Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pługi Koja

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share daanny

daanny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna, rolnictwo, polityka , ekonomia

Napisany 12 marzec 2016 - 10:51

Pługi Koja

Kolego czytałem właśnie że bardzo polecasz ten pług, ja już prawie byłam zdecydowany na tego akpila a tu dowiaduje się o koji i mam dylemat, chociaż nigdy nie widziałem tego pługa w realu i nikt go w mojej okolicy nie użytkuje,  a w jakich okolicach mieszkasz? i jakim ciągnikiem śmigasz z nim? u mnie chodziłby z 85km czy to nie za mało? czy na każdej szerokości skiby ten pług tak samo ładnie kryje?masz z siłownikiem czy na śrubie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pługi Koja Dzisiaj, 21:54
  •  

#22 Share Tygrysek

Tygrysek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 12 marzec 2016 - 17:19

Pługi Koja

No jeden diler polecił właśnie koję, zapytałem tylko o pług zagonowy na resorze, nawet się nie zawahał, twierdził ze na warmi i podlasiu chyba to pług nr 1

jestem z podlasie 30kmode mnie produkują a w okolicach nie widziałem u nikogo tego pługa, tylko kverneland i kuhn  czasem agromasz, może nr 1 ale na końcu listy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 12 marzec 2016 - 17:31

Pługi Koja

Dany ja wcześniej też nie słyszałem o Koji diler mi zaproponował i wziąłem w ciemno ,  ja jestem z lubelskiego powiat łukowski , ja śmigam 106 konnym ciągnikiem , wiesz mocy nigdy nie jest za dużo twoje 85 km to zależy jakie masz ziemie i jak głęboko będziesz orał  po rozłożeniu na maksa morze być ciężko chociaż mój diler pokazywał mi filmik jak 85 konny ciągnik targał te pługi . Nie ma różnicy jaką szerokością orzesz tak samo bardzo ładnie wkręcają , ja mam na śrubę ale myślę o wymianie na siłownik 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Niewiem10

Niewiem10

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 20 sierpień 2016 - 05:32

Pługi Koja

Dzisiaj zauważyłem, że Koja zaczęła produkować pługi orne OBROTOWE. Wie ktoś może coś na temat cenniku cztero skibowych obrotowych Koja?

Edytowany przez Niewiem10, 20 sierpień 2016 - 09:58.