farmer1975

2D sieczkarnia samojezdna John Deere i kombajn MF autopoziomowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmer1975    6

Ostatnio przeglądając moje Commodore Amiga dyski znalazłem moje 2 animacje z 1993 roku które wykonałem w programie Deluxe Paint IV. Było to 20 lat temuicon_smile.gif Fajne czasy. Byłem wtedy w III klasie Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Dla zainteresowanych dodam że w tamtych czasach komputery Commodore Amiga królowały i zrobienie takiej animacji nie było takie proste jak zrobienie tego dziś w Macromedia Flash.

 

film1
http://youtu.be/Hs6DPPpGo0c
film2
http://youtu.be/WCYMv4Fx1jk

Edytowano przez farmer1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez AchimR
      Udało nam się przerobić eS-kę na wersję brazylijską.
      Nieważne czy wersja z 9l czy z 13l silnikiem. Wszystkie kombajny JD z DPF i dodatkowym kompresorem śrubowym można przerobić na wersję brazylijską, czyli z odłączonym kompresorem co dodaje mocy!!!
      Wkrótce więcej zdjęc.
      Kombajn już po testach.
       
      Tak było


      A tak jest teraz.
    • Przez yacenty
      Hejka,
      czy ktoś z was dokładał we własnym zakresie 2 komplety lamp aby uzyskać oświetlenie 360st?
      Moja kabina ma miejsca na boku kabiny i wewnątrz z przodu.
      Pytanie jest takie czy w brakujących miejscach jest wyprowadzona wiązka okablowania czy trzeba coś pokombinować? Coś dokładać czy ewentualnie pociągnąć tylko prąd kablem z lampy obok?
    • Przez CiapekTV
      Siemanko wszystkim   Mam prośbę piszę od razu i proszę o opinie posiadaczy lub osoby które się orientują w temacie.
      Pytanie brzmi czy kosiarka bijakowa nada się do słomy , czy da radę ściąć bez zapychania czy innych usterek, owszem myślę nad starym Orkanem 2 ,ale czasu nie mam na naprawy i chciał bym nowy sprzęt bez zbędnych napraw. Ciągnik jaki będzie pracował z sieczkarnią to MF 135 mocowo podobny do (235/2812) 
       Z góry dziękuję za opinie Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj