Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey ferguson 390T problem z przekładnią

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 03 listopad 2013 - 09:17

Massey ferguson 390T problem z przekładnią Witam. Przy włączonym napędzie i agresywnym ruszaniu do tyłu słychać przeskok jakby na kole zębatym a także przy mocnym skręceniu kół przednich któreś z tylnych kół lekko grzebie. Czy ktos miał taki przypadek, jeśli tak to bardzo proszę o pomoc co to może być?

PS. ma ktoś może katalog części lub instrukcje do tego ciagnika?
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey ferguson 390T problem z przekładnią Dzisiaj, 05:51
  •  

#2 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 03 listopad 2013 - 10:50

Massey ferguson 390T problem z przekładnią Mówisz masz podaj adresik

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#3 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 14:56

Massey ferguson 390T problem z przekładnią mf 390 97r. mam kłopot z odpowietrzeniem hamulców,niemoge znaleść odpowietrznika proszę o pomoc.

#4 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 04 listopad 2013 - 17:07

Massey ferguson 390T problem z przekładnią W pierwszym poście zwróciłeś się z prośbą o katalog i go otrzymałeś,grzeczność wymaga chociaż napisanie dziękuje,a ty ani be,ani me,ani kukuryku,tylko zwracasz się o dalsze porady

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 05 listopad 2013 - 18:08

Massey ferguson 390T problem z przekładnią dziekuje

#6 Share Sylwester1500

Sylwester1500

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 18:51

Massey ferguson 390T problem z przekładnią MF 699 mam problem po zapaleniu ciągnika po około 2 min zapala się kontrolka prawdopodobnie od niskiego ciśnienia oleju w skrzyni przekładniowej,w tym modelu po włączeniu stacyjki zapalają się 3 czerwone kontrolki:ładowanie,ciśnienie oleju w silniku i wyżej wymieniona kontrolka,wcześniej wszystkie gasły i było ok
proszę o podpowiedzi gdzie znajduje się czujnik od tej że kontrolki ? z góry dziękuje...

#7 Share raadek88

raadek88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 17:38

Massey ferguson 390T problem z przekładnią Poszukuję synchronizatora o nr. 3698714M93 przekładnia 31/29. Jeśli ktoś posiada bądz wie kto ma to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share nik23

nik23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Zainteresowania:Kobiety, alkohol, dobra zabawa niekoniecznie w tej kolejności

Napisany 01 grudzień 2013 - 11:22

Massey ferguson 390T problem z przekładnią Odnośnie 699 i kontrolki, oleju niejest mało? Filtr wymieniłeś kiedykolwiek? Może pompa być skończona, czujnik jest po lewej stronie nad rozrusznikiem na rurkach. Ale jeżeli gaśnie i znów się zapala to raczej nie czujnik.
Jeżeli pomogłem klik zielona strzałka, to nic nie kosztuje a daje motywacje do pomocy dalej.