Skocz do zawartości

Zdjęcie

TMR TR - Mazowieckie.

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share JohnDeere6610

JohnDeere6610

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 10:16

TMR TR - Mazowieckie. Wie ktoś o jakiejś szkole rolniczej na terenie Mazowsza ? Znajduję się w miejscowości Żyrardów i szukam owej szkoły. Głównie chodzi mi, żeby odpowiedział ktoś kto uczestniczy /ł do takiej szkoły, ale jeśli ktoś inny wie coś na ten temat niech śmiało mówi, każda odpowiedź się przyda i o czymś poinformuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TMR TR - Mazowieckie. Dzisiaj, 08:30
  •  

#2 Share MalyJohn

MalyJohn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Zainteresowania:Sport, motoryzacja, rolnictwo, wędkatstwo, muzyka :)

Napisany 03 listopad 2013 - 10:31

TMR TR - Mazowieckie. Witam. Ja uczęszczam do Zasadniczej Szkoły Rolniczej w Miętnem, kierunek Technikum Mechanizacji Rolnictwa, klasa pierwsza. Jestem bardzo zadowolony że poszedłem do tej szkoły. Miła i fajna atmosfera w szkole, bardzo fajni nauczyciele, a szczególnie Ci od przedmiotów zawodowych i praktycznych. Szkoła ma bardzo nowoczesne warsztaty, dobrze wyposażone. W mojej klasie jest 4 chłopaków którzy mieszkają w internacie. Są zadowoleni z warunków jakie tam mają. Jak ja wybierałem szkołę słyszałem wiele złych opinii o tej szkole, że tam nic się nie nauczę, że jest złe towarzystwo itd. Jednak wybrałem tą szkołę, i żałowałbym jeśli bym wybrał inną :) Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam na dni otwarte które będą najprawdopodobniej w Marcu lub Kwietniu przyszłego roku :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pprz

pprz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 29 grudzień 2013 - 21:34

TMR TR - Mazowieckie. Polecam szkołę w Starym Lubiejewie. Bardzo fajna szkoła
Oto link do strony http://lubiejewo.pl/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share adus

adus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 22:22

TMR TR - Mazowieckie. W twoim przypadku to będzie najbliżej do teresina :) ja chodzę i narzekam. Jak coś Zs teresin szukaj w google. Z klas rolniczych jest tylko TMR