Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma ADPOL

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek93

wojtek93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 20:46

Firma ADPOL Witam, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieje że w dobrym dziale, otóż na otomoto allegro itp spotkałem się z ofertą firmy ADPOL Różyny, mają oni wystawione naprawdę duzo maszyn i tak sie złożyło że byłem zainteresowany jedną, zadzwoniłem a facet mówi mi że ogłoszenie jest aktualne ale maszyna jest jeszcze w niemczech i bedzie za tydzień, zadzwoniłem po tygodniu i znów to samo, kolejny tydzień i dalej ta sama gadka, więc zwracam się do Was z pytaniem czy wiecie coś o tej firmie. kupowaliscie coś od nich? Czy to jacyś krętacze i lepiej dać spokój?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma ADPOL Dzisiaj, 12:56
  •  

#2 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2202 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:52

Firma ADPOL Dużo jest takich firm, jak będziesz zainteresowany to ci ją ściągną ale zapewne chcą zaliczkę wiec ja bym nie ryzykował
Sprzedam pług kverneland, 4 skibowy,zagonowy, resor

Sprzedam ciągniki:
Lamborghini 1056DT,6cyl. 105km

Case/David Brown 1694, 6 cyl. turbo 112km

Case International 844, 4cyl., 75km, 4x4, tur mailleux 1,7tony udźwigu z euroramką

https://www.olx.pl/oferty/user/1i0lt/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 17:23

Firma ADPOL slyszalem od moich serwisantow z john deere ze maja po nim sporo roboty z elektronika ale nie wiedza czy on kombinoje czy juz takie kupuje zachodu.

Raz bylem zainteresowany kombajnem firmy Adpol pojechalem z tata i okazalo sie ze to co pisali o nim w oto moto to jedna wielka sciema zgadzal sie tylko rocznik ale mth a stopin zuzycia wogule sie nie zgadzaly po prostu zajechany pospawany trup na lysych oponach z 2500 mth

no i ogladalem tez ich ciagnik ktory mial miec niecale 1500 mth malego johna byl mlodego rocznika i pracowal niby na drodze ale tez stopien zuzycia nie pasowal do mth bo siedzenie prawie przetarte pedaly wytarte ponadto pedal sprzegla latal na boki i rura tlumika byla na koncu przepalona tak ogulnie niby wszystko dzialalo i byl suchy tylko ze moj john ktory ma prawie 3000 mth wizualnie nie posiada zadnej oznaki co tamten ktory mial 1500 mth

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share slawekk225

slawekk225

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 luty 2014 - 20:27

Firma ADPOL

Witam, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieje że w dobrym dziale, otóż na otomoto allegro itp spotkałem się z ofertą firmy ADPOL Różyny, mają oni wystawione naprawdę duzo maszyn i tak sie złożyło że byłem zainteresowany jedną, zadzwoniłem a facet mówi mi że ogłoszenie jest aktualne ale maszyna jest jeszcze w niemczech i bedzie za tydzień, zadzwoniłem po tygodniu i znów to samo, kolejny tydzień i dalej ta sama gadka, więc zwracam się do Was z pytaniem czy wiecie coś o tej firmie. kupowaliscie coś od nich? Czy to jacyś krętacze i lepiej dać spokój?

jak chcesz cos wiedziec na ten temat napisz wiadomosc do mnie to pogadamy
szept.