Zaloguj się, aby obserwować  
Admiral150

Agregat aktywny wirowy

Polecane posty

Admiral150    0

Witam:)

 

Mam takie pytanie. Czy może ktoś z was ma na zbyciu agregatu aktywnego wirowego.Właśnie jestem na kupnie tak żeby mi pokrył poznaniaka to chyba bd 2,5 m ten agregacik. Jak by ktoś miał do sprzedania z mojej okolicy proszę napisać :)

 

Ps.Ja jestem z okolic Jasła Krosna (woj.Podkarpackie).Pozdrawiam:)

Edytowano przez Admiral150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolmasz    7

Witam:)

 

Mam takie pytanie. Czy może ktoś z was ma na zbyciu agregatu aktywnego wirowego.Właśnie jestem na kupnie tak żeby mi pokrył poznaniaka to chyba bd 2,5 m ten agregacik. Jak by ktoś miał do sprzedania z mojej okolicy proszę napisać :)

 

Ps.Ja jestem z okolic Jasła Krosna (woj.Podkarpackie).Pozdrawiam:)

 

 

wejdź na stronę all lub tabl i sobie poszukaj. Z transportem raczej nie ma problemów. Zazwyczaj każdy większy rolnik lub handlarz ma busika i lawete.


potrzeba jest matką wynalazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Witam:)

 

Mam takie pytanie. Czy może ktoś z was ma na zbyciu agregatu aktywnego wirowego.Właśnie jestem na kupnie tak żeby mi pokrył poznaniaka to chyba bd 2,5 m ten agregacik. Jak by ktoś miał do sprzedania z mojej okolicy proszę napisać :)

 

Ps.Ja jestem z okolic Jasła Krosna (woj.Podkarpackie).Pozdrawiam:)

Kolego takie pytania to chyba nie tutaj. Forum jest raczej od tego aby komus doradzic, pomoc a nie do ogloszen.

Kolego @rolmasz nie cytuj poprzedniego posta.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj