Zaloguj się, aby obserwować  
Lobuz

T25 krzywo stoi

Polecane posty

Lobuz    0

Witam, potrzebuje rady a mianowicie ostatnio znajomy kupił t25 u jakiegoś handlarza (on nie ma pojęcia o ciągniku), Okazało się że ciągnik krzywo stoi mianowicie prawy tył jest niżej niż lewy tył robiłem mu w nim hamulce i nie jest przestawiony na zwolnicach tzn obie strony są ustawione tak samo a ciągnik dalej stoi krzywo( opony są identyczne i rozmiar też jest ten sam). Wydaje mi się że ciągnnik jest składakiem bo ma na sobie przynajmniej ze trzy odcienie czerwonego koloru na podzespołach i moim zdaniem nie były one malowane i tak właśnie lewa zwolnica jest w innym odcieniu niż prawa a do tego ma na pochwie w której jest taśma hakulcowa zupełnie inne oznaczenia niż druga. Czy powodem że ciągnik krzywo stoi może być fakt że ze jedna zwolnica jest od starszego modelu a druga od młodszego??

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,może pochwa była wymieniana i ma trochę w innych miejscach otwory pod zwolnice, lub jakieś tandetne rzemiosło :huh: Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lobuz    0

no tak też właśnie myślalembo nic innego mi do głowy n ie przychodziło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lobuz    0

niestety ciągnik już wrócił do właściciela a nie robiłem aż tak dokładnych fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

To pewnei miał otwory powiercone obok oryginalnych na szpilki i dlatego było krzywo. Wuja tak m w kupionej C360


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lobuz    0

nie było żadnych innych otworów, raczej jednak jedna pochwa była nieorginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wszystko było ok tylko ktoś wbił pewnie kołki w zwolnicy w nie to otwory bo korpusy są uniwersalne tylko otwory na lewą i na prawą i zapewne na lewej zwolnicy były wbite w otwory do prawe lub odwrotnie. Cudów nie ma a pasuje wszystko tylko inny troche kat będzie. Sam wymieniałem pochwe i zwolnice i stoi jak trzeba


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj