Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra

88 odpowiedzi na ten temat

#21 Share romanik99

romanik99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 23:19

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra no ale tak w sumie dużo by to dało jakby chodziły w tym samym momencie te na górze i te na dole?, gra warta świeczki? pytam z ciekawości

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Dzisiaj, 01:54
  •  

#22 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 08 styczeń 2008 - 16:54

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra A ja mam takie pytanie gdy włączam światła robocze z tyłu to nie świeci mi raz lewe raz prawe światło i czasem jak puknę w lampę to się zapali a czasem wcale i świeci aby jedno światło i nie wiem co to może być a traktor w którym tak się dzieje to Zetor Proxima 8441 . Co to morze być za przyczyna????

#23 Share tvt

tvt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 17:15

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra dokrci sobie mase
kabel dochodzi do mocowania tylnich swiatel
2 nakretki 6

#24 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 18:28

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra jutro wam napiszę jak to zrobić bo kolega w foterze to zrobił, a może jak mi sie uda to jeszcze dzisiaj.

Już wiem, motyw jest taki, że nie próbujcie tego bo pali przełącznik świateł (kumplowi nagrzał się i się spalił). Żeby to zrobić trzeba zamontować przekaźnik, a dopiero podpinać to pod przełącznik świateł

#25 Share ralf

ralf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów

Napisany 10 luty 2008 - 07:26

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra tam wystarczy zwerzec po 3 przewody do kupy dla kazdego swiatał i beda swieciłi i na dachu razem no ale faktycznie jak sie tak zrobi to wywala po jakims czasie albo bezpiecznik albobo cos zaczyna smierdzieć jak ktos chce moze spróbowac zewrzeć w kostce te 2 przewody połaczane ze soba z pierwszym (sarym)od brzegu moze ktoś robił i ma jakies inne pomysły ??:D

jak by sie ktos znał na tej elektryce to by rozpracował podłączenie tych przekażników pod dachem wiem ze tam wystarczy coś zniemic ale nie wiem co B)

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 luty 2008 - 01:21

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Ja kolego mialem ten sam problem w proximie 8441 i w fendt-dzie ale jak sie okazalo w fendt-dzie byly dwa zle kable ze soba zaizolowane a w proximie to zrobili jak pojecchalem na przeglad:)

#27 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 24 luty 2008 - 16:25

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Kurcze chłopaki ja też bym chciał coś zrobić z tymi światłami bo jak pracuje turem w nocy to musze mnieniac raz dolne raz górne.. <_< a tak myslałem ze jak tam jest ten przełącznik od świateł przeciwmgielnych to jakby tam przełozył jkaos kable od tych u góry to moze by sie paliły wszystkie?? :rolleyes: Napiszcie co o tym sądzicie....

#28 Share 9540

9540

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 12:54

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Mam problem.W Zetorze 9540 nie moge włączyć przednich świateł gdy są włączone reflektory na kabinie i odwrotnie :angry: .Kompletnie niemoge tego rozgryżć .Traktor był na przeglądzie u elektryka i ten też nie wiedział wczym jest błąd.

#29 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 13:18

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Ten typ tak ma.
Musisz się sam pobawić to wtedy będą swiecić jednocześnie.

#30 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 14:48

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra To jest właśnie wymysł konstruktorów Zetora. U mnie w 5211 też tak jest :huh:

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 14:51

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra @lysyrolnik nie mozesz zaswiecic reflektorow na kabinie jesli masz wlaczone swiatla ?

#32 Share tomcio1

tomcio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 14:54

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra takie sa niby przepisy!ale chyba tylko w zetorze!!! w mojej proximie tez mnie to draznilo ale byl u mnie dzisiaj wujek elektryk
zajelo mu to ok pol godzinki ale rospracowal to i teraz moge wlaczac ktore chce razem albo osobno :) narazie tylko tak mi porobil "na krótko" ale ma kupic na to oddzielny przekaznik i wtedy bedzie po fachowemu a przedewszystkim bezpiecznie!

#33 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 15:03

@lysyrolnik nie mozesz zaswiecic reflektorow na kabinie jesli masz wlaczone swiatla ?

Tak. Gdy przełączam światła na te co są na kabinie gasną mi te co są w masce :) :)

Honda - The Power of Dreams :)

#34 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 15:29

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra u mnie moga swiecic i te i te :)

#35 Share tomcio1

tomcio1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 10:23

Kurcze chłopaki ja też bym chciał coś zrobić z tymi światłami bo jak pracuje turem w nocy to musze mnieniac raz dolne raz górne.. :( a tak myslałem ze jak tam jest ten przełącznik od świateł przeciwmgielnych to jakby tam przełozył jkaos kable od tych u góry to moze by sie paliły wszystkie?? :P Napiszcie co o tym sądzicie....

pomiedzy wlacznikiem reflektorów przednich a tylnych jast pusty wlacznik trzeba pod niego podlaczyc te przednie halogeny i jast git tylko trzeba dolozyz oddzielny przekaznik zeby sie kable nie grzaly! byle jaki elektryk zrobi to w pol godzinki a naprawde warto!!!

#36 Share ZetorPower

ZetorPower

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 27 marzec 2008 - 21:49

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra prosze ja was w zetorach juz tak jest podobny temat odnosnie tych swiateł był w dziale elektryka
zetor 7211
zetor 10540
zetor 18345
XTZ T-150K

#37 Share ursus17

ursus17

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 15:15

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Kupilem zetora forterra 9641 i nie wziąłem przednich świateł. Czy istnieje możliwośc dokupienia ich oddzielnie i czy trzeba by było przerabiac cos w instalacji??

#38 Share skrok18

skrok18

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 18:50

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Chodzi Ci o halogeny przednie na kabinie czy te w masce bo nie wiem o ktore Ci chodzi?? <_< :)

#39 Share krystek1992

krystek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i... wszystko po trochu.

Napisany 20 marzec 2009 - 19:08

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Chodzi o halogeny na lampach co kierunkowskazy są na nich pewnie. Napewno jest opcja wstawienia. <_<

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share skrok18

skrok18

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 21:33

Problemy ze światłami Zetor X540, Proxima, Forterra Aha rozumiem to jeśli dodatkowe lampy trzeba montować to i coś pewnie w instalacji trzeba przerobić bo jakieś dodatkowe kabelki itp. pozrdawiam