share Max11441

Max11441

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 14 maj 2014 - 23:11

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Pragne podziękować za pomoc seba 1438 był przetarty kabel przy alternatorze a ja go nie widziałem i tyle czasu się głowiłem i denerwowałem co jest grane, dzięki i pozdrawiam

#88 Share seba1438

seba1438

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 maj 2014 - 20:46

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra o to bardzo dobrze ze swieca :D, jestem zadowolony ze moglem pomoc :D.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#89 Share misiek12

misiek12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 luty 2015 - 19:44

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra

Witam koledzy ,może ktoś z was wie czy czujnik zabrudzenia filtra powietrza (zetor Proxima 8441) jest podłączony do instalacji elektrycznej? Bo w instrukcji jest napisane że jest kontrolka na tablicy ale u mnie ten czujnik nie jest podłączony,są tylko koło niego dwa przewody.Czy są dwa rodzaje tych czujników bo ja mam taki zwykły co się naciska ,może ktoś z was ma inny.Proszę o pomoc bo muszę go wymienić, bo się nie wciska jak chcę skasować czerrwone pole.