Skocz do zawartości

Zdjęcie

Firma ADPOL

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek93

wojtek93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 20:46

Firma ADPOL Witam, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieje że w dobrym dziale, otóż na otomoto allegro itp spotkałem się z ofertą firmy ADPOL Różyny, mają oni wystawione naprawdę duzo maszyn i tak sie złożyło że byłem zainteresowany jedną, zadzwoniłem a facet mówi mi że ogłoszenie jest aktualne ale maszyna jest jeszcze w niemczech i bedzie za tydzień, zadzwoniłem po tygodniu i znów to samo, kolejny tydzień i dalej ta sama gadka, więc zwracam się do Was z pytaniem czy wiecie coś o tej firmie. kupowaliscie coś od nich? Czy to jacyś krętacze i lepiej dać spokój?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Firma ADPOL Dzisiaj, 04:17
  •  

#2 Share PATr

PATr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2027 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:52

Firma ADPOL Dużo jest takich firm, jak będziesz zainteresowany to ci ją ściągną ale zapewne chcą zaliczkę wiec ja bym nie ryzykował

Sprzedam sieczkarnię John Deere 6910, więcej informacji na priv lub w ogłoszeniu:

https://www.olx.pl/o...57-IDkliMI.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 359 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 17:23

Firma ADPOL slyszalem od moich serwisantow z john deere ze maja po nim sporo roboty z elektronika ale nie wiedza czy on kombinoje czy juz takie kupuje zachodu.

Raz bylem zainteresowany kombajnem firmy Adpol pojechalem z tata i okazalo sie ze to co pisali o nim w oto moto to jedna wielka sciema zgadzal sie tylko rocznik ale mth a stopin zuzycia wogule sie nie zgadzaly po prostu zajechany pospawany trup na lysych oponach z 2500 mth

no i ogladalem tez ich ciagnik ktory mial miec niecale 1500 mth malego johna byl mlodego rocznika i pracowal niby na drodze ale tez stopien zuzycia nie pasowal do mth bo siedzenie prawie przetarte pedaly wytarte ponadto pedal sprzegla latal na boki i rura tlumika byla na koncu przepalona tak ogulnie niby wszystko dzialalo i byl suchy tylko ze moj john ktory ma prawie 3000 mth wizualnie nie posiada zadnej oznaki co tamten ktory mial 1500 mth

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share slawekk225

slawekk225

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 luty 2014 - 20:27

Firma ADPOL

Witam, zwracam się do Was z pytaniem mam nadzieje że w dobrym dziale, otóż na otomoto allegro itp spotkałem się z ofertą firmy ADPOL Różyny, mają oni wystawione naprawdę duzo maszyn i tak sie złożyło że byłem zainteresowany jedną, zadzwoniłem a facet mówi mi że ogłoszenie jest aktualne ale maszyna jest jeszcze w niemczech i bedzie za tydzień, zadzwoniłem po tygodniu i znów to samo, kolejny tydzień i dalej ta sama gadka, więc zwracam się do Was z pytaniem czy wiecie coś o tej firmie. kupowaliscie coś od nich? Czy to jacyś krętacze i lepiej dać spokój?

jak chcesz cos wiedziec na ten temat napisz wiadomosc do mnie to pogadamy
szept.