Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 590 nie działa przyspieszacz

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Grzark

Grzark

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 15:05

MF 590 nie działa przyspieszacz witam mam takie zapytanie do użytkowników MF 590 4x4 ponieważ nie działa przyspieszacz proszę o pomoc jesli ktoś miał już tym problem i jak to rozwiązał z góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 590 nie działa przyspieszacz Dzisiaj, 03:26
  •  

#2 Share sawin698

sawin698

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 21:17

MF 590 nie działa przyspieszacz Witam. Pisząc przyspieszacz masz na myśli półbieg z hydraulicznym przełożeniem żółw zając? Jeśli tak to mój sąsiad ma MF 575 z 4x4 i miał taki sam problem bo chodził tylko na żółwiu. Powodem były zużyte tarczki na sprzęgle. Dostęp jest tylko po rozpołowieniu skrzyni biegów, co w tych ciągnikach nie jest trudne ale z tego co od sąsiada wiem to koszt tarczek do tego sprzęgła jest dość wysoki. Niestety on na wiosnę wyjścia nie miał i je wymienił.

#3 Share Kamil0012

Kamil0012

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 14 listopad 2013 - 10:51

MF 590 nie działa przyspieszacz Witam. ma mf 698 t i tez mam problem z przyspieszaczem, chodzi tylko na wolnym a jak przezucam na szybkie to zaraz sam sie przelacza na wolne. pompa zebata jest dobra. Mial ktos z was takie objawy?

#4 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1154 postów

Napisany 13 grudzień 2013 - 22:36

MF 590 nie działa przyspieszacz u mnie zniknal calkiem zolw zajac w 675 i czesci kupowalem u Korbankow - tarczka kosztowala cos ok 60 zl a przedkladka do tarczki niecale 50 zl - ceny jak na allegro ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share cezar12

cezar12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 13 maj 2014 - 18:11

MF 590 nie działa przyspieszacz koledzy pomocy. Mam MF 675 i także zginął żółw zająć całkowicie (pisząc żółw zająć mam na myśli dzwignię znajdująca się z prawej str. kierownicy, podczas jazdy przełączyłem i przestał jechać i teraz ani do przodu ani do tyłu. Pisaliście powyżej że to może być wina tarczek- ale o które tarczki chodzi? Te które są na sprzegle ( tarcza cierna???) czy jest jeszcze jedno sprzegło? Rozpułowic skrzynie biegów to znaczy odjechać samym silnikiem czy jeszcze dalej rozbierać? Nie wiem o które dokładnie wam chodzi sprzegło to które jest zaraz za silnikiem? Pomóżcie bo mój ciapek rozebrany w garażu a ja dalej nie wiem co i jak......

#6 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1154 postów

Napisany 14 maj 2014 - 21:21

MF 590 nie działa przyspieszacz trzeba 2 razy rozpo;pwicz czyli odjechać silnikiem a później skrzynią biegów i tam będzie sprzęgło z kilkoma tarczkami ciernymi

#7 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1154 postów

Napisany 23 luty 2015 - 07:50

MF 590 nie działa przyspieszacz Ale kotleta odgrzales ro raz. Po drugie gdzie w 675 masz elektrozawor od wzmacniacza momentu...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share gustek82

gustek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 czerwiec 2015 - 11:37